policijos fakultetas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-09-28 15:03:58 | Nuoroda

Sveiki.Labai noriu studijuoti teisę ir policijos veiklą,bet turiu vieną problemą-neaštrų regėjimą.Matau vos kelias eilutes nuo viršaus.Jei pasidaryčiau lazerinę akių korekciją,ar praeičiau tą sveikatos komisiją?Gal kas yra susidūrę su tokia problema ir gali ką patarti?

Žinutė parašyta: 2011-06-21 15:19:10 | Nuoroda
Aš_Lietuvė rašė:

Sveiki.Labai noriu studijuoti teisę ir policijos veiklą,bet turiu vieną problemą-neaštrų regėjimą.Matau vos kelias eilutes nuo viršaus.Jei pasidaryčiau lazerinę akių korekciją,ar praeičiau tą sveikatos komisiją?Gal kas yra susidūrę su tokia problema ir gali ką patarti?

 Be korekcijos tai garantuoju,kad nepraeitum,o su korekcija 50 pries 50,siaip tai tam CMEK kiek zinau daugiausiai del akiu nepraeidavo anksciau,bet dabar labai daug nebepraleidzia ir del kitu dalyku pvz stuburas,per mazas kuno mases indeksas,jeigu sportavai ir turi menkiausia trauma taip pat galiu drasiai sakyti nepraeisi,zodziu ten pas juos sistema tokia yra,bet jeigu turi toki tiksla bandyk

Žinutė parašyta: 2011-07-03 21:13:48 | Nuoroda

nepamenu , kokia yra akims ...Pati buvau su minus 0,5 ir praleido pagal antrą skiltį

Žinutė parašyta: 2012-04-05 09:26:52 | Nuoroda

 sveiki :) prasau Jusu uzpildyti anonimine anketa, tai uzims tik keleta minuciu, o mums duos daug naudos nagrinejant narkotiniu medziagu vartojima tarp studentu. Jusu atsakymai mums yra svarbus. Labai aciu!

apklausa.lt/f/narkotiniu-medziagu-vartojimas-tarp-lietuvos-aukstuju-mokyklu-studentu-2fa9tfh.fullpage

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą