ar sunku ktu
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 12:29:33 | Nuoroda
sveiki...mano balai neauksti...noreciau i ktu dienines soc edukologija(nes tiik te galiu istot) arbe neakivaizdiniu viesaji administravima..gal kas mokotes?ka galit patart?ar labai spaudzia ktu?ka labiau verta dienines ar neakivaizdines?pasimetus;/ patarkit ka...ar tiesa kad te kai pvz neislaikai kokio egzo,gauni 4 o butinai reik bent 5 tai leidzia taisytis kol islaikai?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-03 21:11:56 | Nuoroda
na ne tik is egzo reik gaut 5 o ir is visu koliu, laboru ir t.t. siaip galiu pasakyti kas i KTU priima visus bet labai daug iskrenta. nors mano spec ne tokia kaip tavo, bet mano grupeje buvo pradzioj 30 studentu. po pusmecio liko 15, o dabar po metu turbut 9 liks. na zodziu po pirmo pusmecio is 280 priimtu liko 145 kiek statistikoi maciau. o del perlaikymu tai taip. KTU del to ir gerai kad leidzia juos. bet perlaikyti gali tik 1 karta (po to 'pablatu- na reik eit ir pakalbet grazei su destytoju kad atseit ano nerasei kur neislaikei o rasysi dabar'), o po to uz perlaikkyma reik po 50lt moket.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-27 19:25:00 | Nuoroda
idomu idomu gal kas dar ka gali papasakoti apie ktu?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą