Kalbėjimo temos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-15 16:30:12 | Nuoroda

kas gali pagelbet tema: mokslo pasiekimai musu gyvenime?

buciau lb dekinga, jei atsiustumet kokios nors informacijos...

is anksto aciu  ;)) 

Žinutė parašyta: 2009-06-15 23:49:36 | Nuoroda

Labai prasau tu kurie ryt iki 10 val laikysit kalbejima ir jusu pasirinkta tema kultura ir jaunimas parasykit potemes. Is anksto dekoju

Žinutė parašyta: 2009-06-16 09:37:42 | Nuoroda

Dw kad netingit greiciau imeskit cia Technologiju potemes. Please. Greit greit

Žinutė parašyta: 2009-08-10 10:49:50 | Nuoroda

Jeigu ieskote gerai ir tikrai apmokamo darbo namuose,butinai tai perskaityk, nes naudinga.Skaitant si straipsni jus galite
pakeisti savo gyvenima.Tai pakeite mano gyvenima.As aptikau tai viename is skelbimu ir nusprendziau pabandyti.Dalyvaujant
ivairiuose forumose, as randu sita straipsni,kuriame sakoma, kad galima padaryti tukstancius litu per keleta savaiciu idedant
tik 6litus. Skaistalai, pagalvojau,tai turetu buti eilinis budas apmauti,bet nusprendziau perskaityti ir suzinoti kas
siuloma. Toliau ten sakoma, kad reikia persiusti po 2lt i banko saskaita kiekvienam is saraso apacioje. Paskui isbraukti
pirma saskaitos numeri ir irasyti savo saskaitos numeri i paskutine sesta eilute ir talpinate sita straipsni kaip minimum 200
forumuose ir skelbimuose Jokiu apgauliu… As pamasciau, kad nieko neprarandu isskyrus savo 12lt ir nusprendziau pabandyti.Ir
atspekit kas... Po keliu dienu man i saskaita pradejo kauptis pinigai… As negalejau patiketi savo akimis, jog tai
veikia.Per pora savaiciu susikaupe apie 1000lt , po triju savaiciu prisidejo dar apie 2000lt. dbr turiu uzdirbes 4000lt ir
neskaitant smulkiu islaidu.Po pusantro men turetu buti apie 7000lt . Ir sita suma po truputi toliau dides. O prasidejo tik
nuo 12lt.Noriu su jumis pasidalinti kaip tai dirba, nes tai naudinga ir jums, ir man. As jums pazadu, jeigu jus tiksliai
seksite instrukcija ir neturesite vilciu gudrauti, jus pradesite gauti daug daugiau pinigu, negu tikites,per daug
nesistengdami. Pasiulymas: Perskaitykite tai pora kartu. Issaugokite savo kompe, sekite instrukcija ir pinigai neprivers jusu
laukti. Sutikite - tai paprasta. Tai absoliuciai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija, ir jusu indelis yra tik
12lt ir pora valandu internete… Svarbu: Tai ne apgavyste ir visiskai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir neprarandate,
bet tai tikrai dirba. Atkreipkit demesi: Tiksliai sekite instrukcija ir 60000lt ir daugiau bus jusu nuo 40 iki 80 dienu
laikotarpije. Visa tai sekmingai veikia del dalyviu saziningumo. Yra trys paprasti zingsniai: 1. Jei dar neturite, jums
reikia atsidaryti saskaita betkuriame lietuvos banke. 2. Pirmiausia I zemiau esancia 6 banko saskaita perveskite 2lt. Po to
perveskite po 2lt ir i sekancias banko saskaitas. Visa tai ivykdzius, jus padarete paslauga, ir svarbiausia - tai visiskai
legalu. Jus taip pat prasote teisetos paslaugos, uz kuria mokate 1.LT807300010105379125 2. LT987290000028702693 3. LT827400024259923810 4.LT487300010116943265 5. LT467300010082273755 6.LT867044000809613806 Dabar isbraukite is saraso Nr.1
saskaitos numeri, perneskite visas saskaitas vienu eiles numeriu i virsu, o i atlaisvinta Nr.6 eilute irasykite savo banko
saskaitos numeri. 3. Darykite bet kokius pokycius, bet islaikykite pagrindine ideja, Isplatinkite sita straipsni kaip minimum
200 forumuose ir naujienu juostose, skelbimuose arba asmeniniais laiskais, isidemekite - kuo daugiau informacijos pasklis
apie si straipni, tuo didesnes bus jusu pajamos ir tos pajamos tesiogiai priklauso nuo jusu. Sitas biznis sekmingai gyvuoja
ir klesti del dalyviu saziningumo ir rimtumo.
 

Žinutė parašyta: 2009-11-12 12:19:53 | Nuoroda

Darbas namuose-man pavyko, pabandykite ir jus!!!
aš aptikau tai viename iš skelbimu ir nusprendžiau pabandyti. Dalyvaujant įvairiuose forumuose, aš randu šita straipsni, kuriame sakoma, kad galima padaryti tūkstančius litu per keletą savaičių įdedant tik 6 Litus. Skaistalai, pagalvojau, tai turėtu būti eilinis Būdas apmauti, bet nusprendžiau perskaityti ir sužinoti kas siūloma.

toliau ten sakoma, kad reikia persiusti po 2 Litus į banko sąskaita, kiekvienam iš sąrašo. Paskui išbraukti pirma sąskaitos numeri ir įrašyti savo sąskaitos numeri į paskutine šešta eilute, ir talpinate šita straipsni kaip minimume 200 forumuose ir skelbimuose.

jokiu apgauliu. Aš pamąsčiau, kad nieko neprarandu išskyrus savo 12 Litu ir nusprendžiau pabandyti.

ir atspėkit kas???

po keliu dienų man į sąskaita pradėjo kauptis pinigai… Aš negalėjau patikėti savo akimis, jog tai veikia. Per pora savaičių susikaupė apie 2000 Litu, po trijų savaičių prisidėjo dar apie 2000 Litu. Dabar jau turiu uždirbęs 4000 Litu ir neskaitant smulkiu išlaidu. Po pusantro mėnesio turėtu būti apie 16000 Litu. Ir šita suma po truputi toliau dides. O prasidėjo tik nuo 12lt.

noriu su Jumis pasidalinti kaip tai veikia, nes tai naudinga ir Jums, ir man. Aš jums pažadu, jeigu Jus tiksliai seksite mano instrukcijas ir neturėsite Vilčiu gudrauti, jus pradėsite gauti daug daugiau pinigu, negu tikitės, per daug nesistengdami.

pasiūly mas: Perskaitykite tai pora kartu!!! Išsaugokite savo kompe, sekite instrukcija ir pinigai neprivers Jusi laukti. Sutikite - tai paprasta!!! Tai absoliučiai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija, ir jūsų indelis yra tik 12 Litu ir pora valandų internete. Svarbu: Tai ne apgavyste, tai visiškai legalu ir jus nekuo nerizikuojate ir nieko neprarandate, ir tai tikrai veikia!!! Atkreipkit dėmesį: Tiksliai sekite instrukcija ir 60000 Litu ir dar daugiau bus jūsų nuo 40 iki 80 dienų laikotarpyje. Visa tai sėkmingai veikia dėl dalyviu sąžiningumo.

yra trys paprasti Žingsniai:

1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti sąskaita bet kuriame Lietuvos banke.
2. Pirmiausia į žemiau esančią 6 banko sąskaitą perveskite 2 Litus. Po to perveskite po 2 Litus ir į sekančias banko sąskaitas. Visa tai įvykdžius, Jus padarote paslauga, ir svarbiausia - tai visiškai legalu. Jus taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kuria mokate.


1. LT84 4010 0425 0145 9939
2. LT20 0075 8008 6371 9543
3. LT28 7300 0100 2729 2636
4. LT50 7300 0100 8037 6557
5. LT86 4010 0435 0017 7680
6. LT16 7300 0100 9444 8086


dabar išbraukite iš sąrašo Nr. 1 sąskaitos numeri, perneškite visas sąskaitas vienu eiles numeriu į viršų, o į atlaisvinta Nr. 6 eilute įrašykite savo banko sąskaitos numeri.

3. Darykite bet kokius pokyčius, bet išlaikykite pagrindine idėja, išplatinkite šita straipsni kaip mažiausiai 200-tuose forumu ir naujienų juostu, skelbimuose arba asmeniniais laiškais, įsidėmėkite - kuo daugiau informacijos pasklis apie ši straipsnį, tuo didesnes bus Jūsų pajamos ir tos pajamos tiesiogiai priklauso nuo jūsų.

Šis internetinis verslas sėkmingai gyvuoja ir klesti dėl dalyviu sąžiningumo ir rimtumo. Todėl viska atlikite kruopščiai ir nepagailėkite 12 Litu, nes Jums tai atsipirks su kaupu. Sąžiningumas daro pinigus.

tai kainuoja tik 12 Litu ir kelias valandas nesunkaus darbo internete!!!
užsiimkite tuo dabar, neatidėkite rytdienai!!! Laikas pinigai!!!

o dabar aš papasakosiu, kodėl jus bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai išlošiate.

tiesiog paprasta aritmetika: Sakysim iš 200 laišku ar straipsniu aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 10 Litu būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje.
dabar šitie 5 žmones išplatina dar po 200 pranešimu su jūsų sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje. Pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmones – tai jau 500 Litu į sąskaita. Toliau šie 25 žmones daro po 200 patalpinimu su jūsų sąskaitos numeriu Nr. 4 pozicijoje ir atsako vėl tik 5 žmones – Jūsų pajamos 2500 Lt. Toliau šitie 125 žmones patalpinę po 200 pranešimu, į kuriuos taip pat atsako tik 5 žmonės. Jums tai duoda 12500 Litu pajamų (jus 3 pozicijoje).

toliau dar įdomiau: šitie 625 žmones daro 200 patalpinimu su Jūsų sąskaitos numeriu Nr. 2 pozicijoje, atsako vėlgi po 5 žmones – tai 62500 Litu. Paskaičiuokite kokie pinigai čia, ir visai nesunkiai uždirbti. Ar ne įspūdingas skaičius? Ir tai tik už pirmutinius 12 Litu. Šiame versle svarbiausia būti sąžiningam. Kitaip nieko nesigaus. Ar Jus galite įsivaizduoti kiek žmoniu kasdien prisijungia prie interneto ir skaito šita straipsni, kaip ir Jus?! Kiekviena diena internete pasirodo nuo 200 iki 500 nauju vartotoju. Ir toliau jų skaičius nuolat auga!!! Kokie šansai, kad jis užsinorės pamėginti save kokioje nors naujovėj??? Ar įsivaizduojate kokios galimybes?! Su 12 Litu ir keliomis valandomis internete.


 

Žinutė parašyta: 2010-01-23 14:16:54 | Nuoroda

sveiki gal kas turite informacijos apie jaunima ir kultura  jei galite atsiuskite i el pasta  busiu labai dekinga

Žinutė parašyta: 2010-02-15 15:07:35 | Nuoroda

1. PAPILDOMAS DARBAS INTERNETU
Aprašymas:
Sveiki.Jeigu ieskote gerai ir tikrai apmokamo darbo namuose,butinai tai perskaityk, nes naudinga.Skaitant si straipsni jus galite pakeisti savo gyvenima.Tai pakeite mano gyvenima.As aptikau tai viename is skelbimu ir nusprendziau pabandyti.Dalyvaujant ivairiuose forumose, as randu sita straipsni,kuriame sakoma, kad galima padaryti tukstancius litu per keleta savaiciu idedant tik 12litu. Skaistalai, pagalvojau,tai turetu buti eilinis budas apmauti,bet nusprendziau perskaityti ir suzinoti kas siuloma.
Toliau ten sakoma, kad reikia persiusti po 2lt i banko saskaita
kiekvienam is saraso apacioje. Paskui isbraukti pirma saskaitos numeri ir irasyti savo saskaitos numeri i paskutine sesta eilute
ir talpinate sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir skelbimuose Jokiu apgauliu… As pamasciau, kad nieko neprarandu isskyrus savo 12lt ir
nusprendziau pabandyti.Ir atspekit kas...
Po keliu dienu man i saskaita pradejo kauptis pinigai… As negalejau
patiketi savo akimis, jog tai veikia.Per pora savaiciu susikaupe apie 700lt , po triju savaiciu prisidejo dar
apie 1300lt. dbr turiu uzdirbes 3000lt ir neskaitant smulkiu islaidu.Po pusantro men turetu buti apie 5000lt . Ir sita suma po truputi toliau dides.
O prasidejo tik nuo 12lt.Noriu su jumis pasidalinti kaip tai dirba, nes tai naudinga ir jums, ir man.
As jums pazadu, jeigu jus tiksliai seksite instrukcija ir neturesite
vilciu gudrauti, jus pradesite gauti daug daugiau pinigu, negu tikites,per daug nesistengdami.
Pasiulymas: Perskaitykite tai pora kartu. Issaugokite savo kompe, sekite
instrukcija ir pinigai neprivers jusu laukti. Sutikite - tai paprasta.
Tai absoliuciai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija, ir jusu
indelis yra tik 12lt ir pora valandu internete…
Svarbu: Tai ne apgavyste ir visiskai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir
neprarandate, bet tai tikrai dirba.
Atkreipkit demesi: Tiksliai sekite instrukcija ir 60000lt ir daugiau bus
jusu nuo 40 iki 80 dienu laikotarpije.
Visa tai sekmingai veikia del dalyviu saziningumo.
Yra trys paprasti zingsniai:
1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaita betkuriame lietuvos banke.
2. Pirmiausia i zemiau esancias 6 banko saskaitas perveskite tik po 2lt.
Visa
tai ivykdzius, jus padarete paslauga, ir svarbiausia - tai visiskai
legalu. Jus taip pat prasote teisetos paslaugos, uz kuria mokate.
1.LT517044000740613389
2.LT467044000519613141
3.LT097300010038545657
4.LT587300010107825279
5.LT487300010098108872
6 LT237044060006585984
Dabar isbraukite is saraso Nr.1 saskaitos numeri,
perneskite visas saskaitas vienu eiles numeriu i virsu,
o i atlaisvinta Nr.6 eilute irasykite savo banko
saskaitos numeri.
3. Darykite bet kokius pokycius, bet islaikykite pagrindine ideja,
Isplatinkite sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir naujienu juostose,
skelbimuose arba asmeniniais laiskais, isidemekite - kuo daugiau informacijos pasklis apie si
straipni, tuo didesnes bus jusu pajamos ir tos pajamos tesiogiai priklauso nuo jusu.
Sitas biznis sekmingai gyvuoja ir klesti del dalyviu saziningumo ir rimtumo. tdl viska
atlikite kruopsciai ir nepagailekite 12lt nes jums tai atsipirks su kaupu. saziningumas daro pinigus.
Ir kada jus pasieksite pirma eilute,
jus turesite tukstancius lt tiesiog kaip saraso kurejas!
Tai kainuoja tik 12lt ir kelias valandas nesunkaus darbo internete. Uzsiimkite tuo dabar, neatidekite rytdienai. Laikas pinigai.
O dabar as papasakosiu, kodel jus bet kokiu atveju nieko neprarandate, o
tikrai islosiate. Tiesiog paprasta aritmetika.
Sakysim is 200 laisku ar straipsniu as gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas),
tai reiskia as uzdirbsiu 10lt budamas sestoje saraso pozicijoje.
Dabar sitie 5 zmones isplatina dar po 200 pranesimu
su jusu saskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako
tik po 5 zmones – tai jau 500lt i saskaita
Toliau sitie 25 zm. daro po 200 patalpinimu su jusu sask.Nr. 4 pozicijoje
ir atsako vel 5 zm. – pajamos 2500lt. Toliau sitie 125 zm. patalpinus po 200
pranesinu ir gavus po savo 5 zm. jums duoda 12500lt pajamu (jus 3 pozicijoje)
Toliau dar idomiau: sitie 625zm. daro 200 patalpinimu su jusu sask. Nr. 2
pozicijoje, atsako velgi po 5 zm. – tai 62500lt.
toliau paskaiciuokite kokie pinigai cia, ir visai nesunkiai uzdirbti.
Ar ne ispudingas skaicius Ir tai tik uz pirmutinius 12litu.
siame biznyje svarbiausia buti saziningam. kitaip nieko nesigaus.
Ar jus galite isivaizduoti kiek zmoniu kasdien visame pasaulyje prisijungia
prie interneto ir skaito sita straipsni, kaip ir jus dabar skaitote.
Kiekviena diena internete pasirodo nuo 200 iki 500 nauju vartotoju.
Ir toliau dideja. Sekmes

Žinutė parašyta: 2010-03-29 16:14:13 | Nuoroda

gal zinot kas netaip usisakiau kalbos tema sumokejau tris lt suvedziau koda bet neatsiunce temos?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą