VU IF
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-26 20:49:19 | Nuoroda

kas istojas i vu istorija keiciames kontaktais?:) butu idomu susipazinti su kursiokais :)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 21:57:08 | Nuoroda

visų pirma sveikinu visus būsimus istorijos pirmakursius , linkiu jums geriausių įspudžiū, šiaip jei kam įdomu, ar yra klausimų, visada galit kreiptis į mane, stengsiuosi pagelbėt, nes pats šiais metais baigiau pirmą kursą.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 22:53:25 | Nuoroda

kaip dėstytojai, bendrikai, kas sunkiausia mokytis, kiek lieka laiko nuo mokslų? :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-27 21:56:39 | Nuoroda

Sweiki, aš taip pat įstojau į pirmą kursą istorija :) sukūriau grupe facebook'e būsimi esami kursiokai susiraskit fb Vita Diemantaite ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-28 16:06:16 | Nuoroda
orbis rašė:

kaip dėstytojai, bendrikai, kas sunkiausia mokytis, kiek lieka laiko nuo mokslų? :)

 Dėstytojai neblogi, pora kirvių gal yra, bus sunkiau su proistore istorikams, ten dėstys du dėstytojai, vienas iš jų kirvis ir jo egzas bus kirviškas:). Per pusmetį porai dalykų reikės paruošti referatus ir gale pusmečio lauks egzas, o kitiems dalykams bus pvz. du koliai pusmečio bėgyje, kurie ir sudarys egzo balą ar kažkas panašaus. Na, o laiko, palyginus su kitom profesijom, istorikams gana daug lieka, ne visada ir vaikščiosit į visas paskaitas, ten n žymi tik anglų paskaitose, o šiaip viskas laisvai ten.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 40
  • Matematika / VBE 37
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2010-07-28 16:06:24 | Nuoroda
orbis rašė:

kaip dėstytojai, bendrikai, kas sunkiausia mokytis, kiek lieka laiko nuo mokslų? :)

 šiaip bendrai paėmus situaciją yra pakankamai nebloga, kai kurie dėstytojai labiau sudimono, kiti mažiau, žinoma yra ir kirvių, bent jau man labiausiai įsiminė proistorės dėstytojas Šatas, jo paskaitos švelniai tariant nebuvo pačios laukiamiausios ir įdomiausios, o egzaminas tikrai sunkokas :) dėl bendrikų tai nežinau, ten tik porą kartų buvau, gero įspūdžio tikrai nepaliko, patarčiau vengti jų, jei įmanoma, o nereikėjo gyventi ten jo dėl paprastos priežąsties, esu Vilnietis. :) o nuo mokslo laiko lieka kiekvienam skirtingai, jei sieksi aukštesnių rezultatų, natūraliai nukentės tavo laisvas laikas.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-28 17:11:05 | Nuoroda

o ką paturtunet rinktis iš pasirenkamų dalykų? Aš galvoju apie logiką ir psichologijos įvadą :) Kaip šių dalykų egzai? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-28 17:42:45 | Nuoroda
witiulka rašė:

o ką paturtunet rinktis iš pasirenkamų dalykų? Aš galvoju apie logiką ir psichologijos įvadą :) Kaip šių dalykų egzai? :)

 na, nei logikos nei psichologijos neturėjau, bet šiaip kiek girdėjau kursiokų nuomonę apie šiuos dalykus, tai susidarė įspūdis, kad psichologija yra lengva ir pakankamai įdomu, o logika įdomu, bet egzaminas sunkus, asmeniškai turėjau ekonomiką ir sociologiją, pastaroji labai patiko, šaunus dėstytojas pasitaikė, tai dalį laiko filmus žiūrėjom, aktualiom temom diskutavom, tikrai patariu sociologiją pabandyti, pats šį semestrą turėsiu politologiją, irgi labai įdomios paskaitos, buvau keliose, tai paliko labai gerą įspūdį, tai tiek, tikiuosi kažkiek padėjau. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-29 00:17:16 | Nuoroda
su krūviu taip: du-tris semestrus nieko neveiki (na tiesa, pirmam kurse anglų arba vokiečių mokais)..o paskui prasideda linksmybės :D bet galima išgyvent :) barake svarbiausia gaut gerus kambariokus ir tada jau suuuper - barakiniai tūsai, aukštų tūsai, "taškų" lankymai ir kita :) Logikos nerekomendyuoju..tiesa, dėstytojas laaabai gražus, bet sunku :) sociologija, jei šiemet pas Andrijevskį vėl, tai piece of cake :) politologija iš pradžių įdomu, paskui pradeda užknist..bet šiaip nieko :) psichologija - visi koliai ir egzas remiamasi viena knyga, o ta knyga visai įdomi ir nėr perdaug sunku.
Žinutė parašyta: 2010-07-29 17:37:40 | Nuoroda

O kokios disciplinos laukia pirmam semestre?

Žinutė parašyta: 2010-07-29 19:00:08 | Nuoroda
Žinutė parašyta: 2010-07-30 01:24:44 | Nuoroda

Žinai, čia sunku kažką parišt, nes nei paaiškinta ką tie romėniški skaičiai reiškia, nei lotyniški... Žodžiu, daug anglų :D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-30 11:05:11 | Nuoroda

Orbi, duok savo skype? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-30 13:27:40 | Nuoroda

orbisht

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-08-01 13:52:31 | Nuoroda

Gal kas filosofijos įvadą esat pasirinkę? Kokie atsiliepimai?

Žinutė parašyta: 2010-08-02 21:14:58 | Nuoroda
pavadinčiau tokia vidutine paskaita..nei ten daug kažkokių atsiliepimų, bet ir nusiskundimų girdėt neteko (tiesa, renkas mai kas, nes visgi penktadienis). Ai, beje, dėl etikos..ją dėsto toks arogantiškas šiknius. tiesa, labaoi įdomu, tačiau lengva nėra..ir jau reikia apsišarvuot gerai savo nervus ir visa kita :D
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-08-06 17:52:03 | Nuoroda

Sveiki, istojau i kulturos istorija ir antropologija. Smagu butu pasimatyti su busimais kursiokais. Mieli, antropologai, susisiekit: facebook - Dorota Zdanaviciute :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-08-07 11:14:54 | Nuoroda

Dar toks klausimėlis: pastebėjau, kad I-am ir II-am kurse pasirenkamieji dalykai kartojasi. Tai pvz jeigu I-am semestre renkuosi filosofijos įvadą, tai III-am jau turiu rinktis kitą dalyką? Ar toliau gilinamos žinios?

Žinutė parašyta: 2010-08-07 22:04:35 | Nuoroda
I ir II kurse tie patys dalykai, rudens senestro pasirenkamuosiuose I kurse 2, II - 1 (nes laisvieji nuo IIk.prasideda), ir pavasario semestro pasirenkamuosiuose po 2 abiejuose kursuose :) tad jei kažką įdomaus praleisit I kurse, dar galėsit atsigriebt vėliau :)
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-08-07 22:21:43 | Nuoroda

O visi egzaminai raštu būna?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą