Kineziterapija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-07 23:02:43 | Nuoroda

Sveiki, kas čia bando stoti? Koks jūsų konkursinis balas? Mano 17,52, gal pakaks į vf, o jei ką, bandysiu ir į m .

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-23 18:12:03 | Nuoroda

As istojau i kinezetaripija,taciau nezinau ar noriu cia studijuoti. Neisivaizduoju kinezeterapeuto darbo. Gal kas paaiskins? vis delto mano svajone buvo medicina... 

Žinutė parašyta: 2009-07-24 23:01:21 | Nuoroda

Kineziterapija, tai terapija, pagrįsta judesiu. Pavyzdžiui žmogus sunkiai vaikšto po kažkokios traumos, tad kineziterapeutai ir padeda visokiais pratimais, nuo baiseinų iki treniruoklių, mankština, masažuoja. Kažkas tokio. Manau čia kaip ir artima medicinai, padedi žmonėm pasveikti :) 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2009-08-03 14:56:23 | Nuoroda

as ir istojau i kineziterapija ir tikrai dziaugiuos. manau bus idomu

Žinutė parašyta: 2009-08-09 22:29:20 | Nuoroda
Žinutė parašyta: 2010-02-17 15:59:51 | Nuoroda

sveikii man labai idomu, kuo daugiau suzinoti apie kinizeterapija, ar idomu mokintis, ar sunku, kaip su stojimais, ar labai sunku istoti? tikiuosi padesit atsakyt i visus klausimus

Žinutė parašyta: 2010-02-19 15:30:08 | Nuoroda
sweet rašė:

sveikii man labai idomu, kuo daugiau suzinoti apie kinizeterapija, ar idomu mokintis, ar sunku, kaip su stojimais, ar labai sunku istoti? tikiuosi padesit atsakyt i visus klausimus

 Mokausi ne KU, bet vistiek pasisakysiu :)

Mokytis ziauriai idomu! Ypač anatomija, lotynu...Taciau stenkis stot i univera, o ne kolegija, nes po siais metais ivykusios pertvarkos, visi kinezi ir ergoterapeutai, baige vien tik kolegijas ir dirbantys valstybinese imonese (visose ligoninese), priversti kelti kvalifikacija (todel mitas, kad po kolegijos lengviau isidarbint, pagaliau nebeturi pagrindo).

Žinutė parašyta: 2010-03-11 23:09:59 | Nuoroda

 Sveiki norejau paklaust. Ar as galesiu pakliut i vf vietas jeigu laikysiu Ang. -  V; Bio - V, Chemija - V; Lt - M. Ar vis del to reiko pasirinkt lietuvių - V? Mokslo viidurkis 8.

Žinutė parašyta: 2010-03-12 14:53:07 | Nuoroda
2princ rašė:

 Sveiki norejau paklaust. Ar as galesiu pakliut i vf vietas jeigu laikysiu Ang. -  V; Bio - V, Chemija - V; Lt - M. Ar vis del to reiko pasirinkt lietuvių - V? Mokslo viidurkis 8.

 Lietuvių pažymys nelemia labai daug, jei gerai islaikysi biologiją ir chemiją, turėtų užtekti, tačiau patariu laikyti LT valstybinį, nes, mano manymu, šis egzaminas nėra neįveikiamas.

Žinutė parašyta: 2010-03-12 19:26:42 | Nuoroda
MoNiK rašė:
2princ rašė:

 Sveiki norejau paklaust. Ar as galesiu pakliut i vf vietas jeigu laikysiu Ang. -  V; Bio - V, Chemija - V; Lt - M. Ar vis del to reiko pasirinkt lietuvių - V? Mokslo viidurkis 8.

 Lietuvių pažymys nelemia labai daug, jei gerai islaikysi biologiją ir chemiją, turėtų užtekti, tačiau patariu laikyti LT valstybinį, nes, mano manymu, šis egzaminas nėra neįveikiamas.

 sakai;D manau lietuvi7 man bene sunkiausias bus egzas, kaip supratau nori i KMU stoti? kokia specialybe?

Žinutė parašyta: 2010-03-13 11:29:16 | Nuoroda

Ketinu pirmu numeriu mediciną rašyti, po to kineziterapiją, farmaciją, ir t.t. :D Aš į lietuvių išvis nelabai dėmesio kreipiu, nes nieko jau nebeišmoksi, literatu reikia gimti :D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-03-31 10:08:20 | Nuoroda

Sveiki, as taip pat noreciau kuo daugiau suzinoti apie sia specialybe :)

Ar labai sunku mokytis? Ar idomu? Kur geriau: kolegijoje ar universitete? Su kokiais balais istojote?

Žinutė parašyta: 2010-08-07 11:04:39 | Nuoroda

Sveiki,tai pasigirkit kas istojo ir galbut nutiks ,kad busim bendrakursiai? :) butu smagu susipazinti :)

Žinutė parašyta: 2011-01-08 18:50:22 | Nuoroda

Sveikos, dar tebesu moksleivė, tad dabar vis galvoju kur stoti : ) Norėčiau paklausti tų, kurios studijuoja kineziterapija, kokia studijų kaina KMU ? ir galbūt žinote kokia barakų kaina mėnesiui?

Žinutė parašyta: 2011-03-10 20:53:06 | Nuoroda

Ar daug yra chemijos, matematikos studijuojant kineziterapiją?

Žinutė parašyta: 2011-04-08 21:35:18 | Nuoroda

 Gal zinot kokia kaina i kinezeterapija siais metais?) mazdaug

  • Biologija / VBE 82
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / MBE 7
  • Matematika / VBE 80
  • Rusų kalba (gimtoji) / MBE 7
Žinutė parašyta: 2011-04-08 21:39:04 | Nuoroda

kiek zinau tai apie 6000lt

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-08-26 21:28:45 | Nuoroda

Sveiki, aš irgi būsima kineziterapiautė, bet norėjau paklausti kaip dėl darbo, ar reikia didelių pastangų jo ieškantis ir ar yra galimybė darbą susirasti..?

Žinutė parašyta: 2012-03-27 23:52:38 | Nuoroda

Sveiki. Esu 11 klasėj, bet jau apsisprendžiau stoti į kineziterapiją. Norėjau paprašyti jau besimokančiųjų pakomentuoti studijas, ko ten moko konkrečiai, kokie dalykai, praktikos ir panašiai? :) Gal kokių patarimų duotumėt ko derėtų pasimokyti jau dabar? Visur ieškau informacijos iš pačių studentų, nes jie geriausiai žino kas ir kaip, bet niekur nerandu.. Prašau padėkit :D

Žinutė parašyta: 2012-03-29 16:47:07 | Nuoroda
Vulpecula rašė:

Sveiki. Esu 11 klasėj, bet jau apsisprendžiau stoti į kineziterapiją. Norėjau paprašyti jau besimokančiųjų pakomentuoti studijas, ko ten moko konkrečiai, kokie dalykai, praktikos ir panašiai? :) Gal kokių patarimų duotumėt ko derėtų pasimokyti jau dabar? Visur ieškau informacijos iš pačių studentų, nes jie geriausiai žino kas ir kaip, bet niekur nerandu.. Prašau padėkit :D

 Prašau, ateinančių metų studijų planai LSMU sudaryti: http://www.lsmuni.lt/studijos/studiju-centras/kineziterapija.pdf   

Tikiiuosi padėjau :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą