Padėkit išsirinkkti profesiją.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-12-04 23:54:18 | Nuoroda

Esu 10-tokas, renkuosi ką studijuoti. Sekasi matematika, nieko prieš fiziką ir informatiką (programavimą), neblogai su chemija. Gal patarsit kanors? Gal kokia inžinėriją, nes jų labai daug, tai neišsirenku. :(

 

Ačiū. 

Žinutė parašyta: 2011-01-03 19:39:06 | Nuoroda

Daug ką galima studijuot, ypač jei sekasi matematika, chemija ir fizika. Gali pasidairyt po VGTU, ten ir biomechaniką, inžinerinę informatiką, kompiuterių inžineriją ir dar daug kitų specialybių galima pasirinkt. Kiek žinau ten yra 9 fakultetai, tai tikrai kurį nors išsirinktum.

Žinutė parašyta: 2011-01-10 16:37:07 | Nuoroda

O gal kasnors iš VU tiktų? Nes į VGTU labai lengva įstot, kiek girdėjau, tai jis man lieka kaip šalutinis variantas gal. Geraiu būtų VU.

Žinutė parašyta: 2011-01-10 22:25:42 | Nuoroda

Daugelis į VU stoja tik dėl prestižo,gal todėl ten ir sunkiau patekti.Ypač jei galvoji apie vf vietą,tai konkurencija didelė,nes stojančiųjų daug,todėl savaime suprantama ir stojamasis balas kyla.Bet tikrai ne tik VU yra geriausi dėstytojai,kiekvienam univere jų pilna.

Na šiaip jei galvoji apie VU, tai kiek žinau yra fizikos fakultetas,kuriame galėtum studijuoti fiziką,kompiuterinę fiziką,moderniųjų technologijų fiziką ir vadybą,branduolinės energijos fiziką,taikomąją fiziką,telekomunikacijų fiziką ir elektroniką.Na dar yra chemijos ir ekonomikos fakultetai taipogi.:))

Minėjai informatiką,tai VU yra taip pat matematikos ir informatikos fakultetas.

Žinutė parašyta: 2011-03-07 17:20:53 | Nuoroda

Sveiki! Noriu paprašyti jūsų pagalbos. esu 10-okė. geriausiai sekasi kalbos, istorija, dar chemija ir biologija. tikriausiai reiktų mąstyti apie profesijas susijusias su kalbomis. gal galit patarti kokią? žianu, kad pedagoge tikrai nenoriu būti, vertėjavimas dar visai patraukliai atrodo, bet vargu ar apsimoka.

Žinutė parašyta: 2011-03-07 22:56:08 | Nuoroda

Sveika. O tai kokia tiesiog filologija nebūtų prie širdies?

Žinutė parašyta: 2011-03-08 21:33:42 | Nuoroda

filologija- atsarginis variantas;]

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-03-25 17:09:18 | Nuoroda

 Prašau pagalbos/patarimo :) 

esu 11tokė. mokausi gan gerai. vidurkis 8,6...Esu baigusi VIDURINĘ MUZIKOS MOKYKLĄ: (A) LYGIU esu pasirinkusi INFORMATIKĄ, ISTORIJĄ, GEOGRAFIJĄ, LIETUVIŲ, DAILĘ. kitąmet norėčiau laikyti istorijos, geografijos, lietuvių ir dailės egzaminus. 

Norėčiau paklausti Į KOKIĄ SPECIALYBĘ GALĖČIAU ĮSTOTI su tokiais egzaminais? 

Žinutė parašyta: 2011-03-25 22:22:42 | Nuoroda

Sveiki visi :) Esu Vilniete 11-toke. Noriu jau konkreciai apsispresti kur stosiu, taciau nelabai sekasi priimti sprendima. Turiu labai daug variantu, tokiu kaip pedagogika, ekonomika, finansai. Dabar pradejau rimtai galvoti apie kulturos vadyba. Manau, jog man ten labai patiktu ir tikrai noreciau cia stoti, taciau tevai mano, jog tai labai nerimta specialybe ir atkalbineja. Gal cia yra studentu, kurie galetu placiau papasakoti apie sia specialybe? O gal seip kazkas  galit man patarti...

Žinutė parašyta: 2011-05-06 19:27:33 | Nuoroda

 Sveiki,

man irgi reikėtų jūsų pagalbos ;] Esu 10-okė, pasirinkau socialinių mokslų kryptį, laikysiu istoriją, anglų, lietuvių.. Galvoju apie spec.pedagogiką- logopediją (ŠU) arba kūrybines industrijas (VGTU). Kas perspektyviau?

Žinutė parašyta: 2011-06-04 21:52:50 | Nuoroda

Sveiki, truputuką keista, kai specialybę renkatės ne pagal tai, kas JUMS iš tikrųjų yra įdomu, o pagal turimus dalykų pažymius, aukštosios mokyklos vardą ar tėvų pageidavimus... Gyvensite, dirbsite ir karjerą darysite juk patys sau, dėl savęs, o ne dėl kitų. Kadangi šios problemos man yra labai svarbios ir iš tikrųjų noriu padėti neapsisprendžiantiems, norėčiau paprašyti Jūsų atsakyti į keletą klausimų. Noriu sužinoti ar būtų moksleivių poreikis gauti konsultacijas studijų, profesijos pasirinkimo ir karjeros klausimais. Anketėlė yra čia www.manoapklausa.lt/apklausa/286904904/

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-06-23 20:10:30 | Nuoroda

Nežinote kur stoti ? Ar turite abejonių ? Norėtumėte sužinoti savo tikrąjį pašaukimą kurį lėmė likimas?
Astrologės siūlomos paslaugas: talentų, polinkių nustatymas, tinkamų profesijų parinkimas pagal gimimo datą ir daugelis kitų.
Tikite astrologija, o gal ja visai netikite ? Vienu ar kitu atveju pabandyti verta ! Juk nieko neprarasite, o sužinoti galite tiek daug ! Lauksiu Jūsų laiškų adresu:
 

Žinutė parašyta: 2011-06-25 12:11:20 | Nuoroda

Sveiki :) norėčiau paklausti gal jūs man patarsite. Aš norėčiau studijuoti farmaciją, tačiau stojant reikia šių dalykų: lietuvių klb. ,matematika arba chemija, biologija. Aš laikiau šiuos egzaminus: lietuvių klb., matematiką, biologiją. O chemijos (svarbiausio šios srities dalyko) nelaikiau ir neturiu metinio pažymio. Ar man yra šansų įstoti į šią specialybę(nesvarbu mokama ar ne)?  

Žinutė parašyta: 2011-06-25 19:24:30 | Nuoroda

 http://www.skelbiu.lt/show.php?id=11257494

Žinutė parašyta: 2011-07-08 21:16:34 | Nuoroda
QwwwQ rašė:

Esu 10-tokas, renkuosi ką studijuoti. Sekasi matematika, nieko prieš fiziką ir informatiką (programavimą), neblogai su chemija. Gal patarsit kanors? Gal kokia inžinėriją, nes jų labai daug, tai neišsirenku. :(

 

Ačiū. 

 o jei nanotechnologijos ir medžiagotyra VU?

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 96
Žinutė parašyta: 2011-07-29 17:56:52 | Nuoroda

 

gal galit kas patart kokiu profesiju laikant: dailes, anglu, lietuviu ir istorijos egzaminus? 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-08-21 19:00:20 | Nuoroda

 Sveiki, labai norėčiau patarimo:KUR GALĖČIAU ĮSTOTI LAIKANT LIETUVIŲ,ISTORIJOSGEOGRAFIJOSDAILĖS EGZAMINUS? taip pat A lygiu mokausi ir informatiką. LABAI REIKTŲ PAGALBOS... mokausi gan neblogai: 11kl vidurkis visų dalykų buvo 8,4 . prašau, kas galite, kas netingite ir kas ką naudingo žinote, PADĖKIT IŠSIRINKTI PROFESIJĄ... 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą