Ar verta stoti ?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-11 22:17:43 | Nuoroda

Noriu i medicina, bet neistosiu, nes per mazas balas. Kitais metais perlaikysiu egzus ir stosiu vel. Mano klausimas toks. Ar verta stoti i kineziterapija (bet kur i nemokama) ir po puses metu isstoti (kad nereiketu moketi) - tada istojus i medicina nukristu kazkiek paskaitu ir butu daugiau laisvo laiko. Ar geriau nestoti ir tiesiog mokytis egzu perlaikymui ? Padekit apsispresti !!!

  • Biologija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 54
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2012-07-12 17:25:50 | Nuoroda

 Tada geriau stoti į LSMU veterinarinę mediciną. Ten įskaito daug dalykų ir gali bandyti pereiti su krepšeliu nuo antro pusmečio į mediciną. Be to mažas balas į nemokamą.

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 70
  • Matematika / VBE 82
Žinutė parašyta: 2012-07-13 12:34:14 | Nuoroda

 O is genetikos neuzskaito? Nes kiek ziurejau irgi nemazai sutampanciu destomu dalyku?

Žinutė parašyta: 2012-07-13 22:24:51 | Nuoroda
HappyWyy rašė:

 Tada geriau stoti į LSMU veterinarinę mediciną. Ten įskaito daug dalykų ir gali bandyti pereiti su krepšeliu nuo antro pusmečio į mediciną. Be to mažas balas į nemokamą.

 Bet as kiek zinau tai cia tik teoriskai imanoma krepseli persinest, o praktiskai tai beveik neimanoma misija

  • Biologija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 54
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2012-07-16 21:10:48 | Nuoroda

 Mano kambariokė persinešė :) tai įmanoma. Tais metais net 5 iš veterinarijos persinešė. O va šiemet niekam nepavyko, tik viena mergina į odontologiją perisnešė.

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 70
  • Matematika / VBE 82
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą