VU medicina 2009
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-24 00:47:01 | Nuoroda

kaip as tave pamirsiu? man rodos net numeri tavo turiu dar ..

Žinutė parašyta: 2009-07-24 10:46:44 | Nuoroda
Pakavota rašė:

 žmonės kalba, kod optimistai ilgai gyvena  ;)

Nieko "cigarettes, drugs, alcohol, sex & Rock & Roll" gy venimą sutrumpins ir jis bus toks pats trumpas kaip visų ;DDD

 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-24 11:29:00 | Nuoroda

mano skype: agnese4ka, rasykite, jei kam idomu butu pabendrauti

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-24 16:02:35 | Nuoroda

Šiandien buvau priėmimo komisijoje, nuvežiau visus dokumentus ir tik grįžęs namo pastebėjau, kad nepaėmė mano šauktinio liudijimo kopijos ar pamiršo, ar tiesiog nereikia? Gal kas jau buvo ir iš kažko paėmė, ir žinot ar jiems reikalinga ta kopija?

Žinutė parašyta: 2009-07-24 16:21:34 | Nuoroda
3RN35745 rašė:

Šiandien buvau priėmimo komisijoje, nuvežiau visus dokumentus ir tik grįžęs namo pastebėjau, kad nepaėmė mano šauktinio liudijimo kopijos ar pamiršo, ar tiesiog nereikia? Gal kas jau buvo ir iš kažko paėmė, ir žinot ar jiems reikalinga ta kopija?

 Aš klausiau jų, ar nereikia, tai sakė, kad ne

  • Biologija / VBE 97
  • Chemija / VBE 85
  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 71
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-24 16:28:34 | Nuoroda
Tadasr rašė:
3RN35745 rašė:

Šiandien buvau priėmimo komisijoje, nuvežiau visus dokumentus ir tik grįžęs namo pastebėjau, kad nepaėmė mano šauktinio liudijimo kopijos ar pamiršo, ar tiesiog nereikia? Gal kas jau buvo ir iš kažko paėmė, ir žinot ar jiems reikalinga ta kopija?

 Aš klausiau jų, ar nereikia, tai sakė, kad ne

 Keista, ant to lapuko kur man atidarvė yra punktas - šauktinio pažymėjimo kopija, bet ten man nieko nepažymėjo. Na, bet jei nereikia, tai man tik geriau, nes nereiks stovėt tose eilėse. Ačiū už informaciją :D

Žinutė parašyta: 2009-07-24 20:12:35 | Nuoroda

kas jau buvot, didelės eilės? p.s. skype giedrrrrute (pasiryžusi susipažinti :D )

Žinutė parašyta: 2009-07-24 20:16:47 | Nuoroda
your_Jan rašė:
Pakavota rašė:

o, jau mūsų daugiau:) kaip gyvenat? :D

 Tai mūsų iš viso turėtų būti 180

 na, bet daugumą tik rugsėjį turbūt "pamatyti" teks :)

Žinutė parašyta: 2009-07-24 22:41:31 | Nuoroda

Sveiki, as taip pat istojau i vu medicina. Noreciau suzinoti apie dokumentu iteikima daugiau.

Ar butina nesti atestato kopija patvirtinta notaro ar gal galima ir originala? ir ar geraiu atvykti is ryto ar gal vakare eiles sumazeja, nes pvz prie klp univero as prastovejau 7h noredamas  tik atiduot atestata, veliau draugai pasake, kad vakare buvo zymiai maziau zmoniu ir viskas vyko greiciau:)

P.S skype mano: vaidas- jei ismes daug, tai ieskokokit 89 gimimo is klaipedos:)

Žinutė parašyta: 2009-07-24 23:06:59 | Nuoroda

Pasisakysiu ir aš - sveikinu visus įstojus, būsimieji kolegos ;} Mano skype: mergyyttee (galite įsimesti - nesupyksiu, nes labai jau smalsu susipažint anksčiau)

  • Biologija / VBE 95
  • Chemija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2009-07-24 23:09:18 | Nuoroda
900900 rašė:

Sveiki, as taip pat istojau i vu medicina. Noreciau suzinoti apie dokumentu iteikima daugiau.Ar butina nesti atestato kopija patvirtinta notaro ar gal galima ir originala? ir ar geraiu atvykti is ryto ar gal vakare eiles sumazeja, nes pvz prie klp univero as prastovejau 7h noredamas  tik atiduot atestata, veliau draugai pasake, kad vakare buvo zymiai maziau zmoniu ir viskas vyko greiciau:)P.S skype mano: vaidas- jei ismes daug, tai ieskokokit 89 gimimo is klaipedos:)

Notaro patvirtinto nuorašo tai tikrai reik. Ir siūlau aš tau jį iš anksto pasidaryt, nes mano drauge šiandien 2 h. pralauke eilėj, kol pasidarė.  Asmens dokumento kopijos sake irgi reik. O dėl  to, kada geriau priduot tai nežinau. Sake man, kad šiandien tai dafiga visur žmonių buvo, bet  7 valandas tikrai laukt nereikėjo, užteko 3 h.  :D Pati ryt tai iš ryto bandysiu priduot viską

P.S Aš ir pati mielai pabendraučiau su įdomiais savo kursiokais  Mano skype :  g-vaiv

Žinutė parašyta: 2009-07-24 23:19:25 | Nuoroda

aš irgi čia, susimatysim  skype: justina.kukm

  • Biologija / VBE 97
  • Chemija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-25 11:51:22 | Nuoroda

Sveiki būsimi kursiokai ir kursiokės,nerkantriai laukiu būsimo susitikimo skype-barborarad

Žinutė parašyta: 2009-07-25 13:59:41 | Nuoroda

Ateiti geriau tikrai antroj dienos pusėj. Aš atėjau ~3h, tai eilėse ir prie notaro, ir prie dokumentų įforminimo laukiau tik po 15-20 min. Pildant prašymą dėl bendrabučio nebuvo iš vis jokios eilės  O šiaip viskas labai patiko, studentai tokie linksmučiai.. Net užsinorėjau greičiau pradėt studijuot (studentaut xD ). Beje, turėsit galimybę gaut nemažai dovanų, ypač "studento rinkinys" neblogas

Skype: nanoo__

Žinutė parašyta: 2009-07-25 16:14:18 | Nuoroda

Labai negerai padarėt, kas nėjot šiandien priduot dokų. Laabai mažai žmonių buvo, vos keletas, registruotojai be darbo sėdėjo

Žinutė parašyta: 2009-07-25 18:26:21 | Nuoroda

na, manau, ir kitom dienom nebus jau siaubingai daug žmonių... kažkaip daug kas pirmą dieną skuba susitvarkyti, tad reikia tikėtis, kad kitą savaitę nebus tokio antplūdžio.

Žinutė parašyta: 2009-07-25 21:56:29 | Nuoroda

Mano skype vasara_sp jei kas norėtų susipažinti ;) 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-25 23:57:04 | Nuoroda

o gal kiti (tokie kaip aš ) paskutinėm dienom neša tuos dokumentus

p.s. mano skype rutyte-m

Žinutė parašyta: 2009-07-27 00:41:46 | Nuoroda

o kursiokai :}} sveikinu visus ir tikiuos susipažinsim.

o skype mano : abaca.wuuhuu   nu kas nors,parašykit :D 

Žinutė parašyta: 2009-07-27 16:51:08 | Nuoroda

Sveiki visi! as, kaip ir jus, istojau i medicina, ir labai noreciau su jumis susipazinti... kas parase savo skype, tuos bandysiu pakviesti, bet tuo paciu lauksiu ir jusu pakvietimu (mano skype; lauritaa2008 )... jei kam idomu, siandien iforminau dokumentus, ir labai nustebau, nes zmoniu buvo tikrai nedaug, susitvarkiau gal per kokia valanda...tej va.. tikiuosi bendrausim.. beje, kas noretu dalyvauti fuxu stovykloje?.. kai iforminsit dokumentus, turetumet gauti toki lapeli, kuriame bus visa informacija apie sia stovykla( ji vyks rugpjucio 5-7 dienomis, t.y. jau kita savaite)..

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą