Ikimokyklinio ugdymo pedagogika 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-26 12:20:10 | Nuoroda

Rašykit kas įstojot,ieškau grupiokų :))) 

Žinutė parašyta: 2011-07-28 15:27:59 | Nuoroda

Sveiki, būsimi studentai . Norėčiau paklausti ar yra įstojusių į Vilniaus Kolegiją , kas studijuoja ikimokyklinį ugdymą? Aš studijuosiu Naujojoje Vilniuje, nors pati gyvenu Viršuliškėse. Į fuksų stovyklą neplanuoju, tačiau viena į rugsėjo pirmąją eiti bijau viena Gal yra merginų kurios irgi pasirinko šią specialybę? Ir kad nebūtų baisu , galėtume eiti kartu ;] Be to norėčiau susirasti naują draugę Jei ką rašykit man į elektroninį paštą. Būtinai atrašysiu ;]

  • Istorija / VBE 33
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 53
Žinutė parašyta: 2011-08-05 16:17:41 | Nuoroda

Sveiki :) Butu idomu suzinot ,ar dar like laisvu VNF vietu,ir koks butu min KB VNF vietoje.Stosiu 3 etapu,tai nzn,verta bandyt ar ne;)

Žinutė parašyta: 2011-08-05 22:45:31 | Nuoroda
StreetSpirit rašė:

Sveiki :) Butu idomu suzinot ,ar dar like laisvu VNF vietu,ir koks butu min KB VNF vietoje.Stosiu 3 etapu,tai nzn,verta bandyt ar ne;)

 pakviesk i skype mane: auryyytia

Žinutė parašyta: 2011-08-06 17:44:46 | Nuoroda
aurytee rašė:
StreetSpirit rašė:

Sveiki :) Butu idomu suzinot ,ar dar like laisvu VNF vietu,ir koks butu min KB VNF vietoje.Stosiu 3 etapu,tai nzn,verta bandyt ar ne;)

 pakviesk i skype mane: auryyytia

 Jau ;)

Žinutė parašyta: 2011-08-16 13:28:04 | Nuoroda

sveiki as taip pat istojau i vk ikimokyklini ugdyma i neakyvaizdini :) bet noreciau taip pat susipazinti su visomis(ais) kurios studijuos ta pati kad galeciau kreiptis ar kad jus galetumet kreiptis jei reiks kazkokios pagalbos :) galit man parasyti i pasta

Žinutė parašyta: 2011-08-17 21:16:59 | Nuoroda
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą