Patikra. Prieš ir Po.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-23 19:13:50 | Nuoroda

Kad nėra ką kartotis... Kaip bus, taip bus. Nežinau iš kur tas optimizmas pas mane atsirado, bet kažkaip nuotaika pagerėjo paskutinės valandos bėgyje :D

Žinutė parašyta: 2010-05-23 19:15:07 | Nuoroda

Dėl tų brukšniukų pati nukentėjau. Ne juos pabraukiau,o išbraukiau netaisyklingus,tad ir gavau taškų 0,kad ne taip pabraukiau. TAD LABAI ATIDŽIAI PERSKAITYKIT UŽDUOTIS,kad nenukentėtumėt :)

Žinutė parašyta: 2010-05-23 19:18:52 | Nuoroda

Rašiau ir aš lietuvių bandomąjį. Po pirmos dalies (rašinio) visa krečiama pykčio ir šalčio išėjau iš kabineto. Buvau nusivylus nusivylus temomis. Tiksliau ne temomis, o savim, kaip aš galėjau tokį menko menininio lygio darbą parašyti. [Nors pripažinsiu, kad rašyti viena iš didžiausių mano aistrų.  ] Tada vietoje kaukolės turinio buvo likęs tik vakuumas su skraidžiojančiomis nerišlių minčių nuotrupomis, bet  likus pusvalandžiui parašiau "kažką" ko net perskaityti prieš atiduodama nespėjau. Maniau, kad bus galas. Antra dalis pasirodė lengvesnė, nei tikėjausi. Tik suvokimo pirmas tekstas visai nepatiko. Hessė, kaip Hessė, bet visi tie tarzanai ir panašūs subjektai mane nuteikia neigiamai.
Žodžiu, iš egzamino išėjau su skaudančia galva ir gilia melancholija širdy.
Kai per lietuvių kalbą sužinojau, kad [nesigiriant] daugiausiai taškų mokykloje surinkau ir gavau 10, tai galvojau, kad nukrisiu nuo kėdės.

Taigi, linkiu visiems kuo didžiausios sėkmės ryt. Neskubėkit pirmi išlėkti - niekur nenupulsit. Pažiūrėkit ar rašinio pavadinimą parašėt. Kaip teisingai buvo paminėta, morfologinio nagrinėjimo lentelėje, jei žodis neturiu vienokių ar kitokių gramatinių požymių, nepamirškite padėti " - ". Dešimt kartų patikrinkite prieš atiduodami sprendimus.
Dar kart kuo didžiausios sėkmės.

Žinutė parašyta: 2010-05-23 20:17:44 | Nuoroda

Ir dar mieli desimtokai nepamirskit per pertrauka suvartoti juodo sokolado, nes jis suaktyvina smegenu veikla

  • Istorija / VBE 63
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 42
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 87
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 53
Žinutė parašyta: 2010-05-23 20:19:25 | Nuoroda

Ach taip, sokoladas. Būtinai. Gerai, kad priminei. :D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-05-23 21:13:59 | Nuoroda

 Taip butinai ryt pirksiu sokoloado  ir nenaktynekit, kad ryt nebutumete pavarge   

nereikia taip sureiksminti, nes cia ne dvyliktos klases egzaminai, jie tolesnio gyvenimo kelio tikrai nenulems, tad save i rankas ir pirmyn! 

Žinutė parašyta: 2010-05-23 21:19:48 | Nuoroda

hey, sveikučiai dešimtokai :) kiek pažiūrėjau, tai nuotaikytės panašios į mano. bet, kažkaip aš bandau save įtikint, jog mums visiems viskas bus GERAI. pati mokausi gerai, iš bandomojo gavau 10, taigi gaut žemą pažymį iš PUPP'o man būtų smūgis žemiau juostos ;D BET nusiteikime pozityviai, šokolado plytelę į dantis, tušinukų mėlynų kokių bent 10 į kišenę ir pirmyn! būtinai pasidalinkit rytoj savo įspūdžiais - įdomu, kaip pasisekė visiems :)))

Didžiausios sekmės ir stiprybės!!!

Žinutė parašyta: 2010-05-23 21:28:52 | Nuoroda

Tai ir aš prisidėsiu prie linkėjimų. :D Sėkmės visiems! Susikaupimo, ryžto ir šviesių minčių.

Žinutė parašyta: 2010-05-23 21:44:44 | Nuoroda

Heh. Sėkmės visiems. Nesureikšminkit per daug šių patikrų. Tai tiesiog parodys ko nesuprantate, į ką daugiau atkreipti dėmesį.  O jeigu ir negausite kiek norite - nieko tokio... Vistiek mūsų gyvenimas nėra jau toks svarbus plačiu mastu. Gyvename vos ~90 metų, taip kad Žemė net nepastebės mūsų :D. O dėl šio egzamino irgi niekas nepasikeis. Taip kad eikit kaip į kontrolinį paprastą ir tiesiog padarykit, ką galit. 

Žinutė parašyta: 2010-05-23 21:55:09 | Nuoroda

Sėkmės!!!!

Žinutė parašyta: 2010-05-23 22:05:22 | Nuoroda

Kartojau vakar su pertraukom vis uzmesdama aki, kartoju sinadien visa diena, tik kazin ar ta, ko man reikia..;D Pasirodo ne vieną mane či atas nerimas graužia... Paskaitau vis čia, tai bendraminčių vis atsiranda. Na va, ir aš šokoladu jau pasirūpinau..;D Linkiu nuoširdžiai Jums susikaupimo ir didelės sekmės! :)

Žinutė parašyta: 2010-05-23 22:13:21 | Nuoroda

PUPP'uliai,gerai pasiauskit rytoj!;D*

Žinutė parašyta: 2010-05-23 22:30:03 | Nuoroda

nu skemes bendramoksliai :D*

  • Istorija / VBE 63
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 42
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 87
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 53
Žinutė parašyta: 2010-05-24 07:36:29 | Nuoroda

sekmes visiems

Žinutė parašyta: 2010-05-24 08:00:10 | Nuoroda

Sekmes visiems !!!

Žinutė parašyta: 2010-05-24 13:52:47 | Nuoroda

Fsio,baiges jau kancia  sunkiausias teksto suvokimas,kaip jums ?

Žinutė parašyta: 2010-05-24 13:54:38 | Nuoroda

nepasakyciau kad buvo sunkus teksto suvokimas 2009 suvokimas man buvo sunkesnis uz sita :D 

seip viskas fainai pasiseke siek tiek nuvyle banali rasinio tema...

  • Istorija / VBE 63
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 42
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 87
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 53
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-05-24 13:56:51 | Nuoroda

 Jau ir as po  pagaliau  na as dar tikriausiai su rytine nuotaika rasiau rasini, tai nekaip sekesi... manau maziausiai is jo gausiu   rasiau ta apie draugyte. puse parasiusi zadejau jau keist i ta paskutini... o visa kita normaliai manau. 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-05-24 13:58:15 | Nuoroda

 o beto, galejo tikrai but apie patycias tema rasinio. buciau turejusi daug ka pasakyti  is teksto suvokimo pamenu antro bei 3 klausymo neikirtau  tai nusisnekejau. 

Žinutė parašyta: 2010-05-24 13:58:51 | Nuoroda

nu ka dabar laukia manau daugiausiai jaudulio sukeliantis dalykas - kalbejimas. :DD

 

  • Istorija / VBE 63
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 42
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 87
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 53
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą