Mokymo programos
Gamybos vadyba
Valstybinis kodas: 62103S109
Kodas pagal ISCED: 51234
Lygmuo ir/ar tipas:
Aukštojo mokslo universitetinės studijos
Socialinių mokslų studijų sritis
Pakopa: Magistratūra
Baigimo sertifikatas: Magistro diplomas
Studijų forma/trukmė
Dieninė: 2 m.
Vakarinė: 2 m.

Anotacija arba apibūdinimas

Gilinamoji magistrantūros studijų programa skirta rengti vadybos ir verslo administravimo magistrus, gebančius spręsti gamybos vadybos problemas konkurencingoje Europos Sąjungos ekonominėje erdvėje, dirbti įvairiose verslo įmonėse ir organizacijose, įkurti savo konkurencingą verslą ir jį valdyti, prisitaikyti prie rinkos pokyčių, dirbti įvairiuose regionuose, susirasti verslo nišą, kūrybiškai naudoti ir taikyti kompiuterinę techniką bei šiuolaikines informacines technologijas.
Stojantysis turi vykdyti priėmimo į universitetą konkursines sąlygas.
Būsimieji vadybos ir verslo administravimo magistrai studijuoja gilinamojo lygio dalykus: įmonių plėtros strategiją, žmogiškųjų išteklių valdymą, finansinę apskaitą, smulkaus verslo strategiją, rinkos tyrimus, verslo politiką ir kitus dalykus.
Praktinės studijos nenumatytos.
Studijų programa baigiama baigiamuoju magistro darbu. Baigusiajam suteikiamas vadybos ir verslo administravimo magistro kvalifikacinis laipsnis.
Baigus gamybos vadybos magistrantūros studijų programą, studijas galima tęsti socialinių mokslų srities doktorantūros studijų programose.
Gamybos vadybos studijų programa skirta asmenims, turintiems ekonomikos ar vadybos ir verslo administravimo bakalauro laipsnį ir siekiantiems tapti aukščiausio lygio gamybos vadybos specialistais.
Pasidalink Facebook'e

Kvalifikacijos aprašas

Aprašas rengiamas
Įstaigos, ruošiančios pagal šią mokymo programą
Pavadinimas Miestas/Savivaldybė Adresas
Vilniaus universitetas Vilnius Universiteto g. 3
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju