Įdomi jūsų nuomonė...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-02-22 16:21:08 | Nuoroda

Pastaruoju metu man vis tenka domėtis patriotizmu. Išpradžių gan nuvalkiotai viskas atrodė, bet po biški užsikabinau ir dabar norėčiau sužinoti jūsų nuomonę. Žinau, gal čia ir ne labai į temą ,bet juk jaunimas Lietuvos ateitis, o  čia ir lankosi jaunimas . Taigi kas netingit  ir kam patiem įdomu parašykit už ką ,jūsų nuomonre, verta mylėti Lietuvą, kaip jaunimas pats galėtų reikšti patriotizmą ir kas bendrai yra patriotizmas, ką jis duoda, kam reikalingas ir ką jam reikia duoti. Žod-iu rašykit kas šauna į galvą patriotizmo tema

Žinutė parašyta: 2009-02-23 21:57:28 | Nuoroda

nesu patriotė. :)

Žinutė parašyta: 2009-06-16 15:18:41 | Nuoroda

manyje 0 % patriotishkumo !

Žinutė parašyta: 2009-06-16 22:24:10 | Nuoroda

Manau kaip ir visose srityse reikia myleti save,kad galetum pamilt zmogu,zmones,aplinka,gamta...juk viskas ir priklauso nuo musu tai reiskia,reikia tausoti,saugoti,gerbti,didziuotis...viska ka myli,nes kokia tu meile teiki gamtai jeigu ja groziesi bet siukslini?...tai ir yra patriotizmas,mano galva.

Žinutė parašyta: 2009-06-17 21:12:43 | Nuoroda

As nesu ,,simtaprocentine" patriote, Lietuvoje matau daug trukumu, bet tikrai stengiuosi didziuotis savo salimi. Kaip Lietuva bus patraukli turistams, uzsienieciams, jei mes, patys lietuviai bambesim kokia cia lieva salis ir panasiai. Juk mes turime tokia grazia gamta, kalvas, ezerus, upes, miskus, turime daug zinomu sportininku, muzikantu (nekalbu apie ,,Yvas", daugiau apie klasikines muzikos atlikejus). Visuo tuo galime girtis ir dziaugtis, kad gimeme butent cia

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 78
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-07-14 08:15:10 | Nuoroda

Aš nepatriotė :) Galėčiau savo tėvynę parduoti :) Tik kas ją imtų ? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-25 16:02:06 | Nuoroda

xe, nekokia is manes patriote, bet manau jei yra kuo didziuotis, tai tuo kad budami tokia maza salis isgyvenom tiek okupaciju ir vis tiek likom Lietuviais(nors ir neperdideliais patriotais)... Kad musu protewiai apgyne musu kalba nuo isnykimo... Ir siaip Lietuvos gamta grazi, tik zinoma galetume jos taip netersti butu dar grazesne:):)

Žinutė parašyta: 2009-07-25 22:08:05 | Nuoroda

Koks dar gali būti patriotizmas jei valstybė tik skurdina savo piliečius :D 

Žinutė parašyta: 2010-01-06 12:15:42 | Nuoroda

 Siaip cia nera ir kuo didziuotis... y seima ten visokiu kausu priejo tik y save pinigus ima...ir tai kitos valstybes  Lietuva apgaudineja kaip vaika tik jie nieko nesupranta...va dabar net daugelis suzinojo kad cia lietuvoje amerikieciu kalejimas yra... tai ar ne durniai yra kad tokias nesamones daro... tai taip ir busi patrijotiskas...visi juk emigruoti nori is tos lietuvos...

Žinutė parašyta: 2010-01-06 16:48:08 | Nuoroda

Nesu labai didele patriote, bet savo sali ,kaip ten bebutu gerbiu. Zinoma, palyginus ja su kitomis Europos salimis darosi graudu, bet is tikruju mes patys kuriames tokia padeti.. Kas isrinko tuos humoristus i seima? Tik patys lietuviai... kas siukslina, lauzo vaiku zaidimo aiksteles? Ir vel patys mes.. bet cia ne esme , manau. Siaip visada su susidomejimu klausydavau lietuviu kalbos arba istorijos mokytoju pasakojimu apie musu Lietuvos ankstesnius laikus, apie pralieta krauja del laisves ir pan. siurpu , kai pagalvoji.. o dabar beveik niekas nevertina savo zemes , kurioje uzaugo.. abejoju , kad jeigu mus vel uzkluptu tokie laikai , kaip tada, ar mes taip gintume savo sali.. ar atsirastu tokiu , kurie aukotu savo gyvybes uz Lietuva ir jos gerove..manau, vargu :) Taigi,taip jau yra, jog dabartiniai Lietuvos pilieciai visi lekia i uzsieni, nes ten perspektyvos geresnes, pragyventi lengviau, o tas vadinamas patriotizmas seniai isgaraves lietuviu galvose ar jausmuose, nes paprasciausiai zmones iesko kur galima butu normaliai gyventi, nes laikui begant su tokia musu valdzia, padetimi ir poziuriu sunkiai suksimes, o ne retas ir gala su galu jau dabar gali sudurti. Bet, kaip bebutu, kad ir isvaziavus i uzsieni , manau, reiketu islaikyti savyje patriotiskuma Lietuvai, nes ten gimei, ten uzaugai, ten pirma kart ileidai savo saknis.

Žinutė parašyta: 2010-02-15 15:01:42 | Nuoroda

1. PAPILDOMAS DARBAS INTERNETU
Aprašymas:
Sveiki.Jeigu ieskote gerai ir tikrai apmokamo darbo namuose,butinai tai perskaityk, nes naudinga.Skaitant si straipsni jus galite pakeisti savo gyvenima.Tai pakeite mano gyvenima.As aptikau tai viename is skelbimu ir nusprendziau pabandyti.Dalyvaujant ivairiuose forumose, as randu sita straipsni,kuriame sakoma, kad galima padaryti tukstancius litu per keleta savaiciu idedant tik 12litu. Skaistalai, pagalvojau,tai turetu buti eilinis budas apmauti,bet nusprendziau perskaityti ir suzinoti kas siuloma.
Toliau ten sakoma, kad reikia persiusti po 2lt i banko saskaita
kiekvienam is saraso apacioje. Paskui isbraukti pirma saskaitos numeri ir irasyti savo saskaitos numeri i paskutine sesta eilute
ir talpinate sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir skelbimuose Jokiu apgauliu… As pamasciau, kad nieko neprarandu isskyrus savo 12lt ir
nusprendziau pabandyti.Ir atspekit kas...
Po keliu dienu man i saskaita pradejo kauptis pinigai… As negalejau
patiketi savo akimis, jog tai veikia.Per pora savaiciu susikaupe apie 700lt , po triju savaiciu prisidejo dar
apie 1300lt. dbr turiu uzdirbes 3000lt ir neskaitant smulkiu islaidu.Po pusantro men turetu buti apie 5000lt . Ir sita suma po truputi toliau dides.
O prasidejo tik nuo 12lt.Noriu su jumis pasidalinti kaip tai dirba, nes tai naudinga ir jums, ir man.
As jums pazadu, jeigu jus tiksliai seksite instrukcija ir neturesite
vilciu gudrauti, jus pradesite gauti daug daugiau pinigu, negu tikites,per daug nesistengdami.
Pasiulymas: Perskaitykite tai pora kartu. Issaugokite savo kompe, sekite
instrukcija ir pinigai neprivers jusu laukti. Sutikite - tai paprasta.
Tai absoliuciai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija, ir jusu
indelis yra tik 12lt ir pora valandu internete…
Svarbu: Tai ne apgavyste ir visiskai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir
neprarandate, bet tai tikrai dirba.
Atkreipkit demesi: Tiksliai sekite instrukcija ir 60000lt ir daugiau bus
jusu nuo 40 iki 80 dienu laikotarpije.
Visa tai sekmingai veikia del dalyviu saziningumo.
Yra trys paprasti zingsniai:
1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaita betkuriame lietuvos banke.
2. Pirmiausia i zemiau esancias 6 banko saskaitas perveskite tik po 2lt.
Visa
tai ivykdzius, jus padarete paslauga, ir svarbiausia - tai visiskai
legalu. Jus taip pat prasote teisetos paslaugos, uz kuria mokate.
1.LT517044000740613389
2.LT467044000519613141
3.LT097300010038545657
4.LT587300010107825279
5.LT487300010098108872
6 LT237044060006585984
Dabar isbraukite is saraso Nr.1 saskaitos numeri,
perneskite visas saskaitas vienu eiles numeriu i virsu,
o i atlaisvinta Nr.6 eilute irasykite savo banko
saskaitos numeri.
3. Darykite bet kokius pokycius, bet islaikykite pagrindine ideja,
Isplatinkite sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir naujienu juostose,
skelbimuose arba asmeniniais laiskais, isidemekite - kuo daugiau informacijos pasklis apie si
straipni, tuo didesnes bus jusu pajamos ir tos pajamos tesiogiai priklauso nuo jusu.
Sitas biznis sekmingai gyvuoja ir klesti del dalyviu saziningumo ir rimtumo. tdl viska
atlikite kruopsciai ir nepagailekite 12lt nes jums tai atsipirks su kaupu. saziningumas daro pinigus.
Ir kada jus pasieksite pirma eilute,
jus turesite tukstancius lt tiesiog kaip saraso kurejas!
Tai kainuoja tik 12lt ir kelias valandas nesunkaus darbo internete. Uzsiimkite tuo dabar, neatidekite rytdienai. Laikas pinigai.
O dabar as papasakosiu, kodel jus bet kokiu atveju nieko neprarandate, o
tikrai islosiate. Tiesiog paprasta aritmetika.
Sakysim is 200 laisku ar straipsniu as gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas),
tai reiskia as uzdirbsiu 10lt budamas sestoje saraso pozicijoje.
Dabar sitie 5 zmones isplatina dar po 200 pranesimu
su jusu saskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako
tik po 5 zmones – tai jau 500lt i saskaita
Toliau sitie 25 zm. daro po 200 patalpinimu su jusu sask.Nr. 4 pozicijoje
ir atsako vel 5 zm. – pajamos 2500lt. Toliau sitie 125 zm. patalpinus po 200
pranesinu ir gavus po savo 5 zm. jums duoda 12500lt pajamu (jus 3 pozicijoje)
Toliau dar idomiau: sitie 625zm. daro 200 patalpinimu su jusu sask. Nr. 2
pozicijoje, atsako velgi po 5 zm. – tai 62500lt.
toliau paskaiciuokite kokie pinigai cia, ir visai nesunkiai uzdirbti.
Ar ne ispudingas skaicius Ir tai tik uz pirmutinius 12litu.
siame biznyje svarbiausia buti saziningam. kitaip nieko nesigaus.
Ar jus galite isivaizduoti kiek zmoniu kasdien visame pasaulyje prisijungia
prie interneto ir skaito sita straipsni, kaip ir jus dabar skaitote.
Kiekviena diena internete pasirodo nuo 200 iki 500 nauju vartotoju.
Ir toliau dideja. Sekmes

Žinutė parašyta: 2010-06-26 12:57:16 | Nuoroda

Esu is dalies patriotas .  Lietuvoje yra daugybe blogu zmoniu nuvaziuoji i kita miesta tave tikras lietuvis uzpuola ir pan. .. Vagys chuliganai ir pan. Bet yra ir normaliu ir net pasiaukojanciu zmoniu. Vis delto Lietuva myliu ne delto. Cia gimiau cia mano tevyne, yprasta aplinka , zmones , draugai, kalba ir paprociai. 

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2010-06-28 09:55:37 | Nuoroda

Pagal tarptautinių žodžių žodyną, patriotizmas yra tėvynės meilė ir atsidavimas savo tautai. Natūralu, kad nuo gimimo gyvenant Lietuvoj, atsiranda ypatingas ryšys su šituo kraštu. Kad ir kaip čia būtų sunku kartais, kad ir kokios viliojančios atrodytų kitos šalys, aš vis dar tikiu šviesia Lietuvos ateitim ir norėčiau bent kiek prie tos ateities kūrimo prisidėti pati. Tikriausiai galiu vadinti save šiokia tokia patriote.

Sveikas, saikingas patriotizmas yra sveikintinas dalykas, nes jis vienija tautą. BET radikalus patriotizmas arba nacionalizmas man primena atsitiktinumo garbinimą. Juk ne kas kitas, kaip tik paprasčiausias atsitiktinumas, lėmė, kad gimėm čia, o ne kitur. 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-06-28 13:51:50 | Nuoroda

Nesu patriotė. Jei rimtai tokios datos kaip vasario16  man yra tik laisvadienis nuo mokyklos ir pan. Tačiau kartais pagaunu tą didingą minutę,kada Lietuvą tiesiog myliu. Pavyzdžiui kartą girdėjau kaip lietuvos himną traukė per 800 choristų. Tai skambėjo taip didingai ir taip gražioai, kad supratau, jog nesu visiškai pagędusi ir darr myliu ir gerbiu mūsų Lietuvą ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-05 15:06:28 | Nuoroda

Kaip galima mylėti šalį, kuri nieko gero neduoda, tik smaugia jaunas mamas, pensininkus ir paprastus darbininkus ?

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-12 14:10:51 | Nuoroda
Dayzas rašė:

Kaip galima mylėti šalį, kuri nieko gero neduoda, tik smaugia jaunas mamas, pensininkus ir paprastus darbininkus ?

 Valdžia nėra šalis.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-10-10 15:21:28 | Nuoroda

mes kalbam apie papriotizma o su juo susijusi Tevyne ir Tauta , o ne kokianrs institucija... 

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2010-10-24 18:04:41 | Nuoroda

darbas namuose-man pavyko, pabandykite ir jus!!!
aš aptikau tai viename iš skelbimu ir nusprendžiau pabandyti. Dalyvaujant ivairiuose forumose, aš randu šita straipsni, kuriame sakoma, kad galima padaryti tukstancius litu per keleta savaiciu idedant tik 6 Litus. Skaistalai, pagalvojau, tai turetu buti eilinis budas apmauti, bet nusprendžiau perskaityti ir sužinoti kas siuloma.
toliau ten sakoma, kad reikia persiusti po 2 Litus i banko saskaita, kiekvienam iš sarašo. Paskui išbraukti pirma saskaitos numeri ir irašyti savo saskaitos numeri i paskutine šešta eilute, ir talpinate šita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir skelbimuose.
jokiu apgauliu. Aš pamasciau, kad nieko neprarandu išskyrus savo 12 Litu ir nusprendžiau pabandyti.
ir atspekit kas???
po keliu dienu man i saskaita pradejo kauptis pinigai… Aš negalejau patiketi savo akimis, jog tai veikia. Per pora savaiciu susikaupe apie 2000 Litu, po triju savaiciu prisidejo dar apie 2000 Litu. Dabar jau turiu uždirbes 4000 Litu ir neskaitant smulkiu išlaidu. Po pusantro menesio turetu buti apie 16000 Litu. Ir šita suma po truputi toliau dides. O prasidejo tik nuo 12lt.
noriu su Jumis pasidalinti kaip tai veikia, nes tai naudinga ir Jums, ir man. Aš jums pažadu, jeigu Jus tiksliai seksite mano instrukcijas ir neturesite vilciu gudrauti, jus pradesite gauti daug daugiau pinigu, negu tikites, per daug nesistengdami.
pasiulym as: Perskaitykite tai pora kartu!!! Išsaugokite savo kompe, sekite instrukcija ir pinigai neprivers Jusu laukti. Sutikite - tai paprasta!!! Tai absoliuciai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija, ir jusu indelis yra tik 12 Litu ir pora valandu internete. Svarbu: Tai ne apgavyste, tai visiškai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir nieko neprarandate, ir tai tikrai veikia!!! Atkreipkit demesi: Tiksliai sekite instrukcija ir 60000 Litu ir dar daugiau bus jusu nuo 40 iki 80 dienu laikotarpije. Visa tai sekmingai veikia del dalyviu sažiningumo.
yra trys paprasti Žingsniai:
1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaita bet kuriame Lietuvos banke.
2. Pirmiausia i žemiau esancia 6 banko saskaita perveskite 2 Litus. Po to perveskite po 2 Litus ir i sekancias banko saskaitas. Visa tai ivykdžius, Jus padarote paslauga, ir svarbiausia - tai visiškai legalu. Jus taip pat prašote teisetos paslaugos, už kuria mokate.

1. LT857300010111905486
2. LT030075800671825331
3. LT687044000943617205
4. LT967011300039504810
5. LT827011300062070269
6. LT457300010105191963

dabar išbraukite iš sarašo Nr. 1 saskaitos numeri, perneškite visas saskaitas vienu eiles numeriu i viršu, o i atlaisvinta Nr. 6 eilute irašykite savo banko saskaitos numeri.
3. Darykite bet kokius pokycius, bet išlaikykite pagrindine ideja, išplatinkite šita straipsni kaip minimum 200-tuose forumu ir naujienu juostu, skelbimuose arba asmeniniais laiškais, isidemekite - kuo daugiau informacijos pasklis apie ši straipni, tuo didesnes bus Jusu pajamos ir tos pajamos tesiogiai priklauso nuo jusu.
Šis internetinis verslas sekmingai gyvuoja ir klesti del dalyviu sažiningumo ir rimtumo. Todel viska atlikite kruopšciai ir nepagailekite 12 Litu, nes Jums tai atsipirks su kaupu. Sažiningumas daro pinigus.
tai kainuoja tik 12 Litu ir kelias valandas nesunkaus darbo internete!!!
užsiimkite tuo dabar, neatidekite rytdienai!!! Laikas pinigai!!!
o dabar aš papasakosiu, kodel jus bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai išlosiate.
tiesiog paprasta aritmetika: Sakysim iš 200 laišku ar straipsniu aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 10 Litu budamas šestoje sarašo pozicijoje.
dabar šitie 5 žmones išplatina dar po 200 pranešimu su jusu saskaitos numeriu jau 5 pozicijoje. Pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmones – tai jau 500 Litu i saskaita. Toliau šie 25 žmones daro po 200 patalpinimu su jusu saskaitos numeriu Nr. 4 pozicijoje ir atsako vel tik 5 žmones – Jusu pajamos 2500 Lt. Toliau šitie 125 žmones patalpine po 200 pranešimu, i kuriuos taip pat atsako tik 5 žmnones. Jums tai duoda 12500 Litu pajamu (jus 3 pozicijoje).
toliau dar idomiau: sitie 625 žmones daro 200 patalpinimu su Jusu saskaitos numeriu Nr. 2 pozicijoje, atsako velgi po 5 žmones – tai 62500 Litu. Paskaiciuokite kokie pinigai cia, ir visai nesunkiai uždirbti. Ar ne ispudingas skaicius? Ir tai tik už pirmutinius 12 Litu. Šiame versle svarbiausia buti sažiningam. Kitaip nieko nesigaus. Ar Jus galite isivaizduoti kiek žmoniu kasdien visame pasaulyje prisijungia prie interneto ir skaito šita straipsni, kaip ir Jus?! Kiekviena diena internete pasirodo nuo 200 iki 500 nauju vartotoju. Ir toliau ju skaicius nuolat auga!!! Kokie šansai, kad jie užsinores pameginti save kokioj nors naujovej??? Ar isivaizduojate kokios galimybes?! Su 12 Litu ir keliomis valandomis internete.
 

Žinutė parašyta: 2010-11-05 18:15:58 | Nuoroda

Aš taipogi  nesu patriotė (na gal tik truputuką).  Kaip galima būti patriotu kai net gerbiamieji mūsų seimo nariai nerodo to, taip vadinamo, patriotiškumo lupikaudami iš paprastų Lietuvos žmonių. Kaip žmonės gali būti savo šalies patriotais, kai nuolat turi galvoti kaip išgyventi iš minimalių pajamų. Nežinau ar čia į temą, bet, mano nuomone, tokios gyvenimo sąlygos Lietuvoje smugdo patriotiškumą, jam tiesiog nelieka vietos mūsų širdyse nuolat galvojant kaip "prasisukti" ieškant darbo, norint mokytis toliau ar išlaikant šeimą.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą