Orientalistika, 2011m. priėmimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-15 23:06:48 | Nuoroda

Tai gerai, kad faini - kam tas kuklumas... :D Egzaminai gerai, bet geografijos metinio neturiu, o jis sudaro 0,2 balo, tad mano KB net su tokiais egzaminų rezultatais krinta iki 17,...

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-15 23:15:14 | Nuoroda
Govinda rašė:

Tai gerai, kad faini - kam tas kuklumas... :D Egzaminai gerai, bet geografijos metinio neturiu, o jis sudaro 0,2 balo, tad mano KB net su tokiais egzaminų rezultatais krinta iki 17,...

 skaičiavaisi jau savo kb?na bet manau,kad bus tokių, kurie stos be geografijos metinio. labai liūdnai būtų,jei būtent geografija pakištų koją:// bet tikėkimės geriausio :>

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2011-07-15 23:20:25 | Nuoroda
Govinda rašė:

Tai gerai, kad faini - kam tas kuklumas... :D Egzaminai gerai, bet geografijos metinio neturiu, o jis sudaro 0,2 balo, tad mano KB net su tokiais egzaminų rezultatais krinta iki 17,...

 O Tu turėtumei galimybę studijuoti mokamoje vietoje? :)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2011-07-15 23:30:59 | Nuoroda
Bytukou rašė:
Govinda rašė:

Tai gerai, kad faini - kam tas kuklumas... :D Egzaminai gerai, bet geografijos metinio neturiu, o jis sudaro 0,2 balo, tad mano KB net su tokiais egzaminų rezultatais krinta iki 17,...

 skaičiavaisi jau savo kb?na bet manau,kad bus tokių, kurie stos be geografijos metinio. labai liūdnai būtų,jei būtent geografija pakištų koją:// bet tikėkimės geriausio :>

 Skaičiavau, bet bijau, kad būsiu "nusiskaičiavus", nes visai įmanoma, jog blogai tą formulę pritaikiau... :D Bus, manau, tikrai, tačiau juk vf tepriima tik 12 žmonių, o stojančių ne tiek jau ir mažai.... Būtų labai apmaudu - tiesą sakant, čia mano lyg ir svajonė, lygiaverčių alternatyvų tam neturiu... Ačiū už palaikymą, aš irgi tikiuosi, kad fortūna nusišypsos... :)

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-15 23:33:48 | Nuoroda
Instrukcija. rašė:
Govinda rašė:

Tai gerai, kad faini - kam tas kuklumas... :D Egzaminai gerai, bet geografijos metinio neturiu, o jis sudaro 0,2 balo, tad mano KB net su tokiais egzaminų rezultatais krinta iki 17,...

 O Tu turėtumei galimybę studijuoti mokamoje vietoje? :)

 Turėčiau, bet bėda ta, kad didelio tėvų palaikymo dėl tokio savo pasirinkimo nesulaukiu - jei ketinčiau studijuoti ekonomiką, be abejonės mokėtų už mokslą, tačiau dabar... Pačiai norisi įrodyti, kad nebūtinai vien tai, kur traukia dauguma (teisė, medicina, finasai, etc.) atveria kažkokias galimybes. :) Bet po truputį mintys apie vnf vis dėlto lenda į galvą...

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-15 23:43:38 | Nuoroda

Kažkaip balo skaičiavimą nuo pernai pakeitė... ;DDDD www.lamabpo.lt yra ta naujoji skaičiuoklė, tai galima tiksliai susiskaičiuoti. ;)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2011-07-15 23:52:25 | Nuoroda
Instrukcija. rašė:

Kažkaip balo skaičiavimą nuo pernai pakeitė... ;DDDD www.lamabpo.lt yra ta naujoji skaičiuoklė, tai galima tiksliai susiskaičiuoti. ;)

 Dabar kaip tyčia kažkodėl neleidžia man ten nieko pasirinkti... Bet, kiek anksčiau ieškojau, indologijos neradau... Esmė ta, kad vis tiek jau nieko nebepakeisiu - rezultatai yra tokie, kokie yra, ir jų nė norėdama nepakeisiu... :)

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-15 23:57:35 | Nuoroda

O, atidarė... KB - 17,84. Viltis miršta paskutinė... :)

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-16 00:04:41 | Nuoroda
Govinda rašė:

O, atidarė... KB - 17,84. Viltis miršta paskutinė... :)

 Tikrai nėra mažas balas... :)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2011-07-16 00:17:45 | Nuoroda
Instrukcija. rašė:
Govinda rašė:

O, atidarė... KB - 17,84. Viltis miršta paskutinė... :)

 Tikrai nėra mažas balas... :)

 Na nėra mažas, bet ne 20,6, kaip iš esmės į visas humanitarinės krypties specialybes.... Vis tiek pakankamai apmaudu, kad negaliu būti užtikrinta - beliks tik laukti "nuosprendžio"... :D

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-16 00:21:16 | Nuoroda

O kokios Tavo alternatyvos? :)

Bet pala, Tu turi antrosios užsienio kalbos pažymį? :)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2011-07-16 00:34:39 | Nuoroda
Instrukcija. rašė:

O kokios Tavo alternatyvos? :)

Bet pala, Tu turi antrosios užsienio kalbos pažymį? :)

 Į kokią nors filologiją, pvz.. anglų ir ispanų ar lietuvių ir ispanų... Antros užsienio kalbos turiu aukščiausią įvertinimą, bet B lygio, nes A lygio grupės pas mus nesudarė... Tad mažai man iš to pažymio naudos... :)

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-16 11:49:30 | Nuoroda

Naudos tikrai daug, nes, tarkim, aš pernai stojau į filosofiją, ir teturėjau B matematikos lygį, irgi dešimtuką, tačiau tai man nesutrukdė turėti labai aukštą stojamąjį. Šiemet mano, šįsyk geografijos, pažymys taip pat yra B lygio. :)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2011-07-16 12:08:53 | Nuoroda
Instrukcija. rašė:

Naudos tikrai daug, nes, tarkim, aš pernai stojau į filosofiją, ir teturėjau B matematikos lygį, irgi dešimtuką, tačiau tai man nesutrukdė turėti labai aukštą stojamąjį. Šiemet mano, šįsyk geografijos, pažymys taip pat yra B lygio. :)

 O kaip tu gavai tą geografijos pažymį, jei, kaip suprantu, jau buvai baigusi mokyklą?.. Beje, "Kur stoti" rašoma, kad praeitais metais paskutinio kviečiamojo balas į vf vietą buvo 16,9, tuo tarpu tavo žinutėje parašyta, kad 18,38... Nesuprantu, iš kur toks didelis neatitikimas... :(

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-16 12:16:13 | Nuoroda

Ne, geografijos pažymį turėjau jau baigdama mokyklą, galėjau išsyk stoti į indologiją, bet kažkaip pabijojau...

Oi, nė nežinau, kaip atsirado tas neatitikimas, nes mano informacija buvo iš www.vu.lt (kurios dabar dar kartą neatrandu ;DDD ).

Tikslumo dėlei aš visada tikslinuosi klausk.vu.lt , ten visada tiesą pasako, jei netyčia būsiu kažką blogai užmačiusi. :)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2011-07-17 15:53:57 | Nuoroda
  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2011-07-17 20:20:06 | Nuoroda

Aš jau paklausiau klausk.vu.lt puslapyje, man pasakė tokią pat infornaciją, kokią minėjai tu. Na ką... belieka tikėtis, kad šiais metais užteks ir mažesnio balo... :)

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-21 00:20:24 | Nuoroda

Sveiki visi, ypatingai sinologai, kadangi aš taip pat bandysiu šiais metais pretenduoti į šią studijų programą, galbūt, atsiras daugiau bendražygių? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-21 01:06:54 | Nuoroda
paxas rašė:

Sveiki visi, ypatingai sinologai, kadangi aš taip pat bandysiu šiais metais pretenduoti į šią studijų programą, galbūt, atsiras daugiau bendražygių? :)

 as rasiau sinologija pirmu numeriu...  labai labai tikiuosi patekt, nors man geografija viska sumove... as ja mokiausi B lygiu, nes pas mus A nera ir mano KB 19.6, o jeigu butu geografija A lygiu 19.8 :\ na bet tikiuosi geriausio :)

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
  • Matematika / VBE 90
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2011-07-21 14:11:48 | Nuoroda
GretaF rašė:
paxas rašė:

Sveiki visi, ypatingai sinologai, kadangi aš taip pat bandysiu šiais metais pretenduoti į šią studijų programą, galbūt, atsiras daugiau bendražygių? :)

 as rasiau sinologija pirmu numeriu...  labai labai tikiuosi patekt, nors man geografija viska sumove... as ja mokiausi B lygiu, nes pas mus A nera ir mano KB 19.6, o jeigu butu geografija A lygiu 19.8 :\ na bet tikiuosi geriausio :)

 na, jei bus panašios stojamojo balo tendencijos kaip praeitais metais, tai tiek tu tiek aš turėtume nesunkiai įstoti, žiūrėsim kaip čia bus :) smagu, kad jau ne vienas aš, laukiam daugiau :D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą