Po kolegijos, studijos KMU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-10-13 19:29:13 | Nuoroda

Labas vakaras, norėjau paklausti pora klausimų. Dabar studijuoju Panevėžio kolegijoje burnos higiena I kurse. Baigus Panevėžio kolegija ir gavus diploma burnos higienisto  ar bus galima stoti į KMU "Odontologija" ? Ar KMU nukris kokios paskaitos, ar reikės kokias išlyginamasias studijas eiti ? Ar nereikės 6 metų studijuoti KMU ?

P.S. Norėčiau aš pabaigęs burnos higieną studijuoti odontologija (būti odontologu) :)

  • Biologija / VBE 47
  • Chemija / MBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Matematika / MBE 9
Žinutė parašyta: 2009-10-15 16:37:46 | Nuoroda

negi nėra žinančiu ? :)

  • Biologija / VBE 47
  • Chemija / MBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Matematika / MBE 9
Žinutė parašyta: 2009-10-25 21:30:22 | Nuoroda

Manau į odontoligiją tai vargu, nebent perlaikytum  brandos egzaminus, o į burnos higienos studijas KMU gal ir pavyktų.

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2009-10-26 21:42:12 | Nuoroda

na manau viskas imanoma, nes mano grupej (mokausi odontologija) yra viena grupioke, kuri yra baigusi kolegijoj burnos higiena ir istojo db i odontologija :) siaip visus pagr dalykus reik jai mokytis, tik visokios filosofijos, anglu ir pan dalykai atkrito :)

Žinutė parašyta: 2009-12-29 16:02:09 | Nuoroda

Pagal kreditu sistema tikrai daug kas antkrenta , bet nezinau as kaip del islyginamuju su burnos higienistais , imanoma tai aisku bet reikes moket ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-13 12:15:47 | Nuoroda

o pabaigus KMU burnos higiena, paskui galima istot i odontologija nemokamai?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:06:23 | Nuoroda

gal galite atsiusti kokie pereinamieji balai siemet buvo i medicina mokama ir nemokama? kokie auksciausi ir zemiausi balai? ar su 18.36 imanoma istoti i madicina vnf ar net vf?

 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą