VU bendrabutis
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-30 09:57:15 | Nuoroda
Neilla rašė:
Vika. rašė:

Sveiki, gal galite padeti? Vakar VU uzpildziau prasyma del bendrabucio, taciau jokiu dokumentu nepridejau, nes nesu nei socialiai remtina, turiu abu tevus ir t.t. Noriu paklausti, ar reikia isvis prideti kokius nors dokumentus, jei ne viena salyga is tu isvardintu man netinka? Gal kas susidure, padekit... :) Is anksto aciu.

 Reikejo pazymos apie seimos sudeti ir pazymos apie tevu triju paskutiniu menesiu darbo uzmokesti :)

 Tai kad ne, aš klausiau to vyruko priėmime, ar reikia ką pridėti, jei man netinka nė viena iš tų sąlygų (nesu iš daugiavaikės šeimos ir t..t), tai sakė, kad nieko ir nereikia.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-07-30 12:55:37 | Nuoroda
svous rašė:
Neilla rašė:
Vika. rašė:

Sveiki, gal galite padeti? Vakar VU uzpildziau prasyma del bendrabucio, taciau jokiu dokumentu nepridejau, nes nesu nei socialiai remtina, turiu abu tevus ir t.t. Noriu paklausti, ar reikia isvis prideti kokius nors dokumentus, jei ne viena salyga is tu isvardintu man netinka? Gal kas susidure, padekit... :) Is anksto aciu.

 Reikejo pazymos apie seimos sudeti ir pazymos apie tevu triju paskutiniu menesiu darbo uzmokesti :)

 Tai kad ne, aš klausiau to vyruko priėmime, ar reikia ką pridėti, jei man netinka nė viena iš tų sąlygų (nesu iš daugiavaikės šeimos ir t..t), tai sakė, kad nieko ir nereikia.

 O, ačiū labai, dabar galėsiu ramiai laukti :)

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Žinutė parašyta: 2011-08-01 17:46:11 | Nuoroda

Su drauge norim gyvent tam pačiam kambarį,bet ji įstojo į biologiją,o aš į teisę. Ar tai įmanoma ir kur turėtume kreiptis jei taip?

Žinutė parašyta: 2011-08-02 02:46:30 | Nuoroda

Sveiki, taigi visai įdomu kokia to mifiečių bendriko būklė? kaip tualetai,dušai,virtuvės,kambariai? kaip žiemą-lb šalta gyvent ar visai dzin? kaip su įėjimu-ar galima parsivesti kokį svetimą žmogų pernakvot? kaip su budėtoja? ir šiaip visa info apie tą bendriką:)

Žinutė parašyta: 2011-08-02 20:28:32 | Nuoroda
Absurd rašė:

Su drauge norim gyvent tam pačiam kambarį,bet ji įstojo į biologiją,o aš į teisę. Ar tai įmanoma ir kur turėtume kreiptis jei taip?

 Mane irgi tas domina. Ir iš viso ar galima gyventi Vu bendrabučiuose iš kitų universitetų?

Žinutė parašyta: 2011-08-04 00:08:33 | Nuoroda
Aiwiz rašė:

Sveiki, taigi visai įdomu kokia to mifiečių bendriko būklė? kaip tualetai,dušai,virtuvės,kambariai? kaip žiemą-lb šalta gyvent ar visai dzin? kaip su įėjimu-ar galima parsivesti kokį svetimą žmogų pernakvot? kaip su budėtoja? ir šiaip visa info apie tą bendriką:)

 Tualetai kaip tualetai, reikalą daryt galima :D dušai irgi geri bent jau man, tik bėda, kad nulaužti laikikliai tai šlangai laikyt tai nėra kur pakabint, dar dažnai plyšta tas šlangas, bet greit pakeičia. Virtuvė tvarkoj, kambariai kaip kur, bet gyvent visur galima :D pernakvot gali kiek nori, jokios budėtojos nėra. Grįžti kada nori, tik reikia laiptais lipt po 11 val. vakaro, nes išjungia liftus. O jei konkrečių klausimų kyla  - www.klausk.vu.lt

Žinutė parašyta: 2011-08-08 13:18:29 | Nuoroda

O kai skelbia bendrabučius gavusiųjų sąrašus, tai rašo pavardes prie konkretaus bendrabučio?Nes aš nebesusigaudau, kur gyvens lietuvių filologai (įstojau būtent čia). SA po sutarties pasirašymo man sakė, jog gyvensiu Didlaukio 59, VU būstas rašo, jog filologų bendrabutis Saulėtekio al. 12, ir ten pat, atnaujintoje info pirmakursiams iš viso sumala kažką, gale visos informacijos pateiktame bendrabučių sąraše rašo, jog filologų bendrabutis Saulėtekio al. 8...

Žinutė parašyta: 2011-08-17 14:44:43 | Nuoroda

 Sveiki. Gal kas zinot i kuri bendrabuti filologai pateko, nes paskelbtuose sarasuose nenurodyta... ?

Žinutė parašyta: 2011-08-17 15:44:24 | Nuoroda

Sveiki! Gavau baraką čiurlionkėj, gal kas galėtų papasakot apie jo kokybę, kokie dušai, tualetai, kambariai ir t.t. :D

  • Biologija / VBE 89
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2011-08-17 19:18:20 | Nuoroda

Sveiki! Gavau kambarėlį Niujorke, Saulėtekio alėja 6, tačiau norėčiau persikelt į Kamčiatką. Gal yra Kamčiatkiečių norinčių pasikeisti, jei būtų tokia galimybė su administratore paderinus? Jei yra rašykit į p.m. arba :)

Žinutė parašyta: 2011-08-17 19:43:02 | Nuoroda

www.ozala.gauja.lt - masturbacija

Žinutė parašyta: 2011-08-17 21:12:07 | Nuoroda

www.ozala.gauja.lt - masturbacija vilniaus bendrabutyje

Žinutė parašyta: 2011-08-19 19:47:56 | Nuoroda

Kokios bukles barakas sauletekio 6 ? placiau jei galit kas pakomentuokit ;D

Žinutė parašyta: 2011-08-24 16:14:36 | Nuoroda

 Kaip su internetu bendrabučiuose?:)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2011-08-24 16:18:08 | Nuoroda
log222 rašė:

Kokios bukles barakas sauletekio 6 ? placiau jei galit kas pakomentuokit ;D

 Neblogos, gal net geriausias iš VU niujorko bendrikų. Remontas pabaigtas praeitą rudenį t.y. mažiau nei prieš metus. Aišku, daug priklauso nuo kambario, vieni geresni, kiti nelabai, bet bendros patalpos neblogos

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2011-08-24 16:21:08 | Nuoroda
apsikabinkim rašė:

 Kaip su internetu bendrabučiuose?:)

 Pats už netą moku 16,70, bent taip yra Niujorke. Gali tekti nusipirkti pačiam kabelį, bet jis nekainuoja daugiau 10-12 litų. Blogai tai, kad blokuoja daugelį torrent saitų (nors linkomanija veikia ir traukia net iki 10 mb/s).

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2011-08-28 22:36:38 | Nuoroda

 labai negerai kad nepastevėjau kad reikia sumokėti 200 iki 21d ir jų nesumokėjau?

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2012-05-02 16:22:15 | Nuoroda
Nepyk rašė:

Na visur yra savų +, savų -. NY kiekvieną rytą praeina valytoja bendro naudojimo patalpas, o kamčiatkoj tualetą/dušą tvarko pats blokas. NY viskas priklauso nuo kaimynų, jei jie normalūs, tai ir tvarka palaikoma :). Bet ten atsiranda daug kam toks blogas įprotis viską dergti dėl to, kad yra valytoja, kuri sutvarkys. Ten pragyvenau 2 metus visko mačiau, bet tikrai nieko labai kraupaus ar nepakenčiamo nebuvo. Gyventi galima be problemų.

 Kamčiatkoj blokas turi tik tualetą ir kriauklę, o dviem dušais naudojasi visas aukštas, dušus tvarko valytoja.

Žinutė parašyta: 2012-05-15 16:34:48 | Nuoroda
Žinutė parašyta: 2012-07-17 17:22:55 | Nuoroda

Tikiuosi , kad VU bendrabučiai nėra labai baisūs. :) Nors pamačiusi KMU bendrabutį, turbūt, nieko baisesnio nebeišvysiu. :D 

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą