kas i ktu viesasis administravimas?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-20 21:03:49 | Nuoroda

Sveiki :) as ir čia pat įstojau :) trumpam buvau išvykes iš šalies todėl truputy atsilikau nuo pasaulio :D kas gali mane apšviesti apie fuksų stovyklą ? kaip? kas? kur? :Ddar nevėlu į ją papult, jei reikia registruotis ? :D

Žinutė parašyta: 2010-08-21 21:18:20 | Nuoroda

o kada mes sužinosim tvarkaraštį?

Žinutė parašyta: 2010-08-21 22:48:54 | Nuoroda

Tai ir aš noriu pasigirti įstojusi :) ir dar labiau noriu su visais susipažinti,nes kiek supratau,nebus fuxų stovyklos,ar bent jau iki rudens. O iki rugsėjo pirmos per ilgu laukti,todėl sakau viesiems labas,malonu susipažinti,tikiuosi būsim didelė graži šeima,nesipyksim,neskriausim vienas kito,ginsim nuo piktų antrakursių ar šiaip vyresnių,visi gerai mokysimės ir gausim stipendijas,daug daug švęsim ir visaip kaip stengsimės pažymėti šį naują gyvenimo etapą. O kartu juk smagiau viską daryti. Jau baigiu savo karštą kalbą :D

Žinutė parašyta: 2010-08-22 11:07:56 | Nuoroda
Inga☼ rašė:

o kada mes sužinosim tvarkaraštį?

 Turėtų būt fakulteto svetainėje arba gausit rugsėjo 1d.

Žinutė parašyta: 2010-08-22 12:34:13 | Nuoroda

Labai smagu,kad musu vis daugiau ir daugiau! :p

Žinutė parašyta: 2010-08-27 14:25:11 | Nuoroda

Mažas pasiūlymas iki rugsėjo 1. Susitinkam kada Kaune ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-28 22:43:12 | Nuoroda

Laba, as tai pat prisijugsiu prie jusu :) esu is Alytaus. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-29 01:02:32 | Nuoroda

Sveikučiai Aš studijuoju ne tai, bet noriu kai ką jums pranešti

Yra mūsų universitete tokia tarptautinė studentų organizacija BEST (Board of European Students of Technology). Aš esu jos narys ir galiu pasakyti, kad tikrai verta būt BEST'iečiu :D

Kodėl? Atsakytį pilnai į šį klausimą reikėtų ne vieno lapo :D Mes daug bendradarbiaujam su kitom BEST grupėm (jų yra 90 visoj Europoj), todėl glima pagilint anglų kalbos žinias (patikėkit kaip tai padeda prasilaužti), kiekviena BEST grupė kartą metuose organizuoja 1-2 sav trukmės akademinius  kursus (aš dalyvavau kursuose Prancūzijoj - dvejų savaičių kelionė ten man atsiėjo 400lt Kiekvienam BEST'o renginy maistas, apgyvendinimas ir  transportas renginio metu padengiami iš organizatorių lėšų. Vienintelės išlaidos - tai bilietai pirmyn ir atgal). Kiekvieno renginio metu būna International Evening, kur kiekvienos šalies atstovas (kai dalyvauja studentai iš kelių šalių) pristato tai šaliai būdingą maistą ir gėrimus (tai labai įdomu ir  skanu  ).

Jeigu įdomu sužinot daugiau, tai čia galima rast info:

www.facebook.com/best.kaunas (galit pasižiūrėti foto iš renginių)

www.best.ktusa.lt (informaciją naujokams greitu laiku paskelbsim)

Taip pat galit ir klausinėti mūsų narių (arba tiesiog parašyt FB sienoj - tikrai sulauksit atsakymo)

Nepykit už spamą tiesiog noriu, kad žinotumėt apie mus. Jei nenorėsit prisijungt, tai bent jau pasinaudokit proga beveik dykai pakeliauti po Europą :) Tai tikrai nepakartojama !

 

 

  • Fizika / VBE 65
  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 6
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 51
Žinutė parašyta: 2011-07-29 01:07:06 | Nuoroda

Dar pamiršau paminėti, kad rugpjūčio 31d. organizuojam city rally Kaune. Aprodysim fakultetus, senamiestį, supažindinsim su BEST iš arčiau. Dalyvių laukia crazy užduotys (BEST'e tai įprasta) ir prizai.

Taigi tai puiki proga pamatyti Kauną, sužinoti kur vyks paskaitos, bei tiesiog nuostabiai praleisti laiką

Info apie tai taip pat greit paskelbsim Laukite žinių

  • Fizika / VBE 65
  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 6
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 51
Žinutė parašyta: 2011-08-02 00:51:37 | Nuoroda

Sveiki :) dar viena nauja mergaite prisijunge prie va studiju.

Žinutė parašyta: 2011-08-03 19:53:06 | Nuoroda

 Sveiki as taip pat i VA istojau :)

Žinutė parašyta: 2011-08-05 14:57:44 | Nuoroda

as irgi cia istojau ;]] 

Žinutė parašyta: 2011-08-05 16:56:41 | Nuoroda

Sveiki :) gal kas zino,ar stojant 3 etapu i vf ir vnf,cia butu like laisvu vietu. ir koks butu min kb tiek VF tiek VNF.Aciu is anksto :)


Žinutė parašyta: 2012-04-05 09:28:09 | Nuoroda

 sveiki :) prasau Jusu uzpildyti anonimine anketa, tai uzims tik keleta minuciu, o mums duos daug naudos nagrinejant narkotiniu medziagu vartojima tarp studentu. Jusu atsakymai mums yra svarbus. Labai aciu!

apklausa.lt/f/narkotiniu-medziagu-vartojimas-tarp-lietuvos-aukstuju-mokyklu-studentu-2fa9tfh.fullpage

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą