Zmogus ir aplinka
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-02-08 20:04:25 | Nuoroda

Sveiki mieli desimtokai ;D

Siaip pati jau esu 11 :D bet padesiu jum... nes cia is kazkur jau zmogeliai atrado man emeila ir pradejo paisyti zinutes, kad informacijos atsiusciau :D taigi... idesiu cia tai visi gales pasidalint...

www.failai.in/show/F/121CAF748/patikra.rar

siaip cia yra dar ten ir galimos potemes ir dar kazkoks biesas net nepamenu... jei idomu tai pati visko tikrai neskaiciau, kas ruosiasi apie gamta pasakot tai galit daug kjo cia prisiskaityt... taip pat sioje temoje zmogus ir palinka ghalima tiketis ir potemu socialine kryptimi (ko as pati ir tikejausi). tiagi pasirinkit viena is situ krypciu ir pirmyn :D galit nesinervinti, sneketi nera labai sunku :D
nu pati snekejau apie "Vaikai - seimos veidrodis" kiek tasku surinkau nezinau :D taigi sekmes jums, viskas bus lengviau nei dabar atrodo :D

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-02-23 18:49:17 | Nuoroda

laabai ačiū. labai pravertė :) o gali maždaug pasakyt, kaip papasakojei pabaigą, aišku jei pameni :D

Žinutė parašyta: 2010-03-01 19:41:57 | Nuoroda

dabar kai paskaitau, tai kazkokia nesamone sakiau ;DDD na bet

Seimoje vaikas lyg veidrodis, nes is jo elgesio, manieru mes galime suprasti kaip tevai ji augino, auklejo, galiausiai, kokie yra patys tevai. Taciau tevai neturetu pamirsti, kad vaikas yra individualybe ir nereikia jam primesti savo neissipildziusiu svajoniu. :DD

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-03-22 15:26:34 | Nuoroda

Sveiki, susiduriau su beda (gan paprasta) nezinau kaip persokti is izangos i destyma. Izangos pabaigoje nera apibendrinamos frazes kokios nors. Baigiasi, kad esu gamtos patriotas ir jos dalis. Taigi gal padetumet sugalvot ivedamaji sakini destymui? Ar reiktu atskleisti potemes pavadinima ar ka daryt? Dekui.

Žinutė parašyta: 2010-04-03 00:42:57 | Nuoroda

labas, noriu padekoti uz suteikta informacija (Zmogus ir gamta) :) labai labai didelis aciu :*

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Žinutė parašyta: 2010-04-06 19:47:04 | Nuoroda

Sveiki. kažkodėl 10tokai labai tylūs. Ar daug yra besiruošiančių šia tema ir ar jau ruošiatės? Kolkas prisikaupiau tik potėmių ir šiek tiek info, kurios čia radau. Galiu pasidalinti, rašykit skype: gawrikea

Žinutė parašyta: 2010-04-13 20:09:28 | Nuoroda

sveiki visi , dekui uz informacija kuria jau radau , as siulau wiska ka randame mesti cia linkus butu patogiausia mums wisiems

Žinutė parašyta: 2010-04-19 20:22:48 | Nuoroda
Gabrielious rašė:

Sveiki. kažkodėl 10tokai labai tylūs. Ar daug yra besiruošiančių šia tema ir ar jau ruošiatės? Kolkas prisikaupiau tik potėmių ir šiek tiek info, kurios čia radau. Galiu pasidalinti, rašykit skype: gawrikea

 Aš ruošiuos, bet visai nežinau nuo ko pradėt net

Žinutė parašyta: 2010-04-20 11:05:54 | Nuoroda

sveikuciai , gal kas turi informacijos sia tema ZMOGUS IR APLINKA ? buciau labai dekinga :)

Žinutė parašyta: 2010-04-20 19:45:24 | Nuoroda

aciuka labai uz potemes;* tikrai pravers.

jei kas turit minciu galim pasidalint mano skype: guminukas19

Žinutė parašyta: 2010-04-21 20:09:56 | Nuoroda

Sveiki. ;}

sorry jei ne visus priemiau i skype, tiesiog nebutu buve jokio tikslo, nes pc info nekaupiu, tik nemazai potemiu turiu, o jei dar ju kam reikia, tai kvieskit :)

o siaip pasidalinsiu nuorodom, kaip kazkas cia numete gera minti :D

dabar ziurejau pagal pavyzdines potemes ir ieskojau info apie nereikalingus zmones, senatve ir vertybes. Visos trys manau cia glaudziai susijusios.

 

 

images.katalogas.lt/maleidykla/Fil72/fil_045_054.pdf

ec.europa.eu/health-eu/my_health/elderly/index_lt.htm

www.akmene.lt/index.php?cid=1516

images.katalogas.lt/maleidykla/fil32/F-59.pdf

www.minciufontanas.lt/apie_vertybes.html

www.balsas.lt/naujiena/325766/ar-vertybes-turi-prasme-musu-gyvenime/2
 

 

ir jus kas cia sitam forume esat ar busit dalinkites info. Kartu bus ruostis lengviau :)

Žinutė parašyta: 2010-04-21 20:12:26 | Nuoroda
Esmė rašė:
Gabrielious rašė:

Sveiki. kažkodėl 10tokai labai tylūs. Ar daug yra besiruošiančių šia tema ir ar jau ruošiatės? Kolkas prisikaupiau tik potėmių ir šiek tiek info, kurios čia radau. Galiu pasidalinti, rašykit skype: gawrikea

 Aš ruošiuos, bet visai nežinau nuo ko pradėt net

 As pradejau nuo skaitymo visko kas i ta tema ieina, nors realiai labai retai kada prisiverciu pasikaityt. Rasytis kalbas potemem man atrodo, kad neapsimoka, nes vis tiek mazai sansu, kad pataikysi i ta kuri bus. O siaip tikiuos, kad snekesiu ne is pacio ryto, susizinosiu potemes ir kalba pasirasysiu dar pries kalbejima.

Žinutė parašyta: 2010-05-05 20:04:41 | Nuoroda

sveiki visi noriu paklausti ar tos potemes egzamino diena bus butent sitoje svetaineje? nes as pati labai bijau lietuviu kalbejimo man atrodo, kad tai pats baisiausias dalykas kuris gali nutikti 

Žinutė parašyta: 2010-05-07 19:45:37 | Nuoroda

Sveiki, gal kas galit parasyti kurie atsakineja pirmi,nes as max jau busiu kokia4 ,tai man labai reikia to,kuris anksciausiai kalba? ;p

Žinutė parašyta: 2010-05-08 10:34:28 | Nuoroda

mes dar net nezinom tvarkos, kaip galbesim, bet yra rizika, kad galiu but pradzioj ;/

Žinutė parašyta: 2010-05-08 14:52:33 | Nuoroda

Tai juk visada kalbama pagal pavardes,ta prasme abecele.Tai ziurint kokia tavo pavarde prasideda Jei a,tai 100 procentu pirma,o jei Z,tada jau paskutine. ;p

Žinutė parašyta: 2010-05-09 17:31:16 | Nuoroda

Pavardes tai pavardes, bet neaisku ar klasem skirtys  ar visas klases mestels i kruva ir tada pagal pavardes isdestys. :) jei klasem tai greiciausiai klius antra diena pradzioje, jei visus kruvoj tada pirma diena bet ne pacioj pradzioj. :) 

Žinutė parašyta: 2010-05-09 21:51:30 | Nuoroda

Na sito tikrai pasakyti negaliu. ;p

Žinutė parašyta: 2010-05-17 16:49:45 | Nuoroda

na, gal jau kas zinot, kuria diena kalbat?

Žinutė parašyta: 2010-05-17 22:16:00 | Nuoroda

 Sveiki, pasirinkau aš taip pat šią temą :) Jaudinuosi kažkodėl labai, nors visi sako jog visai nebaisu :) Tik įdomu ar atrasim tokių geros širdies žmonių kurie parašys potemes iš ryto. Blemba kaip būtų gerai :D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą