APie VDA
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-07 10:51:03 | Nuoroda
Papasakokit kas apie VDA. kas esate susidurę su sia mokykla. visus potyrius.
Žinutė parašyta: 2008-06-07 15:55:51 | Nuoroda
http://menoduobe.com/2008/03/28/garsioj ... akademija/
Žinutė parašyta: 2008-06-10 01:37:31 | Nuoroda
Bandziau stoti, deja, nesekmingai. Nuomone. Stojamieji egzaminai sudaro tam tikra itampa, ne vilnieciams sudetinga dar ir tuo atzvilgiu, kad reikia kelias dienas buti Vilniuje. Tai sioks toks nepatogumas, jeigu nera pas ka tom keliom dienom apsistoti. O vertinimas...na, as asmeniskai tokia nuomone susidariau, kad istoja: genijai; zmones, turintys geru pazinciu arba tiesiog meno pasaulyje zinomu artimuju; turintys atitinkamas sumas. Jeigu patenkat bent i viena is siu 3 tipu zmoniu, tai tik sekmes jums palinketi galiu. Vis dar su pavydu zvelgiu akademijos pusen. Neissipildziusi (bent kolkas) svajone. O siaip...yra tikrai nuostabiu destytoju. Deja, teko girdeti, kad visi jie(ar bent dauguma) linke primesti savo stilistika ir galimybiu asmenybes israiskai nedaug belieka. Bet, kas ten zino kaip yra is tikruju.Is mano puses tai - tik nuogirdos.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-15 17:39:46 | Nuoroda
O ka zinot apie savarankisku darbu perziura..? Kaip ten atrodo viskas ar baisu buna..?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-18 14:58:52 | Nuoroda
na ką tik grįžau iš jos. Tai tikrai neskausminga procedūra, maloni netgi. Na tiesa, tai peržiūra ne Vilniuje. Telšiuose. Bet kaip ir tas pats. manau. O dėl apgyvendinimo, bent jau Telšiuose galima stojamųjų egzaminų dienomis išsinuomoti kambarį. Tai čia gal kaip kur....
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 19:17:53 | Nuoroda
Gal kas zinote ka nors apie vda dailetyra? bukit malonus suteikit nors slakeli info? Busiu labai dekinga:)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-08 04:25:32 | Nuoroda
ir as noreciau ka nors isgirsti apie dailetyros studijas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 20:37:40 | Nuoroda
O su VDA yra taip, mano draugas studijuoja architektura, bus 4tam kurse. Saviraiskai teikiama pirmenybe, kas liecia technine puse jie reikalauja labai daug, bet leidzia zmogui ir pasireiksti.. destytojai saviti, bet labai zmogiski, aisku, kaip ir visur.. visokiu kirviu yra.Praktikos labai idomios, uzduotys taip pat. O del tu vadinamuju perziuru, tai patikekit manim, baisu, net labai baisu.. kai tavo darbus vertina 5ki destytojai tuo paciu metu. Mokymosi salygos labai geros, o tie kurie galvoja, kad cia tik patepliot ir pakeverzot konors atejo, tai labai klystat. Mokytis reikia labai daug, beprotiskai. Jei turit svajone ir siekiat jos is visos sirdies, tai pirmyn. Nera jau ten taip blogai, kaip kazkas, sako, jok ten patenka tik elitas ir tie kurie turi nemazai pazystamu ar tai pinigu. Mano draugas is kaimo, neturejo nei pinigu , nei pazystamu. Paprasciausiai jis talentas, todel jei jauciat, kad tokie esat, tai visi keliai visuomet bus atviri. Sekmes.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 18:37:14 | Nuoroda
VDA TDF nieko nėra?
Žinutė parašyta: 2008-09-03 15:35:11 | Nuoroda
VDA TDF nieko nėra?

o ka nori suzinoti??

Žinutė parašyta: 2008-09-03 15:37:05 | Nuoroda
Bandziau stoti, deja, nesekmingai. Nuomone. Stojamieji egzaminai sudaro tam tikra itampa, ne vilnieciams sudetinga dar ir tuo atzvilgiu, kad reikia kelias dienas buti Vilniuje. Tai sioks toks nepatogumas, jeigu nera pas ka tom keliom dienom apsistoti. O vertinimas...na, as asmeniskai tokia nuomone susidariau, kad istoja: genijai; zmones, turintys geru pazinciu arba tiesiog meno pasaulyje zinomu artimuju; turintys atitinkamas sumas. Jeigu patenkat bent i viena is siu 3 tipu zmoniu, tai tik sekmes jums palinketi galiu. Vis dar su pavydu zvelgiu akademijos pusen. Neissipildziusi (bent kolkas) svajone. O siaip...yra tikrai nuostabiu destytoju. Deja, teko girdeti, kad visi jie(ar bent dauguma) linke primesti savo stilistika ir galimybiu asmenybes israiskai nedaug belieka. Bet, kas ten zino kaip yra is tikruju.Is mano puses tai - tik nuogirdos.
Žinutė parašyta: 2008-09-03 15:40:54 | Nuoroda
Papasakokit kas apie VDA. kas esate susidurę su sia mokykla. visus potyrius.

Sy sia mokykla as susiduriu treti metai. Manau jei kas stojot ir neistojot turit butinai bandyti dar karta! Gal ir yra ten ir uz pinigus ir siaip pagal pavardes, bet patikekit jiems nelengva. na realiu pvz zinau kad pavarde studijuoti tikrai nepadejo. Ten reikia dirbti, labai daug dirbti. geriau ateiti jau mokant ir piesti ir buti susidurus su savo specialybine kalba, nes kaip zinia ten specialybe ne viena. Apie TDF galiu tik pacius geriausius atsiliepimus ir potyrius pasakyti! va ten Jega! Nesigailesit ten studijuodami ir gyvendami bendrike! :DD

Žinutė parašyta: 2008-10-16 21:07:27 | Nuoroda

Na sveiki. Aš studijuoju VDA. Bet gerai atsiliepti negaliu iš tos pusės kad ten labai didelė netvarka, niekas nieko nežino vieni nuo kitų kaip šaškę stumdo... Mokytis nera sunku jei patinka, jei ne tada neimanoma, prieš stojant labai pagalvoti patarčiau. Dėl apgyvendinimo per stojamuosius jei prašysi tai ir bendrabutyje kambariuką gali išskirti. Savarankiškų darbų peržiūros visai nebaisios ir stojamieji nėra baubas. Pirmame kurse paskaitos kasdien būdavo nuo 9 iki 19 val ir dar namų darbai. Bet kuo toliau tuo paskaitų mažiau, mokytis labai įdomu.

Žinutė parašyta: 2008-11-05 19:55:07 | Nuoroda

sveiki :) labai tikiuos kad pavyks istot i vda...i grafini dizaina...gal yra zmoniu galinciu pakonsultuoti del peruosiamuju kursu kainu ? gal kas studijuoja butent grafini dizaina :) arba isvis dizaina. labai noreciau pabendraut :) 

Žinutė parašyta: 2008-11-21 22:26:32 | Nuoroda
Sveiki! gal kas galetu siek tiek papasakoti apie kostiumo dizaino studijas? kokie egzaminai? pas kokius destytojus jus patys paruosiamuosius lanket,ar patinka studijos ir siaip visus ispudzius!
Žinutė parašyta: 2009-07-30 22:12:53 | Nuoroda

 SVEIKI!

Aš įstojau į DAILĖTYRĄ :) ar yra žmonių studijuojančių  jau nebe pirmam kurse ir galinčių papasakoti kokia dailėtyros "virtuvė". Būtu labai įdomu sužinoti, ar dėstytojai geri, ar įdomu studijuoti...ar buvo pirmam kurse kokios nors praktikos?  

Ir dar,  būtų labai miela susipažinti su tais, kurie įstojo su manimi:)

Žinutė parašyta: 2009-08-10 16:54:27 | Nuoroda

as tai i tapyba ten stojau, nznau, labai kvaila, tiesiog, akademija ta ir reiskia, kad tave orientuoja butent i ta sfera, taigi daugiau praktikos.bet deja, sita akademija tokia populiari, visi ja taip giria, kad daug ir stojanciuju, visai nesutinku su ta nuomone, kad stoja genijai, jokie ne genijai, zmones daugiau dirba, vien kad ten stoji esi talentingas, nesidomi bulvarinem specialybem. vyksta ivairus kursai, konkreciau reiketu pasidometi pacioje vda, jeigu domina galiu pasakyt kazka, jie daug kainuoja, bet yra tikrai naudingi, vargina ir .t.t. bet toks tas menas, man tai nebudavo sunku labai. nznau, didele ten konkurencija, zmones juk laisveja, norisi jiems to meno, galvoja, kad istoje gales taskytis dazais ir nieko neveikti, bus menininkai, bet taip nera.pirmiausia siulyciau susivokti savyje ar tikrai norit tokios specialybes ir ar is to gausite materialines naudos, kad ir kaip baisiai cia parasiau :)  be to, dauguma pabaigusiu vaiksto kaip svieta pardave...manau, jei ten jau istoji, turetum but nuostabus ir labai stengtis, daryt parodas, paisyt, kurt ir stengtis. apskritai koks gi cia menas lt, nesuprantu vapse is kur dar noras stot i tokias spec. esat menininkai tai ir bukit, kam jum diplomas, dirbkit kaika kita, o laisvalaikiu issitaskykit, ot :)

Žinutė parašyta: 2009-08-10 16:55:20 | Nuoroda

dailetyra gal ir nieko beje, bet manau yra kur pigiau kainuoja, be vda. ai nznau norit kaiko paklaust rasykit :D

Žinutė parašyta: 2009-09-09 10:54:06 | Nuoroda

na ka as galiu pasakyti.lankiau visus metus tuos kursus parengiamuosiuos,bet ne kiekviena o kas antra savaitgali,nes esu i klaipedos.buvo pora menesiu kai kiekviena vaziavau. ir istojau.nesu baigus dailes mokyklos ar dar ko,man uztenko tu metu,nes ten paruosiai labai stipriai,reikia tik dirbti ir stengtis :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 47
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2009-09-27 12:07:21 | Nuoroda

as ir bandziau stoti i VDA ir esu labai patenkinta nes ir istojau:) girdejau ir as atsiliepimu kad be pazystamu neimanoma istoti, o su kysiu isvis lengva, tad jau kai stojau ten visiskai nesitikejau istoti, o  apie nemokama vieta isvis net nesapnavau. neturiu as nei pazystamu nei kysius daviau, ir isitikinau kad galima ten istoti ir savo pastangomis:) tad paneigiu ta mita kad savo jegom neimanoma istot

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą