Kur man stoti???
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-19 13:09:43 | Nuoroda

 Sveiki man skubiai reikia jusu patarimu....esu islaikius egzaminus:lietuviu-66b ,istorija-99,anglu-70,matematika -47 ...mastau apie studijas kolegijoje buhalterine apskaita ,bet nezinau ar teisingas mano sprendimas nes istorija labai aukstai islaikiau o matematika blogiausiai?ka patartumet jus man su tokiais  egzais mokytis kad butu imanoma darba gaut baigus?laukiu patarimu

Žinutė parašyta: 2012-07-19 14:09:19 | Nuoroda

Turėtum pati žinoti, kokios studijos ir kokia veikla labiausiai tave traukia. Juk negalime patarinėti tokiais klausimais, kai nė nežinome, ko pati norėtum. :)

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Matematika / VBE 43
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 18
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-19 15:19:13 | Nuoroda

Su savo balais gali ir į universitetą keliauti. Jei tiesiog nežinai, kur kokios studijų programos siūlomos, tai pasidairyk čia www.lamabpo.lt/studiju-programos  Tau reiktų žiūrėti socialinių arba humanitarinių mokslų sritis.

 

Žinutė parašyta: 2012-07-20 01:38:40 | Nuoroda

 na mane traukia kazkas su istorija bet tai nelabai yra kas ...ir su matematika nesipykstu tik egzas kazko nenusiseke gal del laiko trukumo

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-21 23:40:41 | Nuoroda

matematikos egza sakyciau dar pakankamai gerai islaikei, ner ten ko i ta ta kolegija.


Žinutė parašyta: 2012-07-22 12:23:50 | Nuoroda

Puikiai islaikei istorija, tai bandyk ziuret kaska su tai. Siulau su tokiais balais tik i univiera, o ne i kolegija ;]

Žinutė parašyta: 2012-07-22 14:50:02 | Nuoroda

o kuom jums taip kolegijos nepatinka?

Žinutė parašyta: 2012-07-22 17:27:12 | Nuoroda

As pries kolegijas neturiu nieko pries , tiesiog i jas stoja tie kurie negauna pakankamai aukstu balu i universiteta. Visgi universitetinis issilavinimas geriau nei koleginis ;]

Žinutė parašyta: 2012-07-22 19:39:12 | Nuoroda

 na aciu uz patarimus bet as irgi nemanau jog blogai kolegija.na gal ir patekciau i univiera bet man reikia i nemokama vieta ir kazkaip del istorijos nelabai yra ka su ja mokintis.filologija netruakia nes kalbos nesiseka,na teise tai dabar is vis viena is nepaklausiausiu na skaiciau apie viesaji administravima,kaip jis jums?

Žinutė parašyta: 2012-07-22 20:06:07 | Nuoroda

Na i viesaji administravima daug kas irgi stoja, manau kad visai nieko specialybe. Rinkis tai kas tau patinka o ne pagal tai ka kiti mano ;]]

Žinutė parašyta: 2012-08-17 13:02:20 | Nuoroda

i katinu akademija www.meu.lt/

Žinutė parašyta: 2012-09-05 21:55:16 | Nuoroda

Sveiki. Esu dvyliktokė ir buvau nusprendus studijuoti socialinius mokslus, bet dabar pradėjau smarkiai abejoti, nes pedagogika nelabai domina, o ekonomika labai jau populiari ir perspektyvos nulinės. Tiesiog gal žinot, ar esat girdėję, kokių įdomių specialybių šioje sferoje. Taip pat labai įdomu, kur įstojo mergina, rašiusi šiame forume ;)

Žinutė parašyta: 2012-09-06 08:12:15 | Nuoroda
berid rašė:

Sveiki. Esu dvyliktokė ir buvau nusprendus studijuoti socialinius mokslus, bet dabar pradėjau smarkiai abejoti, nes pedagogika nelabai domina, o ekonomika labai jau populiari ir perspektyvos nulinės. Tiesiog gal žinot, ar esat girdėję, kokių įdomių specialybių šioje sferoje. Taip pat labai įdomu, kur įstojo mergina, rašiusi šiame forume ;)

 Gal domintu socialinis darbas medicinoje?Ja studijuoti gali LSMU.Reikalingi egzaminai stojant:anglu,lietuviu ir istorija.Mokslas mokamas ,metams apie 3982lt.Visus istojusius universitetas aprupina nesiojamais kompiuteriais visiems studiju metams.Priima praktiskai visus norincius,nes neusidaro grupes,kadangi labai mazai kas zino,kad LSMU ruosia tokia specialybe.Manau,jei domina socialinis darbas,ne pedagoginis,pasidomek apie soc.darba medicinoje.tikrai idomu studijuoti ,be to ir darbas manau garantuotas.

Žinutė parašyta: 2012-09-06 16:39:37 | Nuoroda
Žinutė parašyta: 2012-10-24 17:02:46 | Nuoroda

Sveiki, norėjau paklausti ar stojant į politikos mokslus būtinas užsienio kalbos egzaminas? :) Gal galima tik metinį pažymį pateikt? :) Dėkinga už atsakymą būčiau :) 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą