Kosmetologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 17:30:06 | Nuoroda
manau mums taip pat reikia tureti savo kampeli Cia galesime paplepeti ir pasidalinti mintimis ir patarimais, bei pasikonsultuoti rupimais klausimais Sveikos atvykusios!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-08 16:08:30 | Nuoroda
i kauno kolegija istojai i kosmetologija?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-08 16:16:05 | Nuoroda
nagi busimos grupiokes, susipazinkim
Žinutė parašyta: 2008-08-08 17:05:10 | Nuoroda
Santy, tai tu nauja foruma irgi atidarei? tai dbr kuriame renkames? Moschino, as atsakysiu uz ja, taip, santy ir as i Kauno kolegija istojom sveikute dar karta
  • Biologija / VBE 68
  • Chemija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Matematika / VBE 71
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-08 17:09:06 | Nuoroda
per paieska susiradau, tik po to pastebejau kad cia kauno kolegijos skyrius
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-10 17:38:47 | Nuoroda
sveikos, sveikos, labai atsiprasau, kad tik dabar atrasiau, bet nedaznai galiu prieiti prie interneto Na, as pamaniau, kad mums reiketu tureti savo atskira kampeli, tai ir sukurpiau as ji nemaciau, kad dar yra toks O tiesa, tai kaip ten su tom mokamom/ nemokamom vietom, tai as iki galo taip ir nesupratau, tai cia puse grupes i pilnai finansuojama o kita puse i mokama, ar kaip iseina? jei as istojau 6nr, tai taip iseina i nemokama?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-10 17:53:48 | Nuoroda
aha, iki 13 nemokamai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-19 20:22:38 | Nuoroda
Paneles, pasakykit tiksliai. Ar nelaikius chemijos egzamino (dalykas mokykloje ir nesimokytas), bet laikius biologijos valstybini, tik ji laikyciau kitais metais (metinis pazymys - A lygio - 10), lietuviu valstybini (virs 70 procentu), matematikos valstybini (60 procentu) butu imanoma istoti i kosmetologija? Ar chemija stojant tikrai butina?
Žinutė parašyta: 2008-08-19 23:48:19 | Nuoroda
O tai ne visi pirma pusmeti nemokamai? as maniau (tiksliau taip supratau, kai buvom kolegijoj), kad visi stojam i nemokama, o po pirmojo semestro ziures pagal pazymius, kam reikia susimoketi ir uz pirma, ir uz antra pusmeti... ar as netaip supratau??
  • Biologija / VBE 68
  • Chemija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2008-08-19 23:52:43 | Nuoroda
lialia, matematikos stojant nereikia... O siaip jei tikrai gerai issilaikytum siuos egzaminus, nes vien pagal metini pazymi negalima spresti, kaip egzamina islaikysi, manau, kad tikrai istotum, siaip balas, kaip pastebejom, auga, taciau, manau, kad sansu tikrai yra, ir nemazai, gal ne pirmu nr istotum, bet koks skirtumas O siaip gali net balu skaiciuoklej pasiskaiciuoti, siemet min balas buvo apie 13-14, paziurek, koks iseitu tavasis
  • Biologija / VBE 68
  • Chemija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2008-08-20 00:01:05 | Nuoroda
To lialia -> net pasidomejau tiksliau, ar istotum, pati "pazaidusi" su balu skaiciuokle... deja, jei net biologija islaikytum 100proc, vargu ar pavyktu, nebent balas gerokai nukristu... nes svarbiausi egzaminai yra biologija ir chemija... Tau padetu nebent lb dideles pastangos baigti raudonu, kuris prideda 20 papildomu balu, tad sekmes
  • Biologija / VBE 68
  • Chemija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Matematika / VBE 71
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-20 09:32:04 | Nuoroda
siaip nelaikant chemijos, bet su metiniu pazymiu tai dar yra vilciu istot... bet jei net metinio nera.. tai td jau prasciau... o balas min balas kiekvienais metais sparciai kyla.. nebent kaip saldyte sake pasistenkt baigt raudonu diplomu..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-20 17:18:18 | Nuoroda
Privertet susimastyt o jei chemija laikyciau valstybini ir gauciau koki 1 procenta? ir biologijos valstybini? gal kazkoks sansas yra istoti? Nes kiek ziurejau kaip sudaromas balas, tai vien laikius valstybini egzamina yra pridedama 13, tai faktiskai neapsimoka laikyt mokykliniu. O pas mane tada gautusi, kad visi egzaminai butu valstybiniai. Aisku, chemija ir biologija nebus islaikyta stulbinanciai... nezinau ar verta visus metus mokytis chemija ir biologija. Ir ar suspeciau pasiruosti siu dalyku egzaminams. nors mane kosmetologiaj taip traukia.... tikrai noreciau tai mokytis, o apie darba net nesneku kaip to noriu
Žinutė parašyta: 2008-08-20 17:35:45 | Nuoroda
zinok, jei jau gautum bent ta 1proc, tai butu laaaabai daug siai spec, nes stojamaji bala lb pakeltu, tai gal bent jau pamegink, jei tikrai nori istoti, padirbesi daugiau papildomai ir gal vis tiek kaip nors issilaikysi. O verta ar ne - tik tau spresti, viskas nuo tavo noru priklauso ir siekiu
  • Biologija / VBE 68
  • Chemija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Matematika / VBE 71
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-20 18:09:19 | Nuoroda
Yra toks dalykas, kad as jau siemet baigiau 12 klasiu, istojau i universiteta. Tai reiketu man ta chemija papildomai mokintis, vaziuoti pas korepetitoriu. Na, biologija savarankiskai ismokciau, paprasydama pagalbos buvusios biologijos mokytojos. Juk programa egzamino yra, del to nematau bedos, bet chemija... man reiketu ismokti bent jau pagrindus, kad islaikyti egzamina. O siais metais koks buvo pereinamasis balas valstybinio chemijos egzamino? Mergaites, o su kokiais egzaminu balais jus siais metais istojote?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-20 21:50:01 | Nuoroda
1% gavus is chemijos valstybinio tau butu labai labai daug ir labai pakeltu bala as istojau su biologija 71% ir chemijos metiniu 6
Žinutė parašyta: 2008-08-21 16:57:16 | Nuoroda
na, siaip egzaminui ruostis yra visai nebloga knyga "egzaminui ruosiuosi pats" ar kazkas pan (yra tokia ir bio knyga), ten is egzaminu surinkta iki kazkuriu metu visa teorine medziaga, taciau aisku reiketu ir siokio tokio bendrojo supratimo, kad turetum kur ta teorija pritaikyti. Bet jei jau esi baigusi mokykla, bus gal siek tiek sudetingiau pasiruosti savaranakiskai ar su korepetitoriaus pagalba...siemet pereinamasis chem balas buvo 23. Mano lt - 74, bio - 68, chem - 58. + man balu pridejo, kad baigiau su pagyrimu.
  • Biologija / VBE 68
  • Chemija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2008-12-14 16:53:24 | Nuoroda

Sveikutes, tai va pasiskaitinejau cia ir iskilo mintis.. Jei pvz as chemijos egzamino neislaikau, bet surenku, kad ir 5% tai vistiek jis man kelia bala?  Nes man tada ziauriai palengvetu, nes tokia chemike turiu, kad padek dieve. O korepetitoriai uzsiplese uz pamoka 50 lt ir reikalauja, kad per menesi minimum 4 kartus eiciau. Tai cia net padoriai gyvenant gali i bankrota nukeliaut.. ir jei netingit, papasakokit kaip studijuojancioms tenais atmosfera? Kaip kolektyvas, destytojai.. ar sukalbami?

Žinutė parašyta: 2009-01-09 16:22:52 | Nuoroda
santy rašė:
manau mums taip pat reikia tureti savo kampeli Cia galesime paplepeti ir pasidalinti mintimis ir patarimais, bei pasikonsultuoti rupimais klausimais Sveikos atvykusios!

 Sveikutes.Pagaliau radau foruma, kuriame kalbama apie kosmetologijos studijas :) labai idomu butu suzinoti placiau apie sias studijas, nes esu dvyliktoke ir zadu stoti i sia specialybe :) Ar is tiesu kad  kosmetologija galima studijuoti tik Kaune Klaipedoje ir Vilniuj? nesamone tik 3-ose vietose

Žinutė parašyta: 2009-01-24 18:10:51 | Nuoroda

Sveikos dar karta. Siandien buvo Kaune aukstuju mokyklu muge ir labai tikejausi realiai pabendrauti bent su viena studente, bet labai nuliudau, nes kolegija isviso nedalyvavo..:( Kodel cia taip? Ir kaip galima dar suzinot realia informacija be interneto?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą