farmakotechnika
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-12 12:53:03 | Nuoroda
Simonaitis rašė:

Sveikučiai (-tės),

Gal žinot koks maždaug nusimato farmakotechnikos vf balas? Ir ar šiuo metu įmanoma baigus šią specialybę, metus ar kiek ten trunka toliau tie mokslai, įgauti farmacijos bakalaurą? (Čia kažkur skaičiau) :D

 Labas, dėl balo nežinau, bet kai kolegijoj 3 metus pasimokai jau ir įgyji tą farmacijos profesinį bakalaurą :) (o universitete įgyji farmacijos magistrą)..

  • Biologija / VBE 84
  • Chemija / VBE 57
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 62
  • Matematika / VBE 50
Žinutė parašyta: 2011-07-12 13:38:18 | Nuoroda
Jolanta* rašė:
Simonaitis rašė:

Sveikučiai (-tės),

Gal žinot koks maždaug nusimato farmakotechnikos vf balas? Ir ar šiuo metu įmanoma baigus šią specialybę, metus ar kiek ten trunka toliau tie mokslai, įgauti farmacijos bakalaurą? (Čia kažkur skaičiau) :D

 Labas, dėl balo nežinau, bet kai kolegijoj 3 metus pasimokai jau ir įgyji tą farmacijos profesinį bakalaurą :) (o universitete įgyji farmacijos magistrą)..

 Ou, labai dėkui už info :)

  • Biologija / VBE 41
  • Chemija / VBE 32
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 49
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2011-07-12 13:57:00 | Nuoroda

Manau, kad balas bus maždaug panašus kaip pernai: 18,9 - 14,72 :)

Žinutė parašyta: 2011-07-13 13:32:17 | Nuoroda

Sveikos,galvoju ir as cia.Mano balas 15.Tai galvoju i cia bandyti,Tik gazdina kur po to reiktu dirbti, jeigu negalesim pardavineti vaistu .

  • Biologija / VBE 73
  • Istorija / VBE 54
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 34
  • Matematika / VBE 50
Žinutė parašyta: 2011-07-13 15:12:54 | Nuoroda

 Pavyzdziui mane vakar aptarnavo maistineje- farmakotechnikas, ant korteles buvo taip uzrasyta ;]

 

Žinutė parašyta: 2011-07-13 15:13:56 | Nuoroda

 O rimtai, kaip ten yra? Kur darbo ieskot tai baigus?

Žinutė parašyta: 2011-07-13 16:51:02 | Nuoroda

 Darbo ieškot tai vaistinėse ;D o paskui, manau, su laiku susižinosi apie įmones, kurios platina vaistus, gamina ar dar ką, juk juos užsakyt vistiek reikės, tai gal kada ir pavyktų įsitrint į tą versliuką :D na, o šaip tai net nežinau... =// 

  • Biologija / VBE 84
  • Chemija / VBE 57
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 62
  • Matematika / VBE 50
Žinutė parašyta: 2011-07-13 20:40:17 | Nuoroda

Farmakotechnika baigus, tai tik išlyginamasias imti ir gauti farmacijos magistrą, bent jau mano nuomone :?

  • Biologija / VBE 41
  • Chemija / VBE 32
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 49
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2011-07-14 13:33:35 | Nuoroda

 Panaikino šiai specialybei išlyginamąsias :(

  • Biologija / VBE 84
  • Chemija / VBE 57
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 62
  • Matematika / VBE 50
Žinutė parašyta: 2011-07-14 18:14:59 | Nuoroda
Jolanta* rašė:

 Panaikino šiai specialybei išlyginamąsias :(

 o mai gad, kur čia taip rašo? :> blio tai kur stoti, nes aš sutvertas vaistus gaminti, o į farmaciją į mokamą nesinori bent jau dabar stoti :D

  • Biologija / VBE 41
  • Chemija / VBE 32
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 49
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2011-07-14 18:23:35 | Nuoroda
Simonaitis rašė:
Jolanta* rašė:

 Panaikino šiai specialybei išlyginamąsias :(

 o mai gad, kur čia taip rašo? :> blio tai kur stoti, nes aš sutvertas vaistus gaminti, o į farmaciją į mokamą nesinori bent jau dabar stoti :D

 Tai bandyk į nemokamą stot..gal pasiseks ;) tai visur rašo ;D šiemet paskutinį kartą farmakotechnikus iš KK priima.

  • Biologija / VBE 84
  • Chemija / VBE 57
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 62
  • Matematika / VBE 50
Žinutė parašyta: 2011-07-15 00:11:36 | Nuoroda
Jolanta* rašė:
Simonaitis rašė:
Jolanta* rašė:

 Panaikino šiai specialybei išlyginamąsias :(

 o mai gad, kur čia taip rašo? :> blio tai kur stoti, nes aš sutvertas vaistus gaminti, o į farmaciją į mokamą nesinori bent jau dabar stoti :D

 Tai bandyk į nemokamą stot..gal pasiseks ;) tai visur rašo ;D šiemet paskutinį kartą farmakotechnikus iš KK priima.

 tai jau tikrai, kad abejoju, su 15.66 balu :D negerai, reiks kažką mastyt :) nes kiek skaičiau LSMU farmacijoj yra gana sunku, daug chemijos ir t.t, o aš kai toks nemokslininkas, tai ir iškrisčiau po pirmo kurso :D

  • Biologija / VBE 41
  • Chemija / VBE 32
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 49
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2011-07-15 11:03:55 | Nuoroda
Simonaitis rašė:
Jolanta* rašė:
Simonaitis rašė:
Jolanta* rašė:

 Panaikino šiai specialybei išlyginamąsias :(

 o mai gad, kur čia taip rašo? :> blio tai kur stoti, nes aš sutvertas vaistus gaminti, o į farmaciją į mokamą nesinori bent jau dabar stoti :D

 Tai bandyk į nemokamą stot..gal pasiseks ;) tai visur rašo ;D šiemet paskutinį kartą farmakotechnikus iš KK priima.

 tai jau tikrai, kad abejoju, su 15.66 balu :D negerai, reiks kažką mastyt :) nes kiek skaičiau LSMU farmacijoj yra gana sunku, daug chemijos ir t.t, o aš kai toks nemokslininkas, tai ir iškrisčiau po pirmo kurso :D

 Ąnamet su 15,28 paskutinis į mokamą įstojo, bet manau čia jau per kokį antrą ar trečią turą, pirmiausia juk geriausius atrenka :) man irgi daug abejonių, vargu ar pakliūsiu, bet bandysiu... Daug daug chemijos ten, bet jei nori labai tai pakelsi :DD

  • Biologija / VBE 84
  • Chemija / VBE 57
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 62
  • Matematika / VBE 50
Žinutė parašyta: 2011-07-15 11:49:26 | Nuoroda
Simonaitis rašė:
Jolanta* rašė:
Simonaitis rašė:
Jolanta* rašė:

 Panaikino šiai specialybei išlyginamąsias :(

 o mai gad, kur čia taip rašo? :> blio tai kur stoti, nes aš sutvertas vaistus gaminti, o į farmaciją į mokamą nesinori bent jau dabar stoti :D

 Tai bandyk į nemokamą stot..gal pasiseks ;) tai visur rašo ;D šiemet paskutinį kartą farmakotechnikus iš KK priima.

 tai jau tikrai, kad abejoju, su 15.66 balu :D negerai, reiks kažką mastyt :) nes kiek skaičiau LSMU farmacijoj yra gana sunku, daug chemijos ir t.t, o aš kai toks nemokslininkas, tai ir iškrisčiau po pirmo kurso :D

 Aš manau taip pat, irgi stočiau į LSMU, tačiau bijau, kad išmes po pirmo kurso :D

Žinutė parašyta: 2011-07-15 11:58:48 | Nuoroda
Simonaitis rašė:

Farmakotechnika baigus, tai tik išlyginamasias imti ir gauti farmacijos magistrą, bent jau mano nuomone :?

 Labutis, Simai :) i farmakotechnika kaip supratau galvoji stot? taip? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-15 12:01:18 | Nuoroda

Laba diena visiems! Buvau truputeli dingusi . Bet griztu i jusu rata :) kaip nusiteike? kaip nuotaikos? jau ne uz kalnu ir prasymu issiuntimai bus, lygiai uz sav. Viskas vis greiciau juda.. Laukiu su nekantrumu atsakymu : ))) siandien jau isleistuves 15 h . :) o jus jau po svenciu ?jei taip, kaip ispudziai? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-15 12:02:28 | Nuoroda
Jolanta* rašė:

 Panaikino šiai specialybei išlyginamąsias :(

 Panaikino?? is kur zinai? as apie tai dar nieko negirdejau.

Žinutė parašyta: 2011-07-15 12:27:50 | Nuoroda
Lacost* rašė:
Simonaitis rašė:

Farmakotechnika baigus, tai tik išlyginamasias imti ir gauti farmacijos magistrą, bent jau mano nuomone :?

 Labutis, Simai :) i farmakotechnika kaip supratau galvoji stot? taip? :)

 Laba, Lakoste ;Dp jo į farmakotechnika, arba imsiu iš tėvų paskolą ir bandysiu į farmaciją LSMU, bet dar tiksliai neesu apsisprendęs, jai kaip čia dauguma sako išlyginamasias panaikino, tai reiks į farmaciją stot :? O tu kaip supratau irgi busima farmakotechnike? ;D

  • Biologija / VBE 41
  • Chemija / VBE 32
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 49
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2011-07-15 13:21:53 | Nuoroda
Lacost* rašė:
Jolanta* rašė:

 Panaikino šiai specialybei išlyginamąsias :(

 Panaikino?? is kur zinai? as apie tai dar nieko negirdejau.

 Žurnale ''kur stoti'' rašo, jau senai buvo galvojama tokį įstatymą padaryt, tai va ir padarė =/

  • Biologija / VBE 84
  • Chemija / VBE 57
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 62
  • Matematika / VBE 50
Žinutė parašyta: 2011-07-15 13:23:31 | Nuoroda
Lacost* rašė:

Laba diena visiems! Buvau truputeli dingusi . Bet griztu i jusu rata :) kaip nusiteike? kaip nuotaikos? jau ne uz kalnu ir prasymu issiuntimai bus, lygiai uz sav. Viskas vis greiciau juda.. Laukiu su nekantrumu atsakymu : ))) siandien jau isleistuves 15 h . :) o jus jau po svenciu ?jei taip, kaip ispudziai? :)

 -Pastebėjau, kad dingai ;D na aš jau laukiu, greičiau sužinot kur teks keliaut (tikiuos kad teks ;DD ). Man išleistuvės tai 18h šiandien :) 

  • Biologija / VBE 84
  • Chemija / VBE 57
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 62
  • Matematika / VBE 50
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą