Noreciau suzinoti
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-10 19:17:28 | Nuoroda

noreciau suzinot ar ymanoma ystoti y kauno kolegija su tokiais rezultatais(matematika valstybinis 22 balai,lietuviu mokyklinis 5,geografija mokyklinis 7,istorija mokyklinis 6),jei ymanoma gal patartumet ka mokintis,noreciau ka nors is socialiniu ar technologiju srities

Žinutė parašyta: 2009-07-10 19:21:56 | Nuoroda
Nusimines rašė:

noreciau suzinot ar ymanoma ystoti y kauno kolegija su tokiais rezultatais(matematika valstybinis 22 balai,lietuviu mokyklinis 5,geografija mokyklinis 7,istorija mokyklinis 6),jei ymanoma gal patartumet ka mokintis,noreciau ka nors is socialiniu ar technologiju srities

 na del socialiniu tai nezinau bet del technologiju srities gali pamirst nes tu nelaikei nei fizikos nei informatikos ar chemijos kuriu butent ir reikia technologiju sriti :)

  • Fizika / VBE 70
  • Informacinės technologijos / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-10 19:43:44 | Nuoroda

turiu ta kompiuterinio rastingumo lapa tipo kad islaikiau,jis ka nors man duoda ar nea? :D

Žinutė parašyta: 2009-07-18 15:36:22 | Nuoroda
Nusimines rašė:

turiu ta kompiuterinio rastingumo lapa tipo kad islaikiau,jis ka nors man duoda ar nea? :D

 tas rastingumo testas tai kaip tortas prie kavos gaaaal kada ir panaudosi,o stojant tai tikrai niekur

Žinutė parašyta: 2009-07-29 10:45:56 | Nuoroda

Kaip del fuksu stovyklos? kada ji bus? ar apsimoka i ja atvykti?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą