Istorijos svertiniai koeficientai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-22 21:03:25 | Nuoroda

Sveiki gyvi. Kiek žinau anksčiau istorijos (VU) svertiniai koeficientai buvo tokie, kad vienas balas pridėdavo nemažai prie KB sumos, bet tuo pačiu į KB įsiskaičiuodavo ir lietuvių ir anglų metiniai balai:

5 Istorijos VBE balai - 25KB
5 Lietuvių VBE balai - 10KB
5 Anglų VBE balai - 5KB
---------------------------------------------
1 Anglų metinis balas - 10KB
1 Lietuvių metinis balas - 5KB
1 Istorijos metinis balas - 4KB

o dabar studijos.lt balų skaičiuoklėje nebėra nei lietuvių nei anglų metinių, KB panašus kaip VGTU būna (iki ~20).

p.s. buvau VU atvirų durų dienose, tai lyg ir nesakė, kad kažkas pasikeitę būtų. Tai kaip iš tikrųjų yra?

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 40
  • Matematika / VBE 37
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2009-05-10 14:19:04 | Nuoroda

labas. tikrai pasikeite, paziurek www.vu.lt/site_files/SD/Stojantiesiems/I _p_taisykles_aktuali_redakcija.pdf . ketini cia stoti? :)

Žinutė parašyta: 2009-05-11 01:39:33 | Nuoroda

Jo, stengsiuos kiek išmanydamas daugiau surinkti iš istorijos ir įstoti čia, nes su lietuvių egzaminu manau ne pyragai bus man :) Kiek manai gauti iš istorijos egzo ir koks jos metinis?

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 40
  • Matematika / VBE 37
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2009-05-16 01:24:54 | Nuoroda

tai gal viskas gerai bus ;) as tai jau islaikius egzus preitais metais, dabar is naujo perstojinesiu... tai va, is istorijos 84 turiu, o metinis 10...dekanas aiskino kad tureciau i nemokama pakliut...bt ai man nesvarbu, bet kokiu atveju ten busiu...:))) o kaip tau sekas? :)

Žinutė parašyta: 2009-05-17 13:57:07 | Nuoroda

O, dar visai normalūs rezultatai:) Iš istorijos siekiu panašiai pasiekti, metinis - 9. Bet lietuvių nežinau ar daugiau nei 60 surinksiu :)

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 40
  • Matematika / VBE 37
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2009-05-17 14:38:03 | Nuoroda

kai nieka gali...:) as ten pvz per koki teksto suvokima belenka pyskinau kai liko mazai laiko ir nieko nesugalvojau...ir gerai buvo:D sekmes;)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą