Lyginamosios Azijos Studijos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-15 15:45:04 | Nuoroda

Ale aš nesuprantu, kas šiemet su ta geografija darosi? Ne tik į Lyg. Azijos studijas, bet ir kai kurias kitas studentai bijo neįstoti, nes neturi geografijos metinio. Visada ta geografija tebuvo smulkmena. Kada buvo pakeista tvarka? Kol kas susidariau įspūdį, kad jau tada, kai buvo vėloka ką nors keisti. Nesuprantu...

Žinutė parašyta: 2010-07-15 17:33:02 | Nuoroda

Šiais metais jau apie sausio mėnesį pasirodė oficiali informaciją dėl naujų konkursinio balo sandaros. Daugeliui humanitarinių specialybių geografijos metinis dabar sudaro penktadalį KB su kofu 0,2. Kai tu stojai, pamenu geografijos kofas buvo 0,01, tai pasikeitė šiek tiek, kaip matai :)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-15 19:48:22 | Nuoroda

Man atrodo, kad šiemet daug kas to geografijos metinio neturės, nes daugelyje mokyklų reikia pasirinkti arba istoriją, arba geografiją. Taip kad ir neturint jos įstoti realu, nes gal ir konkurentai neturi.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-07-15 20:23:10 | Nuoroda

Bet niekas netrukdo pasirinkti ir istorijos, ir geografijos. Šiaip nelabai yra ką kaltint, juk jei galvoji stot į humanitarinius mokslus, tai gal geriau jau ir pasilik tuos humanitarinius dalykus mokykloj, tik aišku tūlam dešimtokui dar kartais nesišviečia taip :D Ir pats 11toj klasėj tos geografijos neturėjau, bet po to nušvito, išsilaikiau įskaitą ir va šiemet A lygyje atsėdėjau, jokie rūpesčiai nekamuoja, nes net nežinau ką daryčiau jei nebūtų to pažymio dabar pas mane.

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-17 15:01:21 | Nuoroda
Efemera rašė:

Sveiki.:> Japonologija mano prašyme užrašytas pirmu numeriu, tačiau didelių vilčių nededu, nes geografijos mano atestate nerasta.:D Na, bet niekad negali žinoti, šansų, kad ir menkų, visada yra.;>

 Yra ir gal net ne menkų - juk egzaminai tai puikiai išlaikyti:) O aš geografiją turiu, tik B lygio, bet nesuku galvos. Dabar labiausiai nervinuos, kad kuo toliau, tuo mažiau aš noriu ką nors apskritai studijuoti:D Gal čia vasara taip...

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-17 16:27:24 | Nuoroda

 Mes su grupioke pakalbėjom, kad labai laukiam naujokų :DDD Sakom, rūpinsimės jumis ir mylėsim :D Žodž, greičiau ta liepos 23 ar kuri ten diena! Tai jau kai įstosit, rašykit savo skaipus, gal kokį susitikimėlį padarysim :)

Žinutė parašyta: 2010-07-17 22:05:52 | Nuoroda
Anheli rašė:

 Mes su grupioke pakalbėjom, kad labai laukiam naujokų :DDD Sakom, rūpinsimės jumis ir mylėsim :D Žodž, greičiau ta liepos 23 ar kuri ten diena! Tai jau kai įstosit, rašykit savo skaipus, gal kokį susitikimėlį padarysim :)

 Cha, smagu bus, kai nebe jauniausi:) Bet turbūt keista taip, dvejus metus naujokų laukti:)
O bent jau aš turbūt į japonologiją stoju. Nors beveik 50/50 su sinologija, na tiesiog nežinau, nors nusišauti! Tiesiog daugiau į japonologiją stoja, tai galvoju, jei tikrai pasiseks vėliau ir kinų mokytis, gal nieko... Nors Kinija tokia plati, o Japonijos šiandieninė kultūra mane tiesiog gąsdina.

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-18 09:40:10 | Nuoroda

 Sutinku, kad Japonijos kultūra gąsdina, bet tas Kinijos platumas irgi ne ką mažiau baisus :D Nelabai suprantu, kaip įmanoma būti šitaip neapsisprendus - juk kultūros skirtingos, kalbos skirtngos, tai kažkuri jų turėtų būti kažkuo patrauklesnė arba priešingai - turėti kažką, kas atstumia. Jei jau Japonijos kultūra, kaip sakai, gąsdina, ar gerai jausiesi ją studijuodama ir vėliau su ja dirbdama? Che, aš čia, aišku, verbuoju į sinologiją, nors ir Kinijos kultūroje yra nelabai skanių dalykų, mano nuomone. Žodžiu, net nežinau, ką bepatarti. 

Žinutė parašyta: 2010-07-18 16:42:48 | Nuoroda

Kinija irgi gąsdina... :D Žodžiu, viskas taip ima ir išsibalansuoja. Nieko, rytojus ateis ir nebereiks sukti galvos. Beje, Anheli, labai labai ačiū už atsakymus ir geranoriškumą ;)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-18 19:18:11 | Nuoroda

 Nėra už ką. Džiaugiuosi, jei nors kiek padėjau :)

Žinutė parašyta: 2010-07-18 19:49:46 | Nuoroda

Kinija, bent jau mano pastebėjimu yra vienas didelis pasaulis, kuriame sugrūsta viskas, kas geriausia ir kas blogiausia :D

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-19 19:08:12 | Nuoroda

Taikliai pasakyta, tik patikslinčiau, kad Kinija yra daugybė skirtingų pasaulių, kuriuose yra visko :D

Žinutė parašyta: 2010-07-19 21:20:18 | Nuoroda

o man tai įdomu visas tas regionas,apimantis Kiniją, Tailandą, Š. ir P. Korėjas, Japoniją, Vietnamą :D gaila nėra tokio dalyko studijuoti, kur sukišta visų šitų šalių kalbos ir kultūros, nors jei reiktų rinktis,tai imčiau Korėjas, bet kadangi nėra, vistiek dar mėginau rašyt japonologiją, gal netyčia paims :) nors jau vien forume stojančių su didesniais balais nei pas mane yra daugiau nei 12 būtent į šias studijas :D 

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-07-19 21:22:11 | Nuoroda

Pagaliau! Pagaliau vakar vakare susikaupiau ir prisiverčiau pamąstyti, ko išties noriu. Ir apsisprendžiau, kad studijuoju sinologiją. Viskas. Ir labai džiaugiuosi dabar, nes iš tiesų būtent to norėjau, o ne japonų.

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-19 21:30:02 | Nuoroda

Elisa- sveikinu apsisprendus :D 

O dabar telieka laukti 23d. :D jei aišku netemps univerai su pakvietimais :-/ 

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-07-19 21:38:46 | Nuoroda

Ačiū:) Ir gal netemps, juk ne nec'as juos kontroliuoja, o šiokią tokią savivaldą turi:) Tikiuosi, tau pavyks įstoti, kur nori:)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-19 21:39:32 | Nuoroda

Ir aš sveikinu apsisprendus! Savo juodą propagandinį darbą atlikau :D Juokauju. Ir dėl ko labiausiai sveikinu, tai kad tu garantuotai įstosi ir gali būti rami :)

Žinutė parašyta: 2010-07-19 22:11:03 | Nuoroda

 Na va, šiandien ir aš galutinai sutvarkiau stojimo dokumentą:)Sąraše sinologija - pirmoje, indologija -  antroje vietoje.. Dabar liko tik tikėtis sėkmės ir sulaukti 23 dienelės :D.

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2010-07-20 19:25:26 | Nuoroda

Anheli - ačiū:) Ir žinai, šiek tiek tavo propagandos prisidėjo, taip kad užsidėk didelį pliusiuką ir džiaukis vasara;)

green.marin - žiūrėk tu man, gal net būsim kursiokės:) O ir indologija - baisiai įdomus dalykas.

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-20 19:46:53 | Nuoroda

japonologija, kinologija visi tik apie tai ir kalba. O gal yra zmoniu kurie rase i Arabistika? :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą