Vartotojo medou pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2013-10-30 11:07:08 | Nuoroda
Shlipsas rašė:

Na taip man minėjo kaip teiravausi, kad turbūt užskaitytu daugeli dalyku ir ..t.t bet klausimas ar man nereikės sumokėti pinigų už likusius metus tam universitetui kurį žadu palikti ? nes sako kad negaliu imti ir išeiti, tada turiu sumokėti visus pinigus, nes yra pasirašyta sutartis, kad studijuosiu 4 metus..

 Manau, kad nesąmonė, jai nemokėtum tai va tikrai gal, o dabar tu moki pinigus, kada nori tada išeini.. mano nuomone..

Žinutė parašyta: 2013-10-30 11:51:01 | Nuoroda

o del perstojimo tai tikrai priima manau ypac jai dar atitinka daugmaz specialybe, ypac dar jeigu moki pinigus, jie juk suinteresuoti studentu kuo daugiau ypac i ne vf vietas:)

Žinutė parašyta: 2013-11-02 11:43:24 | Nuoroda

Bet kiek supratau tu studijuoji dbr ne vf, tai tau teks sumoket visus pinigus is likusius metus jeigu dabar ne is sio ne  is to nutrauksi sutarti su dabartiniu univieru

Žinutė parašyta: 2013-11-02 20:05:26 | Nuoroda

gal kas gali paaiskinti? jeigu as perstosiu po antro kurso i vdu, ir mane priims sake,uzskaitys turbut dauguma dalyku , ir kazka gal teks perlaikyt, bet anglu kalbos praktiskai nelabai moku tai kaip man bus su tuo testu?  nes visi atlieka kazkoki testa kiek zinau..specialybe i kuria stosiu nera susijus su anglu.. tai jai to testo neislaikysiu , kas bus?