Elektros inžinerija / Elektros energetikos technologijos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-05 00:38:35 | Nuoroda

Sveiki, Na egzaminų maratonas jau prasidėjo, tuoj jau reiks pildyt prašymus o aš vis neišsirenku iš šių dviejų studijų programų Elektros inžinerija ir Elektros energetikos technologijos. Gal kas mokosi ar mokėsi bent vieną iš jų ir gali nuoširdžiai išreikšti savo nuomonę ar gal kas ir nesimokė bet gali draugiškai patart? Kuo jos skiriasi, kuri geresnė ir perspektyvesnė, į kurią didesnis konkursas ir kurią jūs rinktumėtes mano vietoje? Padėkit abiturientui, AČIŪ!

  • Fizika / VBE 82
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2011-06-08 14:35:56 | Nuoroda

sveikas , pats baigineju pirma automatikos ir valdymo kursa. tai specialybė is to paties fakulteto , kaip ir tos apie kurias tu klausei. pirmus du metus dalykai absoliuciai tiepatys visose musu fakulteto specialybese , pora dalyku skirsis tik 3-4 kurse , o kuria rinktis tai paciam spresti , tik tiek kad gabiausi ankstesniu metu studentai rinkdavosi energetika , tai gal ji ir geresne:)

Žinutė parašyta: 2011-06-08 22:44:54 | Nuoroda

dėkuj už atsakymą, jau galvojau niekas neparašys o tavo nuomone kas geriau iš jų abiejų? Kuo skiriasi gal žinai? Aš neišsirenku niekaip..

  • Fizika / VBE 82
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2011-06-09 02:14:55 | Nuoroda

Elektros inzinerijos specializacijose mokytumeisi apie elektros variklius , o energetikoje kaip tiems variklems "paduoti" energija , siaip patarciau pasiskaityti elektronika.lt forumo skilti mokslai , ten rasi siektiek informacijos kuri turetu siektiek padeti :)

Žinutė parašyta: 2011-06-09 21:28:56 | Nuoroda

o atsinaujinancioji enrgetika? :)

  • Fizika / VBE 82
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą