Istorijos korepetitorė
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-18 00:03:53 | Nuoroda

Sveiki:)

Siūlau istorijos korepetitorės paslaugas Vilniuje ir Panevėžyje (savaitgaliais)  8 - 12 klasės mokiniams. Studijuoju istoriją. Dėl kainos tarsimės:) Susidomėjusiems siūlau rašyti į elektroninį paštą.

Žinutė parašyta: 2011-08-23 13:01:27 | Nuoroda

Esi vienuoliktokas ar abiturientas? Bijai egzaminų ? Nori įvertinti savo žinias,
susisteminti išmoktą informaciją ir drąsiai keliauti į brandos egzaminus? Vadinasi, Lector PRO – tau!

Mūsų mokykloje dirba šeši profesionalūs korepetitoriai, kurie padės puikiai pasirengti artėjančiam
žinių patikrinimui, o administracija visuomet pakels nuotaiką, pavaišins arbata sušalus ir saldainiais išalkus.

Šešių mokomųjų dalykų: matematikos, lietuvių kalbos, anglų kalbos, biologijos, istorijos, chemijos
programos vyksta 8 mėnesius iki pat dalyko egzamino, tad nepaliksime Tavęs be paramos
nė savaitei.

Laukiame Tavęs pasiryžusio (-ios) daug dirbti, daug išmokti ir įstoti ten - kur nori, o ne kur gali !
Daugiau informacijos - 8611 11811

Žinutė parašyta: 2012-10-09 19:14:44 | Nuoroda

Istorijos korepetitorė
Aš I kurso studentė, studijuoju anglų ir vokiečų filologiją. Tau, abituriente, galiu padėti ruoštis ISTORIJOS EGZAMINUI, nors šioje srityje neturiu daug patirties, bet ja vis domiuosi. Iš šio egzamino surinkau 97%, todėl daugmaž esu ,,įkirtusi'' šią sistemą. Kaina 5 Lt. už valandą. Grupėse galėtų būti nedaugiau kaip trys žmonės. Mokyčiau ir individualiai už tą pačią kainą:) Stengčiausi mokyti Jus, kuo kūrybiškiau, kad ISTORIJA būtų ne mokslas, o gyvenimo moto.
Kaunas, Laisvės al. PIRMOJI PAMOKA NEMOKAMAI!!!

Kontaktai:

860043646

gmail:

skype: ievaaaaa1

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą