Įstaigų vadyba
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-01-04 23:43:39 | Nuoroda

kaip sekas mokytis? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 12:38:50 | Nuoroda

visi jūs tai džiaugiates kad įstojote, prašau patarkite ar verta ir ar įmanoma po to surasti darbą:D ir dar klausimas nuo kelintos ir iki kelintos valandos jūs ten mokotes (apytiklsiai) aš patekau i mokamą ir labai abejoju ar eiti turiu dar 2 dienas maldauju padėkite apsispręsti.....man tiesiog atrodo kad nepajėgsiu visi sako kad vgtu mokytis labai sunku...labai laukiu jūsų komentarų...

p.s kas dar įstojo 2010 metais? ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-27 18:43:03 | Nuoroda

:) na ką aš žinau - visur juk reik mokytis :) O dėl tvarkarasčio tai juk visaip būna :) pvz. mano draugei paskaitų penktadieniais visai nebūdavo :)
 

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-08-07 19:56:44 | Nuoroda

 Sveiki visi :) kad dar iesko draugu kad butu linksmiau gyvent universitete? :)))

Žinutė parašyta: 2010-08-07 19:59:36 | Nuoroda

 nionichka-----> man irgi sako kad  sunku bet esu nusiteikusi labai optimistiskai :D gi nieko nera neimanomo tik reikia gerokai pasistenkt ir nenukabint noses :) gi nesuvalgys tie destitojei jei prieisi ko paklaust manau :D ar suvalgys? ? :DD

Žinutė parašyta: 2010-08-09 22:03:39 | Nuoroda

  na, tiesą sakant, jei nesimokai yra sunku visur. tie, kurie beveik nesimoko arba mokosi labai jau menkai ir gąsdina kad sunku. o juk įdėti darbo reikia visur. :>

 

 šiaip tai jau ėmiau nekantrauti, kada gi alų gale patvirtins tą mano LSP, nes aš tokia jau esu, kad mėgstu viską būti pasiruošus iš anksto.  o kadangi taip nėra, tai jau hrrrr... ;/

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Matematika / VBE 70
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 77
Žinutė parašyta: 2010-08-18 17:03:52 | Nuoroda

patikek mane tas lsp irgi nervina vakar gavau sms kad uzsakyciau isnaujo. ar jau buvot kas stovykloi? 

Žinutė parašyta: 2010-11-16 08:38:31 | Nuoroda

Sveiki, gal zinot kokiu balu reikia norit istoti i valstybes finansuojama vieta?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 51
  • Matematika / VBE 55
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2010-11-26 16:02:50 | Nuoroda

sveiki. ar be anglu egzamino imanoma istoti i sia specialybe. ir ar yra anglu kalbos paskaitos? taip pat su kokiu balu galima i sia spec. istoti?

Žinutė parašyta: 2011-05-12 16:13:55 | Nuoroda

Labas Esu pasirinkusi Tarpatautiniu rysiu specializacija ir kitais metais jau turesiu rasyti diplomini darba. Noreciau suzinoti koki diplominio vadova geriausiai butu pasirinkti? Gal girdejote kokiu atsiliepimu arba esate patys su tuo susidure?

Žinutė parašyta: 2012-04-05 09:42:18 | Nuoroda

  sveiki prasau Jusu uzpildyti anonimine anketa, tai uzims tik keleta minuciu, o mums duos daug naudos nagrinejant narkotiniu medziagu vartojima tarp studentu. Labai aciu!

apklausa.lt/f/narkotiniu-medziagu-vartojimas-tarp-lietuvos-aukstuju-mokyklu-studentu-2fa9tfh.fullpage

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą