Mokymo programos
Pavojingų Darbų (gamybos Procesų) Su Civilinėmis Pirotechnikos Priemonėmis Vadovo Mokymo Programa
Valstybinis kodas: 260086214
Kodas pagal ISCED: 22186
Lygmuo ir/ar tipas:
Darbo rinkos profesinis mokymas
Saugos paslaugos
Pakopa: Programos, skirtos suaugusiems įgyti profesinę kvalifikaciją
Baigimo sertifikatas: Pažymėjimas
Studijų forma/trukmė
Dieninė: 1 sav.

Anotacija arba apibūdinimas

PROGRAMOS ANOTACIJA

Programos atsiradimo pagrindimas: mokymo programa parengta vadovaujantis Civilinių pirotechnikos priemonių apyvartos kontrolės įstatymo (Žin., 2004, Nr.53-1790) 11 ir 19 straipsnių nuostatomis.

Programos tikslas: suteikti asmenims, pageidaujantiems dirbti su civilinėmis pirotechnikos priemonėmis, žinių apie civilinių pirotechnikos priemonių įsigijimo, laikymo, naudojimo, vežimo, gamybos reikalavimus bei išmokyti saugiai dirbti su civilinėmis pirotechnikos priemonėmis, suteikti pirmąją pagalbą nukentėjusiajam.

Pagrindiniai programą apibūdinantys kriterijai: Civilinės pirotechnikos priemonės yra didesnio pavojaus šaltinis visuomenės ir aplinkos saugumui. Asmenys, dirbantys su civilinėmis pirotechnikos priemonėmis turi turėti teorinių žinių ir praktinių įgūdžių, užtikrinančių saugų darbą.
Teorinio mokymo metu besimokantieji supažindinami su norminiais teisės aktais, reglamentuojančiais civilinių pirotechnikos priemonių gamybą, įsigijimą, laikymą, realizavimą ir apskaitą, pirotechnikos priemonių naudojimu viešųjų renginių metu, priešgaisrinės saugos bei darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimais.
Pavojingų darbų (gamybos procesų) su civilinėmis pirotechnikos priemonėmis vadovų mokymo programa skirta ne jaunesniems kaip 18 metų asmenims.
Teoriniai užsiėmimai ir praktinis mokymas(demonstracija) pagal šią programą gali būti vykdomi ne didesnėms kaip 20 asmenų grupėms.

Teorinio ir praktinio mokymo santykis: Mokymo programoje numatyta teorinio mokymo dalis (14 val.). Praktinei demonstracijai skirta programos dalis -2 val.

Išsilavinimo pažymėjimas: Mokymo programa baigiama teorinių žinių vertinimu. Asmeniui, sėkmingai išlaikiusiam atestaciją, išduodamas valstybės pripažintas pažymėjimas (kodas 1114) ir atestacijos pažymėjimas. Asmuo, baigęs šia mokymo programą sugebės saugiai ir kvalifikuotai organizuoti civilinių pirotechnikos priemonių gamybą, įsigijimą, laikymą, realizavimą, naudojimą ir apskaitą.
Pasidalink Facebook'e

Kvalifikacijos aprašas


Pagalba
| Apie sistemą |
English
Įstaigos, ruošiančios pagal šią mokymo programą
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju