Vartotojo laputegintare pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2019-01-22 09:50:51 | Nuoroda

Kai buvau abiturientė, ieškojau išskirtinės vakarinės suknelės. Tokią radau salone SANTA, įsikūrusiame Vilniuje. Siūlau užmesti akį besirenkant suknelę, gal patiks. ; )

Žinutė parašyta: 2019-02-05 16:15:55 | Nuoroda

Sveikos merginos,

jau pradėjau mąstyti apie suknelę išleistuvėms. Šiandien naršau po visokius salonus pardavinėjančius, nuomojančius vestuvines (čia gal veliau šito prireiks :D), vakarines, progines sukneles. Radau vieną saloną, kuriame iš tikrųjų yra gražių suknelių: www.nuotaka.com/ilgos-progines-sukneles/

Prašau, pasidalinkitė ir jūs apie kokius modelius mąstot, iš kokių salonų planuojate pirkti/nuomoti? 

 

Žinutė parašyta: 2019-02-27 13:14:30 | Nuoroda

Hey, draugės! Ar galvojate kažką dėl suknelių, kurias rengsitės per atestatų įteikimus? Esu nusižiūrėjusi vieną proginę suknelę iš SANTA salono... Norėčiau atrodyti elegantiškai, tad galvoju gal reikėtų įsigyti kokią puošnesnę... Nors mačiau, kad nuoma irgi įmanoma. Kokie Jūsų planai? Iš kur pirksit, ką rengsitės? 

Žinutė parašyta: 2019-03-18 16:18:31 | Nuoroda

Sveiki! Norėjau paklausti, kokius kvepalus naudojate? Šiuo metu labai užsimaniau Gucci kvepalų, tik nežinau ar mano kišenei toks pirkinys. Visgi, Kristiana.lt šiuo metu Gucci kvepalai parduodami pakankamai pigiai... Ką Jūs esate linkę daryti – pirkti žinomų prekinių ženklų produktus ar ieškoti pigesnių alternatyvų?

Žinutė parašyta: 2019-03-18 16:22:22 | Nuoroda

Sveiki visi, kurių oda yra itin jautri saulės spinduliams. Norėjau pasidalinti viena nuoroda, kurią galite rasti čia. Šioje internetinėje parduotuvėje galima rasti išties kokybiškų apsauginių tepaliukų, išlaikančių odą sveiką net ir prie pačios aitriausios saulės. Tikrai rekomenduoju įsigyti ir turėti su savimi rankinuke kiekvieną kartą, kai ruošiatės praleisti ilgiau laiko lauke. 

Žinutė parašyta: 2019-03-18 16:25:51 | Nuoroda

Sveiki,

ar yra kam tekę pirkti kvepalus internetu? Kaip išsirenkate, jeigu net neturėjote galimybės pauostyti? Šiuo metu esu nusižiūrėjusi vienus Dolce Gabanna kvepalus Kristiana.lt parduotuvėje, bet pradžiai kaip ir norėčiau pabandyti, bijau tiesiog pirkti, nors girdėjau išties nemažai gerų atsiliepimų...
 

Žinutė parašyta: 2019-04-17 12:13:32 | Nuoroda

Sveikos merginos, kreipiuosi į jus, abiturientės! Įsimintiniausios mokyklos šventės jau visai čia pat, o vienas iš svarbiausių dalykų jų metu – nepriekaištinga išvaizda. Pastebėjau, kad šiuo metu kristiana.lt internetinėje parduotuvėje yra taikomos nuolaidos kosmetikai. Būtinai apsilankykite! www.kristiana.lt/kosmetika

Žinutė parašyta: 2019-08-29 16:31:16 | Nuoroda

Sveiki visi!

norėjau pasiteirauti ar kam nors iš jūsų žinomi šie terminai: kolagenas, probiotikai, gerosios bakterijos, skaidulinės medžiagos? Įdomu ar perkate papildus, kuriuose būtų šios medžiagos? Neseniai aptikau svetainę – Ohhira.lt , kurioje pardavinėjamas japoniškas, jūrinis, geriamas kolagenas. Čia taip pat galima rasti daug naudingo informacijos apie probiotines kultūras: https://www.ohhira.lt/probiotikai/
Ar kam yra tekę pirkti iš šios parduotuvės?