Ar laukiat egzaminu? :p
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-11-28 12:26:30 | Nuoroda

Sveiki, tiesiog as netveriu savam kaily, man viena diena atrodo, kad jau ryt tie egzai, kita, kad niekada jie neateis. Atrodo, kad dar belenkiek darbu reikia nuveikt, kad belenkiek knygu perskaityt reikia. Bet kaip yra istikruju? Ar jauciates pasiruose egzaminams? Kokia savijauta? Ar laukiat egzu? :D kvaili klausimai, bet aciu uz savo isgyvenimu pasidalijimus.

  • Biologija / VBE 95
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-12-01 11:32:16 | Nuoroda

nelabai aš jų laukiu,bet iš kitos pusės laukiu dėl to,kad greičiau viskas pasibaigs :) kad nukris akmuo nuo širdies :) bet baimė gyvena širdyje :) norisi tiek daug visko išmokti ,kad net nežinai nuo ko pradėti :D nes aš pvz mokausi pastoviai ,per karantiną irgi prasimokiau :D nes neleidžia sąžinė nei vienos laisvos minutės praleisti veltui :D bet tai griebiu už anglų tai už matematikos ar istorijos :D nežinau kaip viską palaipsniui mokytis,noriu viską iš karto :D 

Žinutė parašyta: 2009-12-01 19:16:46 | Nuoroda

Aš taip pat neleidžiu sau pailseti net per karantiną. Vis mokaus ir mokaus, nes egzaminai jau artėja

Žinutė parašyta: 2009-12-02 10:21:16 | Nuoroda

man tai pikta,kad tą karantiną pratęsė :) juk mum mokytis reikia :)  

Žinutė parašyta: 2009-12-02 13:38:38 | Nuoroda

tai nieks netrukdo savarankiškai mokytis, pavyzdžiui pakartoti 11 klasės kursą.

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2009-12-02 16:26:43 | Nuoroda

Laukiu egzaminų. Greičiau prasidetų ir baigtus. Jau norėčiau pradėt studijuot.

Žinutė parašyta: 2009-12-03 14:08:35 | Nuoroda

visiskai nelaukiu egzaminu, nors jau labai mokykla atsibodo, o siaip labiausiai nelaukiu to laiko kai reikes laukti egzaminu rezultatu, baisiausia laukimas man atrodo

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-12-03 17:51:10 | Nuoroda
aurete rašė:

Laukiu egzaminų. Greičiau prasidetų ir baigtus. Jau norėčiau pradėt studijuot.

 As taip pat labai Noriu jau išmėginti studento gyvenimą.

Žinutė parašyta: 2009-12-06 16:29:36 | Nuoroda

Is vienos puses laukiu is kitos nelaukiu... laukiu kad greiciau viskas pasibaigtu, bet ta  pati stresa net neisivaizduoju kaip reiks isgyventi  (as stresuojantis del egzaminu zmogus), nes galu gale egzai nulems musu ateiti...tai va...bijau susimauti po 12 metu darbo...

Žinutė parašyta: 2009-12-06 16:50:34 | Nuoroda

Didžiausas stresas laukti rezultatų, kai žinai, kad va rytoj jau žinosi, arba jau nuo ryto lauki, amžinau užlūšta NEC`o perdavimo sistema KELTAS ir lauki, kol tavo mokykla prisijungs prie Kelto, kol jis atsrigs, tada pavaduotoja atneš lapus į raštinę, tuomet po vieną įleidžia, pasakai vardą ir pavardę,o ji rezultatus, tada taip baisu :D 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2009-12-08 22:32:19 | Nuoroda

Niekada nesupratau tų, kurie stresuoja ir pan. dėl egzaminų. Ypač tų, kurie gerai mokosi. Man tie egzaminai buvo lyg kokie kontroliniai. Nueini, parašai. Skirtumas tik kad ilgiau rezultato laukt.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą