Pavėlavus uzsiregistruoti 2010 valstybiniams
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-03-19 17:05:50 | Nuoroda

esu baigusi mokyklą, norėjau eksternu laikyti valstybinius (matematikos bei informatikos), deja, pavėlavau jiems uzsiregistruoti. Domėjausi, ar yra koks būdas dar suspėti į egzaminus, deja, konkrečios informacijos negavau niekur. NEC sako, jog reikia tartis su bazine mokykla, nes jie teoriškai gali nusiųsti mano duomenis savivaldybei ir kažką pakeisti (tam laiko yra iki 03 31); tačiau mokykla net nesileidžia į kalbas. Tuo tarpu buvusios gimnazijos direktorius sako, jog reikia NEC rašyti prašymą, nurodant svarbią pavėlavimo priežastį, jie privalės jį svarstyti. Tuo tarpu šie sakosi neturintys teisės nieko keisti ir jog reikia taris su bazine mokykla. Jaučiuosi atsidūrusi akligatvyje, Gal kam teko su tuo susidurti, žinote, kur dar galima kreiptis - ministeriją, savivaldybę? Gal kaip nors susitarti su NEC? Man labai svarbu išlaikyti egzaminus šiais metais. Būčiau labai dėkinga jei kas nors galėtų kuo skubiau suteikti informacijos... :)

Žinutė parašyta: 2010-03-28 22:08:29 | Nuoroda

 pabandyk gražiai pakalbėti, nunešk kokį šokoladą, saldainių, galbūt suveiks žmogiškumas. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą