Kultūra ir jaunimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-15 21:31:49 | Nuoroda

aha tikrai būtu neblogai kalbėjusių ižangas paskaityt ;}

Žinutė parašyta: 2009-06-15 21:38:15 | Nuoroda

labas vakaras, gerieji (?) zmones :- )) gal kasnors gali atsiusti kalba, kuria siandien kalbejote ar ruosetes, tema kultura ir jaunimas? labai dekinga buciau:)

Žinutė parašyta: 2009-06-15 21:38:58 | Nuoroda

labas vakaras, gerieji (?) zmones :- )) gal kasnors gali atsiusti kalba, kuria siandien kalbejote ar ruosetes, tema kultura ir jaunimas? labai dekinga buciau:)

Žinutė parašyta: 2009-06-15 21:43:13 | Nuoroda
Tommygun rašė:

Pastebėjau idomų sutapimą. Praitų metų 1d. ir 2d. potemės daugmaž sutampa. Tad manau rytoj galim tikėtis kažko panašaus į šiandienines potemes.

Jei netikit pažiūrėkit patys:

Pirmos dienos potemės.

Antros dienos potemės.

 Jau seniai as bent jau isitikinus ir zinau uztad ir ruosiuos pagal pirmos dienos potemias. Snekesiu pagal 3 poteme apie kulturinius objektus. jau pasiruosus, jauciuos gan tvitai tereik kad nesudrebeciau ir viskas ok. Tik va dar susisiaurint nes gaunas 7min o reik 5 :D bet puske kalbejo 7min sake ok. aj ziesim ir butu gerai, kad labai nepakeistu esmes. Bet isivaizudoju, kad trecia turetu buti kazkas irgi apie kulturinius objektus ir pvz, kaip butu galima juos issaugoti populerinti ir pan, ar pritraukti jaunima kaip. beje, KAS KALBEJO  3 POTEME? parasykit ko klausinejo. spjeu mazai kas tokia poteme pasirinko. bet kadangi gyvenu kauno centre tai ohoho kiek cia aplink mane tu kulturiniu objektu

Žinutė parašyta: 2009-06-15 21:46:40 | Nuoroda

na jei su tradicijom poteme tai gal reiktų pasakyti kas yra tradicija, kad tautos tradicijos ir papročiai, o tai yra tas pats, taigi papročiai suvaidino svarbų vaidmenį dvasinės kultūros raidoje. Tarkim tauta kuri saugo tradicijas parodo kokia yra vieninga ir kad jai rūpi tolesnis likimas.. Ir tada pradėti kad šeimoje principas toks pat.. tada jau kuri ką ir kaip šventi ir saugai.. na jau nepamenu potemės :) nesu užtikrinta ir gal visiškai nusišnekėjau, nes šiandien nekalbėjau :)

Žinutė parašyta: 2009-06-15 21:57:34 | Nuoroda

kas gal gali paaiškinti 5 potemę.

kokios yra tos kultūros formos?

 

Žinutė parašyta: 2009-06-15 22:00:22 | Nuoroda

aciu

Žinutė parašyta: 2009-06-15 22:26:50 | Nuoroda

ka patartumet kalbet 2 poteme? :]

Žinutė parašyta: 2009-06-15 22:29:45 | Nuoroda
Monika* rašė:
Tommygun rašė:

Pastebėjau idomų sutapimą. Praitų metų 1d. ir 2d. potemės daugmaž sutampa. Tad manau rytoj galim tikėtis kažko panašaus į šiandienines potemes.

Jei netikit pažiūrėkit patys:

Pirmos dienos potemės.

Antros dienos potemės.

 Jau seniai as bent jau isitikinus ir zinau uztad ir ruosiuos pagal pirmos dienos potemias. Snekesiu pagal 3 poteme apie kulturinius objektus. jau pasiruosus, jauciuos gan tvitai tereik kad nesudrebeciau ir viskas ok. Tik va dar susisiaurint nes gaunas 7min o reik 5 :D bet puske kalbejo 7min sake ok. aj ziesim ir butu gerai, kad labai nepakeistu esmes. Bet isivaizudoju, kad trecia turetu buti kazkas irgi apie kulturinius objektus ir pvz, kaip butu galima juos issaugoti populerinti ir pan, ar pritraukti jaunima kaip. beje, KAS KALBEJO  3 POTEME? parasykit ko klausinejo. spjeu mazai kas tokia poteme pasirinko. bet kadangi gyvenu kauno centre tai ohoho kiek cia aplink mane tu kulturiniu objektu

 Na taip, tau kaip tik ši tema. Aš gyvenu Šiauliuose ir galiu papasakoti tik apie Jurgaičių piliakalnį(Kryžių kalną). Į šiandieninę potemę pataikyčiau, bet ar į rytojaus pataikysiu nežinau.

Žinutė parašyta: 2009-06-15 22:38:24 | Nuoroda

as manau, kad potemes bus panasios i siandienines, tik kitokios formuluotes. daug skaiciau apie vilniu, kaip kulturos sostine.. bet einu tik 13.50. tai manau ryt pasiruosiu jau konkreciai.:)

Žinutė parašyta: 2009-06-15 22:43:47 | Nuoroda

o kaip manot, ar imanoma kad mokytoja nesukirstu, jei kalbeciau apie vilniu kulturos sostine. girdejau atsiliepimu, kad si poteme prasta. kaip jus manot?

Žinutė parašyta: 2009-06-15 22:50:12 | Nuoroda

sveiki,as sian kalbejau

2Vykdomas projektas"Vilnius 2009 Europos kulturos sostine"kokia ir kodel programa pasiulytumet?

jei ka galiu duot patarimu,nes man buvo smagu :D

Žinutė parašyta: 2009-06-15 22:54:10 | Nuoroda

 butu labai malonu gaut patarimu. apie ka kalbejai? mazdaug..

Žinutė parašyta: 2009-06-15 22:55:07 | Nuoroda

gal turi gmaila?

Žinutė parašyta: 2009-06-15 22:59:40 | Nuoroda

na pasiuliau  edukacine programa,apie ekskursijas po zymias Vilniaus vietas su gidu

muzikos megejam.sukviest jaunimui idomius atlikejus,grupes,lietuviu liaudiens dainas,sutartines patiem ismeginti,istorija apie muzika ar grupe

dailes megejam,apsilankyti  ivairiose parodose,susipazinti su dailininkais,technika,lietuviu liaudies daile,atiem ismeginti,apsilankyti dailes akademijos,istorija daugiau suzinoti

kino,fotografijos,surengti kina po atviru dangumi kur rodys lietuviska kina,susitikima su kino rezisieriais,operatoriais,fotografais,kino istorija

taip pat ir apie sokius,zinoma viska suliejau i viena is placiau apie tai

ir siaip mokytojos klausimai buvo mano naudai,beje si tema tikrai yra labai lengva :D

Žinutė parašyta: 2009-06-15 23:00:54 | Nuoroda

tu man parasyk geriau savo skype :D

Žinutė parašyta: 2009-06-15 23:02:52 | Nuoroda

taigi kad mano kompas sugedes, sedziu prie tetos laptopo. kur nera atsiustas skaipas. jei turi gmaila, tai ten irgi yra poklabiai:)

Žinutė parašyta: 2009-06-15 23:06:12 | Nuoroda

suds nesinaudoju gmailu,okay

zaliaswabaliukas

:D

Žinutė parašyta: 2009-06-15 23:06:57 | Nuoroda

tuojau, vabaliuk;D

Žinutė parašyta: 2009-06-15 23:14:00 | Nuoroda

vabaliuk, jau prisiregistravote?;D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą