VU IF
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-08 12:18:01 | Nuoroda
Pasirenkamąjam pas Kubilių dalis būna kaipo žodžiu (reikia referatą gintis), bet ir rašto dalis yra. Ir pavasario semestre gamtamokslinėj galima žodžiu pažymį taisytis. O šiaip visas egzaminas žodžiu negalimas pagal studijų nuostatus, nes turi būti kažkoks dokumentas, kad rašei egzaminą (t.y. pats egzo parašymas).
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-08-08 15:31:35 | Nuoroda

Ačiū už atsakymus labai. Dar labai knieti sužinot ką nors apie istorikų bendrabutį, kokios ten sąlygos, gyvent galima?

Žinutė parašyta: 2010-08-08 22:05:21 | Nuoroda
nėr už ką ;) sąlygos normalios..aišku, viskas labai daug kas priklauso nuo aplinkybių:ar gauni jau sutvarkytą kambarį ar buvusį bardakėlį (kambarių yra nuo iščiustytų iki tikrai nekokių, pzv su įsimetusiu pelėsiu, nes kambariai priklauso nuo to, kaip studentai juos tvarkos), wc, dušai, virtuvė padorūs, bet irgi priklauso nuo aukšto gyventojų sąmoningumo..gyvenimas kambaryje priklauso nuo kambariokų. o šiaip...smagu čia :)
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-08-09 17:56:53 | Nuoroda

Nuraminai truputį. Tikiuosi gauti bendrabutį, nors esu ne iš taip jau toli - iš Kauno.

Žinutė parašyta: 2010-08-09 18:27:30 | Nuoroda
Kauniečių pas mus tikrai yra :)
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-08-10 10:58:22 | Nuoroda

Tai šaunu!

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-08-10 12:47:18 | Nuoroda

Tvarkaraštyje yra daug anglų kalbos ir skirtingi dėstytojai :) Kiek realiai yra paskaitų anglų kalbos? Pagal ką paskiria dėstytojus ir gal galėtum apibūdint tuos, kuriuos žinai? :) Ir kaip dėl egzo ar sunkus būna? :)

Žinutė parašyta: 2010-08-10 17:40:14 | Nuoroda
kiekviena grupė savo dėstytoją turės anglų :) o anglų paskaitos dvi savaiutinės abiejuose semestruose ;) pirmas semestras vertinamas įskaitas, antras - pažymiu :)Tamošaitis toks seniokas piktai juokingas, nekenčia vėlavimų, griežtokas. Apie kitas dvi nesu girdėjus (viena iš vis "mano laikais" nedėstė)..manoji, žiūriu, istorikam irgi nebedėsto, tik KIA'i ir archeologam. Jei kaip visad, tai viena dėstytoja gali būt kad pas save pasiims tuos, kurie geriausiai egzus išlaikė. O šiaip anglų mokytis reikės DAUG. Daug reiks tekstų visokių skaityt, namų darbų krūvas daryt, prezentacijas daryt. Atrodys kartais, kad studijuojat ne istoriją, o anglų filologiją. Galiu paguost tik tuo, kad visuose VU fakultetuose I kurse taip :)
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-08-10 17:58:49 | Nuoroda

Ačiū :) o tvarkaraštyje kur nurdyta po dvi tas pačias paskaitas, tai ten jau visam kursui dvi paskaitos vyks ar vėl grupės? :)

Žinutė parašyta: 2010-08-10 19:36:20 | Nuoroda
po dvi paskaitas ir bus ;)
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-08-11 11:12:01 | Nuoroda

Mane dar domina teatro studija "Minimum". Priima ten pirmakursius? Gal žinai kur galima rasti jų repeticijų laiką?

Žinutė parašyta: 2010-08-11 22:05:31 | Nuoroda
nežinau tiksliai kaip su minimum, bet šiaip dažniausiai grafikai kiekvienais mokslo metais būna iš naujo derinami tokių visokių dalykų. O šiaip jie kai stato, tai repetuoja jie ten džnokai ypač prieš rodydami, kone kasdien..ir sėdi ten iki išnaktų :D
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-08-12 08:58:01 | Nuoroda

Aaa, nu aišku.

Žinutė parašyta: 2010-08-25 17:13:27 | Nuoroda
historia rašė:
O šiaip anglų mokytis reikės DAUG. Daug reiks tekstų visokių skaityt, namų darbų krūvas daryt, prezentacijas daryt. Atrodys kartais, kad studijuojat ne istoriją, o anglų filologiją.

 Na, galbūt pas Tamošaitį ir taip, bet pas Jacovskienę yra grynai viskas atvirkščiai negu kaip čia parašei :) Anglų pirmame kurse lygį galėčiau prilyginti etikos pamokos lygiui mokyklos laikais, taigi viskas priklauso nuo dėstytojo ;).

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 40
  • Matematika / VBE 37
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2010-08-25 22:53:43 | Nuoroda
su Jacovskiene susidurt neteko..aš pas Bikelienę buvau (ji, kaip dabar tvarkarašty mačiau archeologam ir KIA dėsto).
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-08-27 18:42:06 | Nuoroda

Galite apibūdinti dėstytojus L. Miliauskienę, Tamošaitį ir Jacovskienę?

Žinutė parašyta: 2010-09-01 08:23:53 | Nuoroda

Jacovskienė visai ne griežta. Per paskaitas pas ją dažniausiai skaitoma ta pati knygelė ir verčiamas tekstas, užsirašomi žodžiai iš kurių poto laukia testas. Dažnai pasitaiko, kad reikia šviestis daug lapų ir iš jų dirbt, o kiekvieno mėnesio gale laukia atsiskaitymas iš kiekvieno individualiai perskaitytos knygos 15-20 puslapių.:)

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 40
  • Matematika / VBE 37
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-09-02 22:17:59 | Nuoroda

Aš pas Miliauskienę pakliuvau. Ko tikėtis?

Žinutė parašyta: 2010-12-13 17:48:19 | Nuoroda

labas, gal kas nors is studentu galetu papasakoti apie studijas?  

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2010-12-28 22:10:31 | Nuoroda

 Sveiki!

Man labai reikia Jusu pagalbos. Prasau, uzpildykite mano magistrinio darbo anketa. Ja rasite cia:

www.publika.lt/apklausa-15-4d17a63ccf053.html

Labai Jums aciu!!!

Sekmingu ateinanciu metu!

Pagarbiai,

Reda

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą