MRU Psichologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-07 16:36:04 | Nuoroda

Sveiki, gal yra studijuojančių psichologiją ir galinčių duoti savo facebook arba skype kontaktus? Labai norėčiau pasidomėti :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 17:06:51 | Nuoroda

Sveikuciai, susipazinkime, mieli psichologijos studentai :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 17:15:47 | Nuoroda

galbut tiksliau busimieji studentai, pirmkursiai :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 18:10:35 | Nuoroda

Laba.

O aš noriu pasidomėti jau besimokančių psichologijos, nes pati galvoju, kur kitais metais norėčiau stoti, ir vis labiau ėmė dominti psichologija. Tad norėtųsi, kad kas nors nors trumpai išsakytų nuomonę šių studijų atžvilgiu.

Ar labai sunku, kaip esu girdėjusi? Kokie dėstytojai- draugiški, įdomiai dėstantys dalyką? O kaip pati programa?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 18:13:15 | Nuoroda

ir dar: kokiais balais šiemet įstojot ?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 19:10:14 | Nuoroda

as tai istojau su 16.78 i vnf MRU ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-29 23:25:33 | Nuoroda
Pazindinames;) Žygimantas, busimas pirmakursis :)

 

Žinutė parašyta: 2011-08-05 08:58:44 | Nuoroda
dovilexx rašė:

Laba.

O aš noriu pasidomėti jau besimokančių psichologijos, nes pati galvoju, kur kitais metais norėčiau stoti, ir vis labiau ėmė dominti psichologija. Tad norėtųsi, kad kas nors nors trumpai išsakytų nuomonę šių studijų atžvilgiu.

Ar labai sunku, kaip esu girdėjusi? Kokie dėstytojai- draugiški, įdomiai dėstantys dalyką? O kaip pati programa?

 laba. šiais metais baigiau pirmą kursą. ;} studijuoti tai labai įdomu. dėstytojų yra visokių. bet šiaip bendrai paėmus, tai jie mano lūkesčius patenkino. mokytis nėra labai lengva. būna bemiegių naktų. na bet žinai, vieni sugeba greit įsisavinti medžiagą, kitiems truputį sunkiau. skaityti tikrai reikia, nes kitaip neišmoksi. neužtenka vienos knygos. reikia skaityti įvarią literatūrą, o tai tikrai atima laiko, ypač, jei ji anglų kalba, kuri studijuojant psichologiją yra būtina ir svarbiausia, mano nuomone. o šiaip neišsigask. svarbu, kad patinka ir įdomu. tada jau niekas nesvarbu.viskas įmanoma. ;}

Žinutė parašyta: 2012-04-05 09:26:19 | Nuoroda

 sveiki :) prasau Jusu uzpildyti anonimine anketa, tai uzims tik keleta minuciu, o mums duos daug naudos nagrinejant narkotiniu medziagu vartojima tarp studentu. Jusu atsakymai mums yra svarbus. Labai aciu!

apklausa.lt/f/narkotiniu-medziagu-vartojimas-tarp-lietuvos-aukstuju-mokyklu-studentu-2fa9tfh.fullpage

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą