VPU bendrabutis
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-26 21:26:41 | Nuoroda

Galima įsivest iki 22h, o palikt patalpas svečias privalo iki 23h, dėl įmokų, jei tvarka nepasikeis viską paaiškinau, nes bent jau pats apie kažkokius pasikeitimus negirdėjau

Žinutė parašyta: 2009-07-26 21:30:36 | Nuoroda

iš vpu.lt:

 

Pagal Vilniaus pedagoginio universiteto Bendrabučių nuostatus, VPU bendrabučiuose apgyvendinami VPU studentai, kurie yra ne Vilniaus miesto gyventojai.

 

Bendrabučių gyventojai privalo:

· garantuoti švarą ir tvarką kambariuose, nešiukslinti bendro naudojimo patalpose ir bendrabučio aplinkoje;

· nustatytais terminais sumokėti nuomos mokestį ir mokeščius už komunalines ir kitas paslaugas;

· savo lešomis suremontuoti jų sugadintas bendrabučio patalpas ar inventorių;

· sugrįžus į bendrabutį pateikti bendrabučio budėtojui bendrabučio vedėjo išduotus leidimus.


Bendrabučio gyventojams draudžiama bendrabutyje:

· vartoti alkoholinius gėrimus, narkotines medžiagas, rūkyti;

· trukdyti kitiems ilsėtis ir mokytis;

· triukšmauti.

 

Į bendrabutį atvykę svečiai bendrabučio budėtojui privalo pateikti asmens dokumentą ir nurodyti, pas ką atvyko. Svečiai pas bendrabučio gyventojus gali atvykti nuo 8.00 iki 22.00 val., išvykti privalo iki 23.00 val.

 

24.00 – 00 val.30 ir 2.00 - 2.30 val. bendrabutyje vyksta patikrinimai, kurių metu bendrabučio gyventojai į bendrabutį neįleidžiami.

 

Nakties metu iš bendrabučio gyventojai išleidžiami dėl vykimo į darbą, susirgimo arba nelaimingo atsitikimo.

 

Dirbantys, pedagoginę gamybinę praktiką atliekantys studentai, stojantieji į VPU bei universiteto studentai našlaičiai turi teisę gyventi bendrabutyje per vasaros atostogas tik iš anksto sumokėję nustatytą nuomos mokestį bei mokesčius už komunalines bei kitas paslaugas.

 

Studentas iš bendrabučio privalo išsikelti šiais atvejais:

· pasibaigus mokslo metams;

· jei jis netinkamu elgesiu trikdo bendrabučio gyventojų rimtį, t.y. triukšmauja, girtuokliauja, rūko, nereaguoja į gyventojų ar bendrabučių darbuotojų pastabas bei pažeidžia higienines sanitarines taisykles;

· išbraukus jį iš studentų sąrašų;

· studentui suteikus akademinių atostogų;

· pasibaigus studijoms (bakalauro, magistro, doktoranto);

· nesumokėjus mokesčių už bendrabutį per nustatytą laikotarpį gyvenamųjų patalpų nuomos sutartyje;

· savavališkai apgyvendinus svečius.

 

Esant nusiskundimams ar nesutarimams universiteto vadovybė ir SA įgalioti atstovai turi teisę bet kuriuo paros metu vizituoti bendrabutį ir spręsti iškilusius nesutarimus. Ši teisė taip pat suteikiama pagal sudarytą sutartį su saugos tarnyba.

 

Studentai, iškeldinti iš bendrabučio, praranda teisę gyventi bendrabutyje likusiam studijų laikotarpiui.

 

Pasibaigus mokslo metams arba pasibaigus nuomos sutartyje numatytam terminui, kitą dieną studentas privalo perduoti bendrabučio vedėjui kietą ir minkštą inventorių. Už sugadintą bendrabučio inventorių išsikeliantis studentas nustatyta tvarka pagal defektinį aktą privalo atlyginti padarytus nuostolius.

Žinutė parašyta: 2009-07-27 13:20:27 | Nuoroda

Praejusiais metais buvo 2 mokejimai po 600, paskui reikejo truputi primoketi. Vid. per men man isejo apie 165 lt, kiek teko girdeti kt metaisjau patvirtintas 3 mokejimu po 600 salygos, tad jau  apie 200 lt per men iseis. As esu pries buta, nes kelis men teko jame gyvent ir viska nuolat priziuret kad ko nepadarytum ir kainos buvo aukstois, dabar atpige kiek tai, bet barake kad ir paknisa prota, bet daugiau laisves.

Žinutė parašyta: 2009-07-27 17:09:48 | Nuoroda
Destiny rašė:

Praejusiais metais buvo 2 mokejimai po 600, paskui reikejo truputi primoketi. Vid. per men man isejo apie 165 lt, kiek teko girdeti kt metaisjau patvirtintas 3 mokejimu po 600 salygos, tad jau  apie 200 lt per men iseis. As esu pries buta, nes kelis men teko jame gyvent ir viska nuolat priziuret kad ko nepadarytum ir kainos buvo aukstois, dabar atpige kiek tai, bet barake kad ir paknisa prota, bet daugiau laisves.

 Na matai, kas liečia būtą tai priklauso ir nuo to kokioje vietoje atsidursi, kas savininkas ir pan, ;]

Žinutė parašyta: 2009-07-27 17:44:29 | Nuoroda

Tai kiek  iseis mokslo metams tas bendrabustis?

Žinutė parašyta: 2009-07-27 19:09:09 | Nuoroda

Klausykit, daug kas kalba, kad būtas kainų atžvilgiu jau praktiškai tas pats kaip ir bendrabutis, tačiau ar į tą sumą įeina kiti mokesčiai - vanduo, elektra ir pan.  Juk bendrabutį viskas į vieną sumą, o būtą nuomuojant už šias paslaugas jau pačiam tektų mokėtis. Jei klystu, pataisykit ;]]

Žinutė parašyta: 2009-07-27 20:02:37 | Nuoroda

Taip.bute uz komunalines+vanduo+elektra-moketi papildomai (pvz nuoma 1 KB-500.lt +mokesciai)

Žinutė parašyta: 2009-07-28 10:55:22 | Nuoroda

Sarasai ape skirima bus rugpjucio 10-15d internete,bet vietu tikrai mazai-k v fakultetui apie 20.Spalio bus laisvu vietu-galima gauti

Žinutė parašyta: 2009-07-28 22:39:25 | Nuoroda

siandien buvau pildyti dokumentu ir man sake, kad kitos savaites  pradzioje jau bus paskelbta kas gaus bendrabucius

Žinutė parašyta: 2009-07-28 23:46:56 | Nuoroda
sharoon rašė:

siandien buvau pildyti dokumentu ir man sake, kad kitos savaites  pradzioje jau bus paskelbta kas gaus bendrabucius

 Šiandien taip pat buvau pildyti, tačiau man sakė, kad paskelbta bus rugpjūčio 15 dieną VPU interetiniame puslapyje.

Žinutė parašyta: 2009-07-28 23:51:16 | Nuoroda
grutas1 rašė:

Taip.bute uz komunalines+vanduo+elektra-moketi papildomai (pvz nuoma 1 KB-500.lt +mokesciai)

 Tokiu atveju apimant viską galutinė bendrabučio kaina vis tiek bus mažesnė, taip, kad skirtumas yra.

Žinutė parašyta: 2009-07-29 09:47:17 | Nuoroda

Taip bendrike -pigiau-smagiau Viskas pagal kesene

Žinutė parašyta: 2009-07-29 11:08:04 | Nuoroda
Mastrajanis rašė:

 Šiandien taip pat buvau pildyti, tačiau man sakė, kad paskelbta bus rugpjūčio 15 dieną VPU interetiniame puslapyje.

 na o man sake, kad adresu www.smfsa.lt bus paskelbta kita savaite, as vakar ziurejau kas cia per svetaine, tai surasyt sarasai yra kas su kuo gyvens(na dabar dar tik praejusiu metu rodo), tai pagal tai bus galima orentuotis ar gavom barakus ar ne

na zodziu dabar reikia laukti kitos svaites ir viskas paaiskes jei nebus ten, tai tada reikes laukti 15dienos

Žinutė parašyta: 2009-07-29 11:27:16 | Nuoroda

Jau reikai rinkti infa apie Butus-vietu bendrike MAZAI

Žinutė parašyta: 2009-07-29 12:59:20 | Nuoroda

mazai, kad mazai, bet kad butu ir nieko gero nebera, visi isnuomoti

Žinutė parašyta: 2009-07-29 13:22:45 | Nuoroda
sharoon rašė:
Mastrajanis rašė:

 Šiandien taip pat buvau pildyti, tačiau man sakė, kad paskelbta bus rugpjūčio 15 dieną VPU interetiniame puslapyje.

 na o man sake, kad adresu www.smfsa.lt bus paskelbta kita savaite, as vakar ziurejau kas cia per svetaine, tai surasyt sarasai yra kas su kuo gyvens(na dabar dar tik praejusiu metu rodo), tai pagal tai bus galima orentuotis ar gavom barakus ar ne

na zodziu dabar reikia laukti kitos svaites ir viskas paaiskes jei nebus ten, tai tada reikes laukti 15dienos

 Spėju Tu į soc. mokslus pakliuvai. Galbūt soc. mokslų studentams paaiškės greičiau.

Aš pats SKI...

Na matysim kaip čia bus ;]

Žinutė parašyta: 2009-07-29 14:00:45 | Nuoroda

na, kad neatspejai ne socialiniai mokslai

Žinutė parašyta: 2009-07-29 17:07:35 | Nuoroda
sharoon rašė:

na, kad neatspejai ne socialiniai mokslai

 Na, bet ne SKI ?

Žinutė parašyta: 2009-07-29 23:31:00 | Nuoroda

Kuriuo maždaug metu pirmakursiai jau galėjo keltis į bendrabučius ? Kažin ar įmanoma jau antroje rugpjūčio pusėje persikelti ? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-29 23:37:12 | Nuoroda

Turiu omeny ankstesniais metais.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą