Vartotojo Optimistas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2013-08-03 15:00:33 | Nuoroda

Sveiki įstoję ir dar laukiantys optimistai! Kas žada antru etapu stoti? Kokie konkursiniai balai? Aš bandysiu laimę su 19.62 į vf mediciną tiek VU, tiek LSMU. Po pirmo etapo jau niekas nenustebintų, bet viltis - paskutinis mirštančio sapnas :)

Žinutė parašyta: 2013-08-13 02:24:15 | Nuoroda

Nežinau, kaip dėl LSMU, bet bent jau VU užteko 19.62 į vf (aš pats antru etapu su tiek įstojau), papildomame į vf liko tik 3 vietos visai studijų krypčiai, todėl manau, jog su nekažką žemesniais turėjo į vf įstot, jei išvis į mediciną stojo. Atrodo, jog šiais metais LSMU didesnis konkursas, nors vis dėlto pirmenybę tiekiau VU.

Žinutė parašyta: 2013-08-14 13:37:49 | Nuoroda
pilkas rašė:
Lapidarius rašė:
pilkas rašė:
Optimistas rašė:

Nežinau, kaip dėl LSMU, bet bent jau VU užteko 19.62 į vf (aš pats antru etapu su tiek įstojau), papildomame į vf liko tik 3 vietos visai studijų krypčiai, todėl manau, jog su nekažką žemesniais turėjo į vf įstot, jei išvis į mediciną stojo. Atrodo, jog šiais metais LSMU didesnis konkursas, nors vis dėlto pirmenybę tiekiau VU.

 Nu tai, kad VU surinko daugiau vf krepšelių.

 Kaip?juk viskas priklauso nuo stojančiųjų pageidavimų, o į LSMU daugiau norėjo įstoti nei į VU

 Ne vien nuo pageidavimų priklauso, bet ir nuo KB, kuris ir nulemia finansavimą.

Pirmu pageidavimu LSMU rašė daugiau žmonių, todėl laikoma, kad ten didesnis konkursas (čia ne aš taip sugalvojau, o LAMA BPO). Pagal tave tai didžiausias konkursas turėtų būti odonologijoj ar kokioj biochemijoj, nes ten aukščiausiais sustojo (nežinau, kaip šiais metais, bent jau anksčiau taip būdavo), bet, deja, tai nereiškia, kad ten buvo didesnis konkursas. Žvelgiant iš logiškosios pusės, tai tu teisus, nes viskas galų gale atsiremia į balus.