Del LSP
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-08-21 11:04:29 | Nuoroda

o labai jau reikia skubėt jį pasidaryt? :/ tyngiu aš eit iki to banko...

  • Informacinės technologijos / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 73
Žinutė parašyta: 2009-08-21 12:33:11 | Nuoroda
Niekšas rašė:

o labai jau reikia skubėt jį pasidaryt? :/ tyngiu aš eit iki to banko...

 Patarčiau, nes kogero visiem jau patvirtino ir visi lekia į bankus, tai banką apkraus ir kuo vėliau tuo ilgiau darys turbūt.. :) bent jau man sakė po 2sav bus, tai jau rugsėjis bus prasidėjęs

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 8
Žinutė parašyta: 2009-08-21 18:14:48 | Nuoroda

as siandien nuejau dar biski pries atsidarant bankui, ir tai jau zmoniu laukianciu buvo.

taip kad tikrai reiketu paskubet, nes ir transporto nuolaidos ir knygas univero bibliotekoj tik su pazymejimu isduoda.

  • Istorija / VBE 39
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-08-21 23:09:34 | Nuoroda

Nu bliamba, o man tai nepatvirtino :( .. reiks palaukt pirmadienio, jei nepatvirtins, tai skambint..

Žinutė parašyta: 2009-08-22 11:18:48 | Nuoroda

Nu jo. Rugsėjis įpusės, o dar be pažymėjimų būsime. Vakar atidaviau prašymą "SWEDBANK"'e Kauno Akropolyje. Ir man pasakė, kad aš turėsiu grįžti pasiimti jo į tą pačią vietą. Va čia man atrodo žiauriausia :)

Žinutė parašyta: 2009-08-22 16:23:58 | Nuoroda
Madmuazel rašė:

Nu jo. Rugsėjis įpusės, o dar be pažymėjimų būsime. Vakar atidaviau prašymą "SWEDBANK"'e Kauno Akropolyje. Ir man pasakė, kad aš turėsiu grįžti pasiimti jo į tą pačią vietą. Va čia man atrodo žiauriausia :)

 maziau klausyt reikia ka ten pasake. eini i lsp.lt, spaudi "LSP atsiemimo vieta" ir pasirenki vieta kur nori atsiimt

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą