KTU Taikomoji Matematika - ypatumai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-26 15:34:07 | Nuoroda

aš kaunietė, tiksliau iš jo rajono,tad žadu naudoti viešuoju transportu :D yra tiesioginis mikriukas, bet keliausiu kasdien pusvalandį,kaip smagu :D 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-26 15:36:04 | Nuoroda

 aisku ;DDp

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-26 16:31:09 | Nuoroda
NeAiski rašė:

Hey, sveiki ;) tai ka, as irgi papuoliai i taikomaja matke ;D idomu butu su bendrakurisiais susipazint dbr ;D 

 ateik pas mus visus i skype :D sveika prisijungus ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 17:02:42 | Nuoroda

Gerai, o kaip man ten patekti? ^^ :D

Žinutė parašyta: 2010-07-26 17:40:41 | Nuoroda

Skype duok.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 17:42:16 | Nuoroda

dooowileee ;) 

Žinutė parašyta: 2010-07-26 21:57:14 | Nuoroda

laba visiem, as taip pat istojau i taikomaja matematika ,taigi lb noreciau susipazinti su kuo studijuosiu

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-26 23:08:47 | Nuoroda
Edita19 rašė:

laba visiem, as taip pat istojau i taikomaja matematika ,taigi lb noreciau susipazinti su kuo studijuosiu

 laukiam taves skype, Edituk ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 17:55:28 | Nuoroda

Duok savo skype geriau, ne sakes, sake antrakurse kad nieko nemokeji ir prasimuse :)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 19:24:33 | Nuoroda

 mano skype gelyte1011

Žinutė parašyta: 2010-07-27 20:53:15 | Nuoroda

Aš taip pat įstojau. skype: crazazz. Pakvieskit bus įdomu pabendraut. Taip pat turiu klausimą kokio galingumo kompiuterio reikia studijoms? 

  • Fizika / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-29 16:46:54 | Nuoroda

aš irgi įstojau į taikomąją matematiką pirmu numeriu ;) nėra toks sunkus mokslas ten ;) medicina žymiai baisiau :D

  • Fizika / VBE 68
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 49
Žinutė parašyta: 2010-07-29 16:49:55 | Nuoroda

mano skype: "not_admin". kompo nereiks gero, nes kiek žinau dirbama tik su programom :) nereik jokių photoshopų ar kitų naglų programų :)

  • Fizika / VBE 68
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 49
Žinutė parašyta: 2010-07-30 01:01:21 | Nuoroda

Nezinot kur pakliuvot :D. Aciu Dievui, as siemet jau baigsiu sita keturiu metu pragara.

Galeciau daug ko papasakoti, bet is patirties zinau, kad nepatikesite, jog gali buti TAIP SUNKU.

Žinutė parašyta: 2010-07-30 01:03:41 | Nuoroda
Paulius.C rašė:

aš irgi įstojau į taikomąją matematiką pirmu numeriu ;) nėra toks sunkus mokslas ten ;) medicina žymiai baisiau :D

 Man atrodo, kad tu nieko apie universitetine matematika nezinai :D. Cia jum ne lygtis mokykloj spresti ar trikampiu kampus skaiciuoti...

Bet sutinku, kad medicina yra sunkiau. Bet tik jinai :D

Žinutė parašyta: 2010-07-30 09:52:12 | Nuoroda

 Ką čia, tiesiog, kliedi? Nieko ten TOKIO sunkaus. Aišku, ne mokyklos lygis ir kartais reikia net panemiegot, bet apskritai tai ne taip baisu, kaip tikėjausi, kai stojau.

Dėl kompo galingumo kažkam - antram semestre autocadą padraskyt truputį reikės, tai gal patogiau būtų, jei ir namie jis veiktų.

Žinutė parašyta: 2010-07-30 10:27:34 | Nuoroda

Aš žinau ką sakau ;) mano brolis ten jau trečiame kurse bus. Pirmas ir antras kursai ten yra sunkiausi kaip teigia visi, todėl aš žinau ką reiškia matematiką. Jis daug man pasakojo ir daug rekomendavo, dėl šios profesijos ne tik teko bendrauti su kokiu broliu ar kitu studentu, bet ir su dirbančiais KTU valdžioje (ir visi jie rekomenduoja šią specialybę) :) ir ši matematiką, kurią mes mokinsimės, bus visai nepanaši į tą, kurią mokinomės. Dar pamenu kai brolis rašė pirmą koliokumą ir pasakojo, kad reikėjo paiškinti vienos antrosios(1/2) ir dviejų ketvirtųjų (2/4) lygybę... mokyklinėje matematikoje tiesiog reikėtų išprastinti. Čia paaiškinimas užima 2 A4 formato lapus ;) Ši matematika bus daugiau loginė :)

  • Fizika / VBE 68
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 49
Žinutė parašyta: 2010-07-30 11:37:27 | Nuoroda
Paulius.C rašė:

Aš žinau ką sakau ;) mano brolis ten jau trečiame kurse bus. Pirmas ir antras kursai ten yra sunkiausi kaip teigia visi, todėl aš žinau ką reiškia matematiką. Jis daug man pasakojo ir daug rekomendavo, dėl šios profesijos ne tik teko bendrauti su kokiu broliu ar kitu studentu, bet ir su dirbančiais KTU valdžioje (ir visi jie rekomenduoja šią specialybę) :) ir ši matematiką, kurią mes mokinsimės, bus visai nepanaši į tą, kurią mokinomės. Dar pamenu kai brolis rašė pirmą koliokumą ir pasakojo, kad reikėjo paiškinti vienos antrosios(1/2) ir dviejų ketvirtųjų (2/4) lygybę... mokyklinėje matematikoje tiesiog reikėtų išprastinti. Čia paaiškinimas užima 2 A4 formato lapus ;) Ši matematika bus daugiau loginė :)

 Sekmes tavo broliui trecio kurso antrame semestre pas Tvarijona :D.

Taip taip, jus visi zinot, ka snekat. Kai praeisit, va tada galesit kazka sakyti. Aisku, jei puse darbu pirksite ir kolius nusirasinesite, kaip dauguma mano kolegu, tada gal ir jums bus ten viskas paprasta, taciau jei mokysites, gal pasirodys ne taip jau viskas lengva. Kai reikes koliui ismokti 30 A4 formato lapu ir kazkur pamirsite uzdeti koki bruksneli ir uz tai negausite balu uz visa klausima, va tada paziuresim.

Žinutė parašyta: 2010-07-30 12:29:21 | Nuoroda
Tiesiog rašė:

 Sekmes tavo broliui trecio kurso antrame semestre pas Tvarijona :D.

Taip taip, jus visi zinot, ka snekat. Kai praeisit, va tada galesit kazka sakyti. Aisku, jei puse darbu pirksite ir kolius nusirasinesite, kaip dauguma mano kolegu, tada gal ir jums bus ten viskas paprasta, taciau jei mokysites, gal pasirodys ne taip jau viskas lengva. Kai reikes koliui ismokti 30 A4 formato lapu ir kazkur pamirsite uzdeti koki bruksneli ir uz tai negausite balu uz visa klausima, va tada paziuresim.

 Praėjau, niekad nepirkau ir nenusirašiau, paprasta ir lengva nebuvo, bet viską išmokti ir suvokti tikrai yra įmanoma. Kartais paskaudės, bet nieko baisaus - taip turi būti. Joks čia ne pragaras, savo gyvenimo nesėkmes kitur pasakok, ne būsimus pirmakursius melagingai gąsdink.

Žinutė parašyta: 2010-07-30 16:59:28 | Nuoroda
krokodilas rašė:
Tiesiog rašė:

 Sekmes tavo broliui trecio kurso antrame semestre pas Tvarijona :D.

Taip taip, jus visi zinot, ka snekat. Kai praeisit, va tada galesit kazka sakyti. Aisku, jei puse darbu pirksite ir kolius nusirasinesite, kaip dauguma mano kolegu, tada gal ir jums bus ten viskas paprasta, taciau jei mokysites, gal pasirodys ne taip jau viskas lengva. Kai reikes koliui ismokti 30 A4 formato lapu ir kazkur pamirsite uzdeti koki bruksneli ir uz tai negausite balu uz visa klausima, va tada paziuresim.

 Praėjau, niekad nepirkau ir nenusirašiau, paprasta ir lengva nebuvo, bet viską išmokti ir suvokti tikrai yra įmanoma. Kartais paskaudės, bet nieko baisaus - taip turi būti. Joks čia ne pragaras, savo gyvenimo nesėkmes kitur pasakok, ne būsimus pirmakursius melagingai gąsdink.

 Ir ka gi as pamelavau, tavo nuomone? :)

Tikrai nera imanoma VISKA ismokti ir VISKA suvokti. As irgi viska praejau irgi nieko nepirkau, dar ir stipke gavau praktiskai visus semestrus. Bet zinai ka, tikrai buvo sunku.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą