nežinau, padekit
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-09-02 18:15:56 | Nuoroda

sveiki, norejau paklaust ka gali reikšt šis i gmaila atsiustas laiškas? 

,,Dėkojame, kad dalyvavai DnB NORD banko organizuotoje loterijoje “Laimėk 50 kg studentiško maisto ir 500 Lt stipendiją“. Pagrindinį prizą laimėjo studentas Justinas Gasparavičius iš Kauno technikos universiteto. Nenusimink, mes tau dovanojame naujieną rinkoje-išskirtinę nuolaidų/mokėjimų kortelę Daily Card* su 1000 lt nuolaidų čekiu iš karto! Daily Card tau suteikia galimybę pramogauti ir taupyti vienu metu! Jau šiandien gali pasinaudoti nuolaidomis virš 1100 vietų visoje Lietuvoje.''

ka reiškia paryškintas? ar aš čia ka laimejau? ar ne :D

Žinutė parašyta: 2010-09-03 13:20:57 | Nuoroda

Nieko nezinau as apie ta konkursa joki, bet Daily Card tai cia nauja nuolaidu korta tipo dar uz laisvalaiki labiau cooll. paziurek ju webe, gi siais laikais visi webus turi :D

Žinutė parašyta: 2010-09-05 13:45:08 | Nuoroda

kad nieko nepasako ta webas... :D hmm.. tai tikriausiai kad nieko ir nelaimejau :D

Žinutė parašyta: 2010-09-06 10:20:09 | Nuoroda

nu kaip ne - laimėjai superinę kortelę, padės taupyti litus kišenėj :D tokios dar nieks neturi, tai nušluostysi nosis ;) reikės ir man nulėkt iki DnB Nord ir pasičiupt tą Daily Card kol dar nemokama

Žinutė parašyta: 2010-09-06 20:58:00 | Nuoroda

man nejuokinga... :D noriu laimet 1000 lt :D 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą