Statybos inžinerija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-15 14:00:46 | Nuoroda

Labadiena, ketinu studijuot statybos inžinerija.Gal kas is cia esanciu studijuojat? kazkaip mane pasieke gandai kad i  inzinerijas ktu gan lengva istot bet sunku mokitis.paties giminaitis elektros inzinerijoj neistempe nei metu.tai man kelia abejoniu,be to girdejau kad netgi pirmaisiais metais jau sunku.Gal kas nors galetu apsviesti bent kiek detaliau? buciau labai dekingas:)

Žinutė parašyta: 2011-07-16 13:34:17 | Nuoroda

Sveikas, studijuoju as pastatu inzinerines sistemas. Pirmi du kursai sutampa su statybos inzinerija. Galiu pasakyti kad veikti yra ka: pirmas semestras yra vieni juokai palyginus su antru, taciau jeigu bus kazkiek noro mokintis tikrai praeisi. Pats is profkes atejau, taciau truputi pasimokinua ir jau i antra kursa siemet suoliuosiu. Cia viskas nuo taves priklauso. Turiu viena patarima: stenkis viska atsiskaitineti laiku, nekaupti darbu semestro galui, nes paskui bus daug nervu kai reikes visus darbus atsiskaityti per sesija, bus labai sunku.

Žinutė parašyta: 2011-07-19 16:41:51 | Nuoroda

Aš baigaiu trečia kursą. Nėra taip jau labai sunku, tik reikia karts nuo karto pasėdėt, kad neprisikauptų darbų. Aš priklausau tarptautinės studentų organizacijos BEST Kaunas vadovybei. Speju ir studijuoti ir organizuoti renginius ir pakeliauti (Pasidomėkit apie BEST Kaunas - su mumis galima visą Europą išmaišyti pigiai - kainuoja tik kelionė, o maisto, apgyvendinimo ir transporto išlaidos nuvykus kurnors yra padengiamos iš BESt lėšų ). Taigi išvada tokia - jei netingėsi, viską suspėsi :)

  • Fizika / VBE 65
  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 6
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 51
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą