Viesasis administravimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-07-11 03:07:32 | Nuoroda
neistotum.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-11 09:06:59 | Nuoroda
O kokie tavo metiniai pažymiai? Jeigu devintukai dešimtukai A lygiu, tai dar turėtum galimybės įstot.
Žinutė parašyta: 2008-07-11 21:09:40 | Nuoroda
gaila, bet per maži balai norint į MRU... metiniai pažymiai mažai ką lemia...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-11 23:35:06 | Nuoroda
Na, nemanau, kad yra adekvatu teigti, jog metiniai pažymiai nieko nelemia. Aišku, tai priklauso nuo studijų programos ir nuo to, kokie egzaminų rezultatai. Jei rezultatai prastoki, tai ir geri metiniai ne itin kuo gelbėja, bet kai egzaminų rezultatai ne puikūs ar labai geri, bet padorūs, tai turint puikius metinių pažymius galima bandyt gelbėtis... Pati manau, kad jei ne mano metinių pažymiai, kurie kiek konpensavo prastokus egzų rezultatus, nelabai būčiau įstojusi į VA. Belenkaip svarbiausia tikėjimas
Žinutė parašyta: 2008-07-13 11:43:58 | Nuoroda
užtenka pasižiūrėti į konkursinio balo formulę ir pamatyti kokią mažą dalį lemia metiniai pažymiai...
Žinutė parašyta: 2008-07-13 12:37:23 | Nuoroda
defender, tau gal su regejimu blogai? Romeri metiniai pazymiai turi bene didziausia itaka galutiniam konkursiniam balui is visu Lietuvos universitetu (kas mano supratimu yra nelabai tikslinga). Visose kitose specialybese ne Romerio universitete egzsistuojanciom studiju programom metiniai pazymiai sudaro nuo 1 % iki 4,55% ir tai cia tik vienas esminis dalykas. Romerio konkursinio balo schema yra kitokia nes NET tris egzai sudaro po 6.5% galutinio konkursinio balo. Todel galutinio konkursinio balo suma sudaro daugiau nei 20% galutinio konkursinio balo. Kita karta , vaikine, galvok ka rasai.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-13 14:22:19 | Nuoroda
Negąsdink žmonių
Žinutė parašyta: 2008-07-13 14:59:51 | Nuoroda
"Romerio konkursinio balo schema yra kitokia nes NET tris egzai sudaro po 6.5% galutinio konkursinio balo. Todel galutinio konkursinio balo suma sudaro daugiau nei 20% galutinio konkursinio balo." Farenheit, klaidas išsitaisyk, sunku man skaityt ką parašei. Ir nebepyk taip ant manęs, gi nieko blogo aš nepadariau tau Stojant į teisę ir penitencinę veiklą konkursinio balo procentai: egzaminų: lietuvių kalba (Valstybinis) 28.5% istorija (Valstybinis) 28.5% užsienio kalba (Valstybinis) 21.1%; metinių pažymių: lietuvių kalba (A lygiu) 6.5% istorija (A lygiu) 6.5% užsienio kalba (A lygiu) 6.5% matematika (A lygiu) 2.4% taip, net trys metiniai pažymiai po 6.5%, gana daug palyginus su kitais universitetais, bet nors ir turi dešimtukus metiniuose, vistiek į MRU Vilniuj neįstosi su lt 19, anglų 53, istorija 60. Ar klystu?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-13 17:57:05 | Nuoroda
Defender, neklysti tu. Aš pasiduodu, nes iš tikrųjų, kad ir visi 10, vis tiek KB lygus 14 su belen kiek ten ir trūksta (nesąmoningai priskaičiavau pirmąkart)... Bet siūlau tau nebijot stot neakvaizdžiai, jei pats nors kiek realiai įsivaizduoji, kad tokia situacija tau įmanoma. Studijuojant neakivaizdžiai galima pereiti į dieninę forma atsiradus laisvų vietų. Jei gerai pamenu, jau rugsėjį pas mus į kursą atėjo 2 neakivaizdininkai, o vėliau, antro semestro metu dar, regis, trys neakivaizdininkai.
Žinutė parašyta: 2008-07-13 18:44:03 | Nuoroda
Defender, nebuk kaip maza zliumbianti mergaite ant scenos, buk vyras ir susitaikyk su tuo jog taves laukia Krasto apsaugos karines pajegos.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-13 22:22:39 | Nuoroda
mano balas i VA 15,97 Vilties istot i nemokama ar dvf neturiu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-14 08:37:33 | Nuoroda
Siaip, jei tikrai labai norit i VA stoti ir truksta balu, stokit i neakivaizdini skyriu. Veliau nera labai sunku pereiti i dienini (jei balai nera labai mazi, pvz 10), nes buna, kad kas dieniniam mokesi pereina i neakivaizdini ar meta studijas, nors kiek pamenu siais metais tik 1 zmogus mete studijas po pirmo semestro, taciau buvo kokie 5 zmones, kurie perejo i neakivaizdini skyriu. Be to, kad jus priimtu i dienini skyriu reikia rasyti prasyma, o isdescius teisingus argumentus ir motyvavus savo pasirinkima, manau busite priimti i dienini skyriu. Zinoma, jei tokiu atsiras 10 ar 20, ar dar daugiau tai didzioji dalis jusu nebus priimta manau.
Žinutė parašyta: 2008-07-14 13:12:30 | Nuoroda
Farenheit, įsiskaityk giliau į forumą, aš čia kalbėjau apie žmogų slapyvardžiu "lialialialia" ir jo balus paminėjau ir kad jam, mano nuomone, nėra šansų įstoti į MRU dieninį.. O aš tai įstojęs į MRU, tik Kauno fakultete, bet visai nesigailiu.. Ir karinės pajėgos kol kas manęs nelaukia, bet jų ir nebijočiau, nes ginklą laikyti mane jau išmokė
Žinutė parašyta: 2008-07-14 13:56:07 | Nuoroda
Tai ko is karto nesakei jog MRU jau studijuoji ? ot kur... o as bandau fuxiukus isgasdinti
Žinutė parašyta: 2008-07-14 22:39:11 | Nuoroda
kam tu gasdini, kuo daugiau fuksu, tuo geriau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-15 19:37:19 | Nuoroda
defender ---> kreipiuosi i tave, va, as ir stoju i Kauno fakulteta MRU... kaip ten pirmieji metai? sunku? Kai nuvaziavus buvau sake lb daug fizinio pirmais metais bus
Žinutė parašyta: 2008-07-16 19:58:40 | Nuoroda
šiek tiek reiks pabėgioti ir savigynos pratimų išmokti, bet gali nebijoti dvi fizinio paskaitos per savaite
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-17 18:38:53 | Nuoroda
mane tiek prigasdino....... tipo jei nebus pazangos nuo rugsejo iki gruodzio menesio, gausi neigiama ivertinima ir pan,....
Žinutė parašyta: 2008-07-17 20:05:03 | Nuoroda
Gerai, kolegos, prasom cia rasyti apie viesaji administravima, kitu atveju , nuo siol trinsiu zinutes
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 01:32:29 | Nuoroda
Vaje, čia kai paskaičiau su kokiais balais visi sustoję, tai labai naivia pasijutau, nes galvojau, kai rašiau, kad turiu vilties bent i vieną iš penkių parašytų spec. įstot.. tai dabar mane apšvieskit, gerieji žmonės, ar įmanoma man patekt į teisę ir penitencinę veiklą arba į viešąjį administravimą turint tokius balus : lt 82, ist 80, angl 36, mat 38. metiniai pažymiai tikrai geri.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą