Med.Komisija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-09-17 00:07:19 | Nuoroda

Zmogeliukai ! Patarkit, bukit draugeliai, kas jau istojo ir kas labiau patyres.

Labai noreciau istot i MRU policija ir teises veikla, bet mane labai jaudina tas sveikatos patikrinimas- su rega pas mane viskas SUPER, tiktais nuo mazens viena problemele turiu- skaleoze- stuburo iskrypimas. Na dar + plakstapadyste. Bet esu sportininke, 8 metus sportuoju profesionaliai, man tai nesutrugde tiek metu sportuot. Kaip suprantu, tas sveikatos patikrinimas reikalingas del fiziniu kruviu, bet kadangi sakau, fiziniu kruviu as per gyveima per akis turejau ir iki siol turiu, man ta suknista skalioze netrugdo, bet kaip zinau, tenais vistiek ziauriai kabinejasi. Ar gali nepraleist del stuburo iskrypimo ??? 

Žinutė parašyta: 2009-05-29 12:13:20 | Nuoroda

VRM Medicinos centro CMEK informuoja, kad noritys studijuoti MRU ir policijos, pasieniečių mokyklose, atvykdami į CMEK PRIVALO  atsivežti savo asmens istorijų PATVIRTINTAS IR SUNUMERUOTAS KOPIJAS.

Nepateikę reikiamų dokumentų arba atsivežę originalus, CMEK nebus priimami.

Žinutė parašyta: 2009-05-29 23:03:18 | Nuoroda

man tas pats su nugara yra skalioze 2 grupes , bet wa bandysiu wistiek praeiti cmeka , ir bus matyt kajp ten wiskas

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-26 12:29:29 | Nuoroda

mano kaimyne ten mokesi, su akim labai buvo prastai, su 1000lt kysiu praejo :D

Žinutė parašyta: 2009-07-23 11:27:02 | Nuoroda

CMEK'e tikrai žiauriai kabinėjas... Net prie dantų apnašų ar pleiskanų.

Žinutė parašyta: 2009-07-23 12:36:09 | Nuoroda

Nenoriu nuliudinti, taciau su stuburo problemomis tikrai sansu mazai yra praeiti cmeka. Pats nesenai cmeko neperejau del neva kazkokio nezymaus stuburo iskrypimo (apie kuri pats isgirdau pirma karta). Pats ilga laika sportavau, fiziniai kruviai irgi jokiu problemu nesukelia taciau jiems tai nerodiklis. Man pasake, kad sportininkai isviso turi daugiausiai traumu ir panasiai del kuriu cmeka praeiti yra itin sunku.

Žinutė parašyta: 2010-05-23 14:20:43 | Nuoroda

O CMEK'e  daro tyrimus kokius? na ten kraujo, slapimo ir t.t. ?

Žinutė parašyta: 2010-05-23 21:02:51 | Nuoroda

Normaliai ten viskas, jei esi sveikas tai nesikabineja, kam cia pasakot tas pasakas, as su skolioze I laipsnio praejau, net neuzkibo su situo, o del ploksciapadystes tai tikrai nieko negaliu pasakyt, ten reikia vaziuot su visais tyrimais, bet galima ir tenais vietoj daryt, bet ilgiau uztruksi.

  • Istorija / VBE 69
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Žinutė parašyta: 2010-05-26 14:34:53 | Nuoroda

pritariu Aivaras77, is tiesu jei sveikas tai ir praeisi greit, as visus praejau siandien per 4h ( psichologijos testas daugiausiai laiko ateme)

Žinutė parašyta: 2010-06-02 18:32:22 | Nuoroda

Jei daugmaž viskas gerai,tikrai pereisit;p  Gi nėra tie daktarai siaubūnai,kažkaip net pajuokavom su daugeliu iš jų;> man net visai patiko;>

Svarbiausia nebijokit ir būkit užtikrinti savo nuomone;)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą