zemetvarka (info)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-04-28 17:53:05 | Nuoroda

taigi kiek as cia skaitinejau taip ir neradau kas butent dedasi toje zemetvarkoje. gal galite kas daugiau info del paciu mokslu kad ir to pacio bendriko o ne pasisakymu kas istojo cia.

Žinutė parašyta: 2010-06-01 12:54:00 | Nuoroda

man irgi reikalinga tokia info;D bet cia ziuriu nei su ziburiu nerasi 

Žinutė parašyta: 2010-07-02 10:09:59 | Nuoroda

Man ir įdomu.. Nes manau stosiu į žemėtvarką. ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-07 18:55:52 | Nuoroda

Esu būsima antrakursė žemėtvarkos specialybėj, taigi galiu pasakyt, jog ši specialybė tikrai nėra gan lengva, tačiau, jei esat iš tokių, kuriems svarbiausia gauti patenkinamą balą, tada sunku nebus, tačiau tie, kurie sieks aukštesnio įvertinimo, gaus paplušėti :) bet zubrinti tikrai nreikia diena iš dienos, svarbiausia laiku atsilikt visus atsiskaitymus ir nepasilikt paskutinei dienai, nes tada pražuvimas :D o kas dėl barakų, tai jei stosit į žemėtvarkos specialybę, jus apgyvendins 6-ajame barake ;] sąlygos čia nėra idealios ( nors kur jos tokios barakauose :D ), tačiau gyventi galima ;] privalumas tas, kad 6-ajame barake yra blokinė sistema, o kituose, neskaitant 5-ojo, tokio dalyko nėra. Pvz vienam aukštui 1 tualetas ;] tai va, šiek tiek info ;] jei ką, kreipkitės ;]

Žinutė parašyta: 2010-07-25 20:34:19 | Nuoroda

 nu ka galiu pasakyt kazkiek pritarti Alinai , bet ir pasakyti kad cia ziauriai lengva :D prasideda sesijja prasideda atostogos :D destytojai sukalbami viskas imanoma , tik nereikia sokti i akis ir viskas bus ciki :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-26 00:27:09 | Nuoroda

o kad tavo zodziai dievuj i ausi;]]]

  • Biologija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 28
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 52
Žinutė parašyta: 2011-03-05 16:33:40 | Nuoroda

 gal kas galetu papasakoti placiau apie zemetvarka? noriu stoti neakivaizdziai:)

Žinutė parašyta: 2011-04-05 14:42:09 | Nuoroda

Kaip suprantu žemėtvarkoje daugiausiai skiriama dėmesio planu, sklypų braižymams ? ar sunku to išmokti ? Ar daug paskaitų chemijos buna ? ir apskritai ko mokama zemetvarkoje ?

Žinutė parašyta: 2011-09-06 19:49:47 | Nuoroda

  LABAS VAKARAS, 

Įstojau neakivaizdžiai i žemėtvarka ir nežinau kaip ten kas, gal kas galėtu plačiau papasakoti, ar labai sunku :)

Žinutė parašyta: 2018-07-05 12:39:26 | Nuoroda

ar esate patenkinti studijomis? ar pritaikote žinių ir tiesiog gyvenime, savo sode kai pabaigiau studijas dar labiau mėgau sodinti, dabar [url=https://dekoskalda.lt/produkto-kategorija/birios-medziagos-didmaisiuose/juodzemis/]internetinėje parduotuvėje[/url] pas mane  pagrinde ką perku viskas yra sodui

Žinutė parašyta: 2018-07-05 12:40:07 | Nuoroda

 <a href="https://dekoskalda.lt/">internetinėje parduotuvėje</a>

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą