Geografijos egzaminas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-09-27 14:55:27 | Nuoroda

Sveiki , noreciau paklausti ar apsimoka laikyti geografijos mokyklini egzamina ? ir jei neislaikyciau jis man i atestata nesirasytu jei islaikyciau be jo bent du egzaminus ? Kokia nauda is to geografijos egzamino jei islaikyciau ant kokio 4-5 ? laukiu atsakymo 

Žinutė parašyta: 2010-09-27 16:17:00 | Nuoroda

Kodėl tu jau taip nusiteikusi jo neišlaikyti ar išlaikyti tik kokiam 4-5?Gi dar turi nemažai laiko,jei įdėmiai klausysiesi,ką per pamokas kalba mokytoja,darysi namų darbus ir labiau pasimokysi prieš atsiskaitymus,manau,kad ir tą geografijos egzaminą(tuo labiau,kad jis net ne valstybinis),turėtum gerai išlaikyti Bet kitas klausimas,ar tau jo bent jau kur nors gali reikėti,nes jei ne,tada neverta gaišti laiko prie to dalyko,kurio egzaminas tau yra tik šiaip,kai tuo tarpu geriau mokytumeisi kokią istoriją ar biologiją (jei laikysi kurio nors iš šių dalykų egzaminą).O dėl (ne)rašymo į atestatą nežinau,pabandyk paskaitinėti kur nors internete

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 34
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 40
Žinutė parašyta: 2010-09-27 17:13:02 | Nuoroda

Na aš geografijos jau nebesimokau nuo 11 klases , nes pasirinkau ekonomika. Bet ar man butu koks pliusas is to jei islaikyciau ant kokiu 5-6 jei stociau i studijas susijusias su geografija ? turbut i valstybes finansuojamas studijas istoti nera sansu su 5 ar 6 ? 

Žinutė parašyta: 2010-09-27 18:09:41 | Nuoroda

Tai tu neturėdama geografijos nuo 11 klasės nori laikyti egzaminą?Abejoju,ar iš vis galimas toks variantas,gi jei nori laikyti kažkurio dalyko egzaminą,tu turi to dalyko pamoką būti pasirinkęs.O šiaip,tikrai geriau jau laikyti geografijos egzaminą ir išlaikyti jį kad ir 5,nes tai vis geriau nei nieko,nes skaičiuojant KB tas 5 vis tiek pridės kažkiek,kad ir nedaug O ar įstotum į vf studijas tai nuo daug ko priklauso: kaip išlaikysi kitų dalykų egzaminus(stojant į geografiją svarbiausias yra matematikos egzaminas),kaip kiti išlaikys egzaminus ir koks bus pereinamasis balas.Be to,dar priklauso nuo to,kur nori studijuoti,nes VU geografijos studijose reikia aukštesnių balų nei kokiam VPU.

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 34
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 40
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą