Statybos inžinerija KTU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-01 14:11:14 | Nuoroda

Sveiki :) Tai va, esu dešimtokas, mokaus vidutiniškai. Traukia stot į statybos inžineriją. Gal kas gali apšviesti kiek maždaug žmonių stoja, kiek priima, kokie mažiausi balai stojant, kokius egzus reikia laikyti (ugdymo plane A lygiu pasirinkau matematiką, lietuvių, istoriją, fiziką, anglų, informatiką) ir taip toliau :) Iš anksto dėkui.

Žinutė parašyta: 2009-07-28 22:27:08 | Nuoroda

labas na sei specelybei reikia matematikos lietuviu ir fizikos egzaminu, ir anglu metinio siemet palyginus su praitais metais buvo labai zemas balas, o po poros metu vel viskas gali keistis, tai stenkis kuo geriau tuos 3 dalykus islaikyt, ir butinai valstybiniu. sekmes

  • Fizika / VBE 38
  • Istorija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 26
  • Matematika / VBE 24
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 5
Žinutė parašyta: 2009-08-06 11:56:36 | Nuoroda

Aš studijuoju statybos inžineriją. Šiemet būsiu antrakursis. Pernai įstojau su tokiais pažymiais: Matematika (valstybinis) 76, Fizika (valstybinis) 65, Anglų k. (valstybinis) 51, Lietuvių k. (mokyklinis) 6, Informatika (mokyklinis) 10. Įstojau 61 numeriu iš maždaug 250 žmoniu. Vienas patarimas - Mokykites braižybą. Nes nuo pat pirmo semestro jos reikia. Tie kas mokykloj braižybos nesimokė labai daug vargo patyrė. Pirmą semestrą braižyba buvo su ranka, antrą - su autoCAD programa.

  • Fizika / VBE 65
  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 6
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 51
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą