Medicina, odontologija 2013
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-11-05 21:33:24 | Nuoroda

 Sveiki abiturientai, pats praeitais mokslo metais buvau abiturientas, tai žinau, kad šiek tiek pastresuojat. Man viskas labai super gavosi, įstojau į VU odontologiją, jeigu turit kokių klausimų, galit drąsiai rašyt į PM. Pasistengsiu visiems atrašyt :)

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 100
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-11-05 22:17:17 | Nuoroda
repliux rašė:

 Sveiki abiturientai, pats praeitais mokslo metais buvau abiturientas, tai žinau, kad šiek tiek pastresuojat. Man viskas labai super gavosi, įstojau į VU odontologiją, jeigu turit kokių klausimų, galit drąsiai rašyt į PM. Pasistengsiu visiems atrašyt :)

 

Pirmu balu įstojai gal? :D
Žinutė parašyta: 2012-11-05 23:43:27 | Nuoroda
Neodimis rašė:
repliux rašė:

 Sveiki abiturientai, pats praeitais mokslo metais buvau abiturientas, tai žinau, kad šiek tiek pastresuojat. Man viskas labai super gavosi, įstojau į VU odontologiją, jeigu turit kokių klausimų, galit drąsiai rašyt į PM. Pasistengsiu visiems atrašyt :)

 

Pirmu balu įstojai gal? :D

 Ne :D 2 ar 3 įstojau. Aplamai, tas numeris nieko nereiškia, nes per studijas viskas smarkiai keičiasi :)

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 100
Žinutė parašyta: 2012-11-07 12:27:10 | Nuoroda

Viskas bus gerai,  praėjo egzaminus visi, praeisit ir jūs. Aš jų pats labai bijojau, ypač kai lietuvių mokytoja sakė, kad egzamino neišlaikysiu arba gausiu labai mažai, o tai pasakė prieš porą dienų iki egzamino :D. Biologijai daugiausiai dėmesio skyriau, tad ir geriausias rezultatas, o su chemija vargau, šiaip patiko man tas mokslas (va ir dabar biochemiją kremtu), bet su uždaviniais sunkiau sekdavosi.  Turbūt geriausias mokymas - tai užduočių darymas :)

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-11-11 21:22:41 | Nuoroda
sanemis rašė:

Viskas bus gerai,  praėjo egzaminus visi, praeisit ir jūs. Aš jų pats labai bijojau, ypač kai lietuvių mokytoja sakė, kad egzamino neišlaikysiu arba gausiu labai mažai, o tai pasakė prieš porą dienų iki egzamino :D. Biologijai daugiausiai dėmesio skyriau, tad ir geriausias rezultatas, o su chemija vargau, šiaip patiko man tas mokslas (va ir dabar biochemiją kremtu), bet su uždaviniais sunkiau sekdavosi.  Turbūt geriausias mokymas - tai užduočių darymas :)

 

Skaičiau tavo žinutes kitose temose. :D Berods, tu dukart perlaikei chemiją ir įstojai iš trečio karto? Nebuvo minties, kad spajusi į viską? :D Aš praleidžiu metus (pirmus) ir man kartais taip abydna kartais pasidaro... :/ :D O šiaip, ką veikei per tuos metus? Dirbai, mokeis? :)
Žinutė parašyta: 2012-11-13 18:41:36 | Nuoroda

 Sveiki, norėčiau paklausti kokių egzaminų reikia odontologijai, ir ar įmanoma kaip nors praslyst be matematikos? 

Žinutė parašyta: 2012-11-13 20:27:37 | Nuoroda
lukas11176 rašė:

 Sveiki, norėčiau paklausti kokių egzaminų reikia odontologijai, ir ar įmanoma kaip nors praslyst be matematikos? 

 Odontologijai reikalingi egzaminai yra lietuvių, biologija ir chemija arba matematika. Gali praslyst, bet skaičiuosis matematikos metinis pažymys, jei laikysi chemija. :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-11-14 16:30:25 | Nuoroda
Dzadore rašė:
lukas11176 rašė:

 Sveiki, norėčiau paklausti kokių egzaminų reikia odontologijai, ir ar įmanoma kaip nors praslyst be matematikos? 

 Odontologijai reikalingi egzaminai yra lietuvių, biologija ir chemija arba matematika. Gali praslyst, bet skaičiuosis matematikos metinis pažymys, jei laikysi chemija. :)

 

Skaičiuoti reikia mokėti, bet pakaks ir chemijos uždavinių ir paprastos aritmetikos. :D Išvis, manau, geriausia stojant į mediciną/odontologiją būtų laikyti chemiją, nes chemija ten bus tikrai labiau (tiesiogiai) reikalinga. Beje, kartais tai yra ir "atsijojanti" disciplina. Dabartine chemijos mokytoja sako, kad pas ją A lygy pilna sėdi mirtininkų, kurie nesigilina visai į chemiją ir deda visas pastangas į matematikos egzą tik, tai ji sako, kad pažymius ji jiems išvest išves, bet kaip jie mokysis univere be pagrindų - jų reikalas. :D Aš ir iš tų mirtininkų. :D
Žinutė parašyta: 2012-11-21 19:47:40 | Nuoroda

Sveikučiai, jungiuosi prie visų būsimų medikų :) pati galvoju apie VU. Dar norėjau pasidomėt ar turit papildomų balų užsidirbę olimpiadose ir  (ar) konkursuose? :)

Žinutė parašyta: 2012-11-23 23:02:47 | Nuoroda

Sveiki, kreipiuosi, nes nervai ima nežmoniškai. Patarkit kaip efektyviau pasiruošti VBE egzaminams, nes atrodo kuo daugiau mokaisi tuo mažiau žinai. Sakykim dabar mokausi iš vadovėlių įvairių ir pasitikrinimui atsiverti VBE egzaminą pasižiūrėti ką moki ogi nieko ten kur sudėtingesnis klausimas nesupranti ko klausia arba nežinai ką pasakyt. Mokausi nuo 9 kl knygų iki 11 -12 kl patarkit kaip ruoštis ir kokios metodikos imtis? Nes atrodo jei taip toliau tai gal egzamino ne tik, kad gerai bet išvis neišlaikysiu.

Žinutė parašyta: 2012-11-24 14:01:06 | Nuoroda
Dzadore rašė:

Sveiki, kreipiuosi, nes nervai ima nežmoniškai. Patarkit kaip efektyviau pasiruošti VBE egzaminams, nes atrodo kuo daugiau mokaisi tuo mažiau žinai. Sakykim dabar mokausi iš vadovėlių įvairių ir pasitikrinimui atsiverti VBE egzaminą pasižiūrėti ką moki ogi nieko ten kur sudėtingesnis klausimas nesupranti ko klausia arba nežinai ką pasakyt. Mokausi nuo 9 kl knygų iki 11 -12 kl patarkit kaip ruoštis ir kokios metodikos imtis? Nes atrodo jei taip toliau tai gal egzamino ne tik, kad gerai bet išvis neišlaikysiu.

 Labas. Visų pirmą, patariu nesinervinti, nes laiko pasiruošimui dar yra LABAI daug. Mokytis patariu pagal egzaminų programas, nes tik šitaip žinosi, į ką reikia atkreipti dėmesį. Tiesiog atsispausdink ir pradėk nagrinėti jas. Jei programoje nemoki ko nors atsakyti - ieškai atsakymo knygose. Pamatysi, vėliau bus tikrai lengviau :)

Išsispręsk kuo daugiau VBE, nes dažnai pasitaiko, kad kartojasi arba yra labai panašūs klausimai. Tuo pačiu pagausi sistemą, kaip reikia atsakinėti į klausimus, ir žinosi, ką reikia daryti, kad gautum visus taškus.

Blogiausiu atveju, dar galima nueiti pas korepetitorių(-ius) (jei tik yra galimybė). Geras korepetitorius visada turės savo mokymo sistemą, su kuria padės Tau pasiruošti egzaminams.:)

Sėkmės!

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2012-11-24 20:59:08 | Nuoroda

Ačiū, einu pas chemijos ir biologijos korepetitorius. Bet manau dar gal per mažai laiko praėjo, kad perkasčiau viska taip greitai. Dar pagal programa egzaminų konkrečiai nedirbau,  tik pagal knygas, nors turiu atsispauzdinus. Reikės daugiau atkreipti dėmesį.

Žinutė parašyta: 2012-11-25 17:36:00 | Nuoroda

Sveiki, mokyklą baigiau prieš 3 metus ir mąstau perlaikyti biologijos ir chemijos egzaminus. Ir norėjau jūsų (tiksliau 12-tokų) paklausti iš kokių vadovėliu Jūs dabar mokotes, nes kiek matau, egzaminų programos nežymiai, bet pakitusios... :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-11-27 15:08:34 | Nuoroda
Sveiki vėl, čia radau tokį gan įdomų blogą paskaitinėt apie tai, kaip vienai merginai sekas studijuot medicina. :D (Nuotaikų, nuomonių kaita ir kt. - viskas įskaičiuota) :D Nuoroda nuorodėlė: www.medstud.blogas.lt/
Žinutė parašyta: 2012-12-04 21:08:50 | Nuoroda

Kaip sekasi ruoštis??darote egzaminus jau?ar dar teoriją zubrinat? ;)

Žinutė parašyta: 2012-12-06 13:46:46 | Nuoroda
Alekul rašė:

Kaip sekasi ruoštis??darote egzaminus jau?ar dar teoriją zubrinat? ;)

 Aš tai dar teorija kaip sakant zubrinu. :D Egzaminus spręsti žadu pradėti po naujų metų. :)

Žinutė parašyta: 2012-12-06 14:30:32 | Nuoroda

 Sveiki, o žiūrėkit kaip bus skaičiuojamas balas, jei tarkim šiemet stoju į mediciną su 3 egzaminais ir neįstoju, o kitais metais,pagal naują sistemą,jau reiks 4 ar 5 egzaminų ?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-12-06 14:41:40 | Nuoroda
_greta1 rašė:

 Sveiki, o žiūrėkit kaip bus skaičiuojamas balas, jei tarkim šiemet stoju į mediciną su 3 egzaminais ir neįstoju, o kitais metais,pagal naują sistemą,jau reiks 4 ar 5 egzaminų ?

 Taip, reiks 5.

www.lamabpo.lt/turinys/bendrasis-priemimas/pagrindiniu-kriteriju-itaka-universitetinese-2014

Čia nurodyti tik 4 egzai, bet 5-asis - anglų k. - bus privalomas, kad įrodyt užsienio kalbos mokėjimą B2 lygiu. 
 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-12-06 14:43:28 | Nuoroda

 Oj, atleiskit už netikslumus. Anglų/vokiečių/prancūzų kalbos mokėjimas B2 lygiu. :D Kuris nors. 

Žinutė parašyta: 2012-12-06 14:44:09 | Nuoroda

 ačiū už tikslią info.Išvada tokia, kad būtinai turim šiemet įstot :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą