lengvi pinigai :)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-04-26 16:28:44 | Nuoroda

Hey, norite lengvu pinigu?(UZDIRBAMI NE PIRAMIDES PRINCIPU) Buti nepriklausomi finansiskai? Galiu padeti. Tai visai paprasta. INVESTAVIMAS i tarptautine organizacija. Club Asteria( klubasasteria.lt )- kompanija, kuri padeda mums susikurti pastovias pajamas dalindamasi su mumis, savo partneriais,pelnu, taigi, kad tapti partneriu, turime isigyti kompanijos "akciju". Jas galima isigyti perkant ju norima kieki, bei apmokant savo naryste klube kas mėnesį...už kiekvieną mėnesini apmokejima gaunate "asterijas"-tai nera pinigai, o "akcijos", nuo kuriu kiekio priklauso Jusu pajamos. Galiausiai iskart po investavimo gaunate savaitini pelna. Ir su kiekviena savaite pelnas didėja. Tai tikra, as pats investaves. Tad galiu patikrinti, tai tikrai nera PIRAMIDES PRINCIPAS. Nori pabandyti? Ir gauti 1600USD per men.? Tad rasyk man skype: gezasm el.pastas: tad jei susidomėjote, parasykite man, papasakosiu daugiau. Ir garantuoju, nenusivilsit.:)

Žinutė parašyta: 2011-04-26 17:32:49 | Nuoroda

jei ka domina, rasykit :) suteiksiu issamesnes info :) p.s. as pats studentas ir investavau :) 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą