2010 teises studentai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-14 10:00:52 | Nuoroda

Sveiki :) Noreciau pabendraut su zmonemis, kurie ruosiasi stoti i VU teise siais metais ir rimtai turi galimybiu ten patekti :)  atsiliepkit :)

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2010-07-14 10:12:35 | Nuoroda
wasara rašė:

Sveiki :) Noreciau pabendraut su zmonemis, kurie ruosiasi stoti i VU teise siais metais ir rimtai turi galimybiu ten patekti :)  atsiliepkit :)

 O pas tave rimtos galimybės? Koks KB?

Žinutė parašyta: 2010-07-14 11:42:52 | Nuoroda

19,24 turetu buti :) cia studijos.lt blogai apskaiciuoja, jeigu cia skaiciuojiesi. Nes cia jiems nesvarbu ar A ar B lygio tavo metinis :) as skaiciavausi pagal ta formule duota VU ir man gavosi 19,24. O tavo koks?

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2010-07-14 12:21:50 | Nuoroda
wasara rašė:

19,24 turetu buti :) cia studijos.lt blogai apskaiciuoja, jeigu cia skaiciuojiesi. Nes cia jiems nesvarbu ar A ar B lygio tavo metinis :) as skaiciavausi pagal ta formule duota VU ir man gavosi 19,24. O tavo koks?

 o tu į mokamą ar į nemokamą rimtai turi galimybių?: )

Žinutė parašyta: 2010-07-14 13:08:05 | Nuoroda
wasara rašė:

19,24 turetu buti :) cia studijos.lt blogai apskaiciuoja, jeigu cia skaiciuojiesi. Nes cia jiems nesvarbu ar A ar B lygio tavo metinis :) as skaiciavausi pagal ta formule duota VU ir man gavosi 19,24. O tavo koks?

 Pagal www.baluskaiciuokle.lt mano KB tik 18.84, taip kad nemanau, kad į nemokamą įstosiu. Šiaip galvojau apie VU politiką, o tik tada teisę, bet istorijos ir anglų egzuose susimoviau. Beje, anglu apeliaciją parašiau.

Žinutė parašyta: 2010-07-14 16:56:34 | Nuoroda

ta zalia balu skaiciuokle lieva.. patarciau visiem susiskaiciuot patiem gi nera sunku... kam neaisku kaip tai padaryt, sakykit, padesiu :)

Kas del saves, tai as manau turiu realiu galimybiu i VNF vieta :) zinoma pirmiau rasau nemokama, jeigu kartais patekciau per plauka :) O siaip as irgi pirmu numeriu rasau politikos mokslus, bet nemanau, kad i ten istosiu :) ir kazkaip dabar labiau patrauke teise :)

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2010-07-14 17:41:53 | Nuoroda
wasara rašė:

ta zalia balu skaiciuokle lieva.. patarciau visiem susiskaiciuot patiem gi nera sunku... kam neaisku kaip tai padaryt, sakykit, padesiu :)

Kas del saves, tai as manau turiu realiu galimybiu i VNF vieta :) zinoma pirmiau rasau nemokama, jeigu kartais patekciau per plauka :) O siaip as irgi pirmu numeriu rasau politikos mokslus, bet nemanau, kad i ten istosiu :) ir kazkaip dabar labiau patrauke teise :)

 Parašyk man kaip apskaičiuoti jeigu nesunku.

Žinutė parašyta: 2010-07-14 18:09:43 | Nuoroda

jeigu socialiniai mokslai, nu tai teise, politika VU tas pats tikrai balas... skaiciuojasi taip: kiekvieno tau reikalingo egzo procenta pasidalini is 10 ir pridedi 13 :) pvz mano istorija 9,4 +13=22,4 ir daugini is svertinio koeficiento, pvz istorija is 0,4. taip pasidarai su lietuviu ir anglu, tik daugini is svertinio 0,2. O  prie matkes metinio jei A lygis tai pridedi 1 o jei B tai nieko nepridedi. Tada daugini irgi is svertinio koeficiento 0,2 . Galiausiai visu gautus tuos keturis skaiciukus sudedi ir gaunasi tavo balas :)

 

Jei dar kas neaisku, kreipkis :)

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2010-07-14 19:57:53 | Nuoroda
wasara rašė:

jeigu socialiniai mokslai, nu tai teise, politika VU tas pats tikrai balas... skaiciuojasi taip: kiekvieno tau reikalingo egzo procenta pasidalini is 10 ir pridedi 13 :) pvz mano istorija 9,4 +13=22,4 ir daugini is svertinio koeficiento, pvz istorija is 0,4. taip pasidarai su lietuviu ir anglu, tik daugini is svertinio 0,2. O  prie matkes metinio jei A lygis tai pridedi 1 o jei B tai nieko nepridedi. Tada daugini irgi is svertinio koeficiento 0,2 . Galiausiai visu gautus tuos keturis skaiciukus sudedi ir gaunasi tavo balas :)

 

Jei dar kas neaisku, kreipkis :)

 Na www.baluskaiciuokle.lt gaunasi tiek pat kiek ir gavau pats apsiskaičiavęs.. Aš taip ir skaičiavau anksčiau, tik galvojau gal ką blogai darau kad sakai jog ta žalia skaiciuokle lieva :)

Žinutė parašyta: 2010-07-14 21:01:25 | Nuoroda

nu kitu specialybiu tai ten blogai skaiciuoja ;) o koks tavo konkursinis balas? 

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2010-07-14 21:02:32 | Nuoroda

ai sorry, jau buvai parases ;DD

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2010-07-14 22:07:05 | Nuoroda
wasara rašė:

ai sorry, jau buvai parases ;DD

 Nieko, tai vat, prieš egzus galvojau, kad į VU teisę tikrai įstosiu, bet su egzais gavosi nekas.

Žinutė parašyta: 2010-07-18 13:13:45 | Nuoroda

tai vistiek rasyk, gal dar pakliusi :)

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 72
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą