paskola
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-08-18 17:40:52 | Nuoroda

Sveiki ;) sukuriau tokia tema, nes norejau pasiteirauti kas ims paskola? :) gal kas pragyvenimui ar mokslamas uzmoketi?pati galvojau apie ja, nes mano seimos nariai skyrs kazkokia suma bet manau gal neuzteks?! :DDD tai galvojau gal pragyvenimui pasiimt pora simtu litu, bet vat jau baiginejau pildyti prasyma www.vmsfondas.lt/studentai/ ir kai jau paspaudziau ENTER man dave toki atsakyma jog prasymus nepriima, tai kaip suprast??nejau jau isvis nepriims prasymu ar jau baigesi laikas kada priiminejo?nes kauko.lt raso kad iki rugsejo 12d. priima. kaip yra istikruju?gal kas domejosi?

Žinutė parašyta: 2009-08-19 16:46:27 | Nuoroda

Sveika :) Aš ir imsiu paskola pragyvenimui ir mokslams. Ten tame puslapy neleidžia todel, kad dar nėra bankų kurie teiks  pakolas iki 19d rugpj., nusprest turėtų kiek girdėjau ir paskolas išduos iki rugsėjo 1. Tai va reik palaukt šiek tiek.

Žinutė parašyta: 2009-08-19 17:47:41 | Nuoroda

na as pasiteiravau ir suzinojau kad tikriausei jau ryt galima bus pildyti ta prasyma..bet levai kad pragyvenimui galima pasiimt nuo 500..man tai per daug, nes visgi ir tevai duos..

Žinutė parašyta: 2009-08-19 19:45:23 | Nuoroda

Šeip jo truputi per daug, bet atsižvelgiant į kitus gal kam net ir daugiau reik.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-03-18 20:12:17 | Nuoroda

Sveiki! Būtų labai malonu ir naudinga, jei užpildytumėte šią anketą tie, kurie arba kurių šeimos nariai yra paėmę paskolą ir šiuo metu ją grąžina arba baigė grąžinti krizės laikotarpiu. :)))) Dėkui :)

www.apklausa.lt/f/finansu-krizes-itaka-paskolu-grazinimui-dyedl1k.fullpage

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą